Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Marca :
    Fenerbahçe 5 yıl UEFA müsabakalarından men, 7 milyon euro para cezası ve Türk liginde 15 maç seyircisiz oynama cezası alacak.

Haber niteliği taşıyor mu bu haber ya da içimizden biri bu habere cidden inanıyor mu ya da cidden bazıları öyle olsun mu istiyor ?

UEFA bırakın Fenerbahçe'ye 5 yıl men cezasını vermeyi seni bu sene men ediyorum bile Dİ-YE-MEZ.Yok öyle bir dünya Ukrayna-Ankara büyükelçilisinin açıklamalarını da ben atıyım.

Son olarak size bir örnek ; milliyetçi damarınız tutacaksa takım ayırmadan tutmalı.Standart istiyorsanız da yine ülkenizin takımına yapılan çifte standartın arkasında olmasın.Sadece Fenerbahçe'de değil yarın Galatasaray'ın ,Beşiktaş'ın,Trabzonspor'un başına gelir başlarsınız UEFA-MAFİA diye bağırmaya.

8120a619.webp

• Hocam bırakın kâale almaya bile gerek yok 1 değil 2 değil kendisi bile dediklerine inanmıyordur amacı insanın sinir ucuyla oynayıp ortalığı karıştırmak kendi başına yazsın dursun

Sorarlar adama Kiev'de Türk bayrağı yakılıp adı lazım olmayan terör örgütü sloganları atıldığında niye sesiniz çıkmadı diye.Tezahüratı savunmuyorum nasıl o olaylardan taraftar kulubü sorumlu olmadıysa bu olayda da kulüp sorumlu olmaz.Genel konuşuyorum twıtterda da çok gördüm Fenerbahçe men edilsin furyası başlamış diyenler Ukraynalı değil zaten düşmanı da dışarı da aramıcaksın :)

• Slovacko maçında da Putin'e küfürler yağdıralım UEFA çelenk takar, şuan men isteyenler de mantıklarına göre ne kadar doğru bir davranış savaş karşıtı Fenerbahçe seneye gruplardan başlasın direkt derler :) .Hey güzel Allahım

• Slovacko maçında da Putin'e küfürler yağdıralım UEFA çelenk takar, şuan men isteyenler de mantıklarına göre ne kadar doğru bir davranış savaş karşıtı Fenerbahçe seneye gruplardan başlasın direkt derler :) .Hey güzel Allahım

Ben men cezası alsın istiyorum mu dedim iki gözüm. Fenerbahçe men cezası alsın diye temenni de bulunanın aklı yoktur çok net. Benim duruşum net : içeride Rakibiz ama. Avrupa da her takımı desteklerim. Fb bjk Konya gs falan fark etmez. Avrupa da oynayan her takımı desteklerim çok net

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Sorarlar adama Kiev'de Türk bayrağı yakılıp adı lazım olmayan terör örgütü sloganları atıldığında niye sesiniz çıkmadı diye.Tezahüratı savunmuyorum nasıl o olaylardan taraftar kulubü sorumlu olmadıysa bu olayda da kulüp sorumlu olmaz.Genel konuşuyorum twıtterda da çok gördüm Fenerbahçe men edilsin furyası başlamış diyenler Ukraynalı değil zaten düşmanı da dışarı da aramıcaksın :)

Bu tezahüratı yapanların da Putin'i savunduğunu düşünmüyorum o anlık hayal kırıklığıyla seyircinin bir bölümü bu tezahüratı yaptı diğer tribünler susturmaya çalıştı hatta.

Bu tezahüratta Kievli oyuncuların hareketleri de etkili oldu eğer o hareketleri yapmasalardı bu tezahüratı yapmazlardı saygı bekliyorsan saygı göstermeyi bileceksin. Maç öncesi Kievliler alkışlandı golden sonra Kievli taraftarlar ekrana geldi bu kadar kışkırtmaya rağmen seyirciler ekranda görünce alkışladı 20 saniyelik olay yüzünden o gün yaşanan diğer şeyler de unutuldu hakem çok art niyetliydi oyuncular da seyirciyi kışkırtmaya çalıştı ama bunları hiç konuşmuyor diğer takım taraftarları

• Ben men cezası alsın istiyorum mu dedim iki gözüm. Fenerbahçe men cezası alsın diye temenni de bulunanın aklı yoktur çok net. Benim duruşum net : içeride Rakibiz ama. Avrupa da her takımı desteklerim. Fb bjk Konya gs falan fark etmez. Avrupa da oynayan her takımı desteklerim çok net

Zaten öyle olmalı önce ki yazımda da belirttiğim gibi genel konuşuyorum kimse üstüne alınmasın.Twıtter'da çok denk geldim üstüne senin paylaştığın habere de alıntı yapmış oldum.Sana veya başkasına özel değil şu mencilere lafım :)

• 1c8a50df93bc6a6aff3356.webp

Gece gece Facebook da şu fotoğrafı arattırdınız bana. Alex gittiğinde acayip üzülmüştüm. Sağlam bir yazı yazmıştım ve bu fotoğrafı paylaşmıştım. Umarım anlamışsınızdır...

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Muhatabım sen değilsin bu bir. Yazdıklarına dikkat et bu iki. Fenerbahçe de dahil hiç bir takımın Avrupa dan men yemesini istemem. Marca gazetesinin yaptığı haberi yazdım o kadar. Sen ne kadar tanıyorsun beni de hakkımda ileri geri konuşuyorsun. Hadsizlik yapma bir daha hakkımda yorum yaparken. Hatta hakkımda yorum da yapma.

Aynen abicim aynen. Bırakın böyle samimiyetsiz şeyleri hiç gerek yok. Neyse büyüğümsün daha bir şey demiyorum hayırlı geceler42bcdcadf94fc.webp

• :hfyeni (25):

Shaktara topladığımız o paradan uefanın haberi yokmu ki üç beş taraftarın gazına gelip sorusturma başlattı bize avrupa her zamanki gibi iyiyi görmezden gelir kötü birşey yapıldığında dikiliyor başımıza alayına son inceldiği yerden kopsun taraftar yasağından başka yasak gelirse ali koç tavrını daha sert şekilde koysun geri durmayalım her seferinde Türk takımlarını kollamayı bıraksın uefa.

• Futbol konuşun Twitter lağımını sokmayın şu konuya. Meraklısı olan dönsün dursun o lağımda ama burada değil. Futbolu bilmeyince ne üzerine paylaşım yapacağımızı bilmiyoruz. Bu abukluklar devam edilecekse lig başlamadan konu kapansın...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...