Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • O zaman sezonu kapatsınlar, bu saydıklarına ,herkes yetersiz gözüyle bakıyor. Nelsson gidecekse, Kaan ya da Denayer gelmesi patatese çevirir defansı

Denayer ve Kaan Ayhan transferlerine bende o gözle bakıyorum hocam ancak Omeragic için aynısını diyemem yine 5-6 milyon Euro civarına bitirip ertesi sezon 15-20 milyonlara satabileceğimiz bir futbolcu. Bu arada bence Nelson ayrılmayacak belki de temmennidir bu ^^

• Osayi Samuel profil fotoğrafını değiştirip biyografisinde Fenerbahçe yazısını kaldırıp yürüyen adam işareti koymuş harcıyacaklar adamı

Osayi gitti 18 milyon avro diyorlar dün de o yüzden yokmuş maçta :(

• ali koç açıklama yapmış en pahalı transfer santrafor diye o zaman bizde cevap verelim cevabımızı sen duymazsın ama yinede söyleyelim bu kadar çöp ucuz adama milyonlar vereceğine 4 tane nokta transfere para harcasan şu anda başka şeyler konuşuyorduk ali koçun stratejisi tamamen nasrettin hoca misali ya tutarsa

• Pereirayı hatırlayın Crespo kim onu aldırdı bunu aldırdı derken İsmail Kartal'a öyle bir miras bıraktı ki ardından Ali Koç dahi hocamıza teşekkür ediyoruz dedi.Beşinci haftaya kadar takım oturmazda başta ben başlarım bağırmaya zaten bu sefer kaçıyorum sabah 7'de iş var hayırlı geceler acılara alışığız biz :D2

Tebrikler valla bu takımın en iyi bölgesi defanstı onu da mahvettiler. Kim Min Jae'den gelen parayı Gustavo,Bruma,Arao'ya verilen paralarla çar çur ettik. Şimdi Szalai'yle Osayi'den gelecek muhtemel 35m€'yla da 3 tane kaliteli isim alacağımıza 10 kişi alırız. Yazık valla günler önce söyledim transfer yaptıkça transfer yapmamız gereken mevki sayısı artıyor. Kalite iyice düşüyor.

Pelkas; Bruma'dan kötü müydü, Crespo; Arao'dan kötü müydü,

Lemos ve Tisserand; Gustavo'dan kötü müydü?

Dün bir de başkan son günlerde karşımıza iyi fırsatlar çıkıyor demiş forvet transfer için. Yine arta kalan çöpleri toplayacağız anlaşılan.

Sonraki maç hoca muhtemelen Crespo,Zajc ikiliyse başlayacak. Ben hocaya güveneceğim sonuna kadar. Gidecek birisi varsa o da Ali Koç'tur. Bu kadar kötü değildik gerçekten önceki maçlarda.

• Valla ben hocaya olan inancımı kaybettim kendi getirdiği futbolculara torpil yapıyor eğer koçta jesusta kendini düzeltmezse ömürleri kısa olur

• Yazık cidden Min Jae,Osayi,Szalai bunlar takımın bel kemikleriydi üçünden 53 milyon avro gibi bir para düşüyor üçünün yerine vitorun yaptığı gibi gelecek vaadeden kaliteli isimler alınsa keşke.Satışta on numarayız ama alışta tarihin en kötü yönetimi.Flamengo Brezilyalı fantezisi de can sıkmaya başladı insan düşünmüyor değil komisyon mu alıyor bu transferlerden bu adam diye :)

• Zararın nerden dönülürse dönülsün kârdır.Şuandan itibaren yapılacak hamleler bütün sezonun kaderini belirleyecek ama bu transfer istikrarı devam ederse elde ki jokerlerde giderse Fenerbahçe ilk üçü unutsun.

• Valla ben hocaya olan inancımı kaybettim kendi getirdiği futbolculara torpil yapıyor eğer koçta jesusta kendini düzeltmezse ömürleri kısa olur

Kendisinin anlaşabileceği oyuncuları getirmek istedi, ancak Güney Amerika'da yürüyebilen herhangi bir futbolcu daha iyi stoper olurdu sanırım. Hoca bence burayı fazla küçümsedi. Ligdeki takımların %70'i bize karşı dünki gibi oynayacak.

Yapılacak transferlere yönetim onay verir en son. Yapılmaması lazımdı bu transferlerin. Hadi diğerleri bir nebze tamam Gustavo Henrique gerçekten çok anlamsız. Lig tarihinin en ağır stoperi olabilir. Buna onay verene yazıklar olsun.

• Kendisinin anlaşabileceği oyuncuları getirmek istedi, ancak Güney Amerika'da yürüyebilen herhangi bir futbolcu daha iyi stoper olurdu sanırım. Hoca bence burayı fazla küçümsedi. Ligdeki takımların %70'i bize karşı dünki gibi oynayacak.

Yapılacak transferlere yönetim onay verir en son. Yapılmaması lazımdı bu transferlerin. Hadi diğerleri bir nebze tamam Gustavo Henrique gerçekten çok anlamsız. Lig tarihinin en ağır stoperi olabilir. Buna onay verene yazıklar olsun.

Analiz videolarında bile bu adamın kumaşının iyi olmadığı defalarca söylenildi.Tisserand'ın Serdar Aziz'in fazlası var eksiği yok şu adamdan

• Yazık cidden Min Jae,Osayi,Szalai bunlar takımın bel kemikleriydi üçünden 53 milyon avro gibi bir para düşüyor üçünün yerine vitorun yaptığı gibi gelecek vaadeden kaliteli isimler alınsa keşke.Satışta on numarayız ama alışta tarihin en kötü yönetimi.Flamengo Brezilyalı fantezisi de can sıkmaya başladı insan düşünmüyor değil komisyon mu alıyor bu transferlerden bu adam diye :)

Yani komisyon aldığını ben de düşünüyorum ancak yine olan gelen hocaya olacak. Ali Koç yine sıfır kazayla atlatacak bu olayı ben buna karşıyım :)

• Süper ligte yaprak dökümü devam ediyor FB-GS stoper tandemini bozdu eğer yerine güven vericek isimler gelmezse şampiyonluk yarışında ağır yara alır iki takımda.

• Süper ligte yaprak dökümü devam ediyor FB-GS stoper tandemini bozdu eğer yerine güven vericek isimler gelmezse şampiyonluk yarışında ağır yara alır iki takımda.

Galatasaray iyi transferler yapıyor paraya acımıyorlar. Yıldız bir isim çekerler oraya da muhtemelen. Bizimkiler yine acaba dedirten bir transfer yapar.

• Yani komisyon aldığını ben de düşünüyorum ancak yine olan gelen hocaya olacak. Ali Koç yine sıfır kazayla atlatacak bu olayı ben buna karşıyım :)

Yönetim nerde ne yapacağını bilmiyor geçen sezon vitora çok karışıldı bu seferde elini ayağını komple çekti.Zamanlama sıfır gerçekten

• Osayi gitti 18 milyon avro diyorlar dün de o yüzden yokmuş maçta :(

Allahsızlar.

Ağır küfür edesim var vallahi ağzım oruç.

Bu sene Ali Koç'un yaptığı on numara taktiklerle 4 sırada tamamlarız.

Bu adam şampiyon olmak istemiyor hayatın boyunca KÖTÜLÜKLE ANILACAKSIN ÖLENE KADAR ALİ KOÇ.

• Galatasaray iyi transferler yapıyor paraya acımıyorlar. Yıldız bir isim çekerler oraya da muhtemelen. Bizimkiler yine acaba dedirten bir transfer yapar.

B planın her zaman hazır olmalı dünya futbolunda düzen bu şekilde işliyor.Sattım ne yapıcam kimi alıcam üzerine değil.