Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Futbola dair her şeyin konuşulduğu konudur.Lütfen holiganlaşmadan,birbirimizi kırmadan yeni konudan devam edelim.

• Besiktas :)) bu öngörü tabiki ama görünen köyde klavuz istemiyor en güçlü aday fenerbahce hamleleriyle diyebiliriz kadrosu çok güçlü ve derinleşti üstelik avrupa yok ve ac bir takım var ac bir seyirci var ac bir yönetim var ben çok önde görüyorum ligler başlamadan önce de reelde arkadaş çevreme dile getirmiştim tabi göreceğiz ileride bakalım kazasız belasız kavgasiz gürültüsüz olsunda.

• Lille maçını izledim ne yazık ki kötü bir maç oldu ilk yarı. 53 yıldır yenemiyormuş deplamanda Reims'i.

Şu görüldü ki biz genel olarak kendi futbolcularımız i çok abartıyoruz.abartmadiklarimiz daha iyi yerleŕe geliyir.yusuf hakkinfa 40 milyon euro cok iyi futbolcu diyirduk ama aslinda buna benzer dunyada bircok futbolcu var evet yusuf iyi ama onlar da iyi onemli olan gelisecek mi uyum saglayacak mi bunlar olmadan hemen ucmamak gerekiyir.once bi ulke disina gitsin biraz kendini göstersin ondan sonra anlayalım ne olduğunu

• Başka Ülkede yaşayamam ya, bende futbolun bu yönünü seviyorum. Dostlarınla, arkadaşlarınla şakalaşmadan maç mı izlenir. ^^:D

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• İslam Slimani 2. Maçı 3. Golü. Form da başladı. Adam zaten iyi forvetti ama Fenerbahçe'ye gelen oyuncularda hep tutukluk oluyor. Guiza,Diego Ribas, Stoch, Krasic aklıma gelenler.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Buraya önceki konunun son sayfasından yönlendirilerek gelmiş bulunmaktayım. Eh hazır gelmişim madem o zaman bende yeni konu hayırlı olsun. Aşırıya kaçmadan tartışmanın bol olduğu güzel bir futbol konusu olsun.

• Falcao nün karşılanması bi ulkenin durumunj gosteren en buyik ornek saatleece orda beklemek kendini orda heba etmek ne için bi oyuncu için.belki iki gün sonra küfredecek o oyuncuya.en son van persie buna benzee karşılanmıştı.ve aynı persie tek başına güç bela gönderildi.biseyi abartmadan yapmayı ogrenemedik

• Falcao nün karşılanması bi ulkenin durumunj gosteren en buyik ornek saatleece orda beklemek kendini orda heba etmek ne için bi oyuncu için.belki iki gün sonra küfredecek o oyuncuya.en son van persie buna benzee karşılanmıştı.ve aynı persie tek başına güç bela gönderildi.biseyi abartmadan yapmayı ogrenemedik

Drogba, sneijder böyle karşılandı dünya verim aldık. Falcao güney amerikalı. Aşırı derece tutkulu oyuncu. Taraftara çok bağlı adam. Gözünden hırs akıyordu.

• Fenerbahçe müthiş baskılı, hırslı başladı. Trabzonspor savunması aşırı rezalet. Çok boşluk var. Fenerbahçe son bitirişleri yapsa 3-0 olurdu. Gol rodrigues 1-0 Fenerbahçe önde.

• elle oynama vardı ama kurallara göre penaltı olmuyor. Direk ele temas yok. Vücudun bir yerinden sekip, ele değerse o pozisyon penaltı sayılmıyor. Geçen sene gs-beşiktaş vida pozisyonu gibi.