Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Aynen katılıyorum.Gsnin vara gidip iptal edilen golü yoktur.Yediği goller de vardan iptal edilmiştir.Puan cetvelindeki durum göstermeliktir anlaşılmasın durum diye.Federasyon başkanı aslen gslidir ama yıllarca fb yönetiminde "içerde" rolü üstlenmiştir.Sezon sonu gs 39 hafta şampiyonluğunu açıklayacaktır.Fb 1 puan farkla 2.olacaktır..

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Aynen katılıyorum.Gsnin vara gidip iptal edilen golü yoktur.Yediği goller de vardan iptal edilmiştir.Puan cetvelindeki durum göstermeliktir anlaşılmasın durum diye.Federasyon başkanı aslen gslidir ama yıllarca fb yönetiminde "içerde" rolü üstlenmiştir.Sezon sonu gs 39 hafta şampiyonluğunu açıklayacaktır.Fb 1 puan farkla 2.olacaktır..

Birileri herhalde feghouliye faul yapildiktan sonra topu bir de elle kontrol edilip gol atan Eljif Elmasin golunu unutmus. O pozisyon VAR'a gidip gol olarak sonuclandi, tarihte bir kara leke.

• Birileri herhalde feghouliye faul yapildiktan sonra topu bir de elle kontrol edilip gol atan Eljif Elmasin golunu unutmus. O pozisyon VAR'a gidip gol olarak sonuclandi, tarihte bir kara leke.

O anda çay kuru pasta servisi vardı.Yoksa vardan bir şey kaçmaz...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Ya bu Uğurcan harbi çöp ya bildiğin balon. 2. golde boşa açıldı 3. golde durduğu yer kötü. Ama 3. Gol stoperlerin de hatası var.

• Ya bu Uğurcan harbi çöp ya bildiğin balon. 2. golde boşa açıldı 3. golde durduğu yer kötü. Ama 3. Gol stoperlerin de hatası var.

60 dakika da bir kaleciyi çöp balon ilan ettin ya bravo kardeşim. Hangi takımlısın bilmiyorum ama sana musleranın tek bir maçını izletirim muslerayı amatör de bile oynatmazsın. Tek maçla yargılama hiç kimseyi

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• 60 dakika da bir kaleciyi çöp balon ilan ettin ya bravo kardeşim. Hangi takımlısın bilmiyorum ama sana musleranın tek bir maçını izletirim muslerayı amatör de bile oynatmazsın. Tek maçla yargılama hiç kimseyi

Tek maçla değil ki bu sene ki Trabzonspor maçlarını bile izliyorum çöp diyorum başka bir şey demiyorum. He geçen sene çok iyiydi onu takdir ederim ama bu sene aşırı çöp ve formsuz. Hem bunun takımla bile alakası yok herhangi bir takımın taraftarı bile izlese bu seneki maçlarını zaten anlayacak. İnşallah formu düzelir. Ama şu anlık çöp kaleci.

• Tek maçla değil ki bu sene ki Trabzonspor maçlarını bile izliyorum çöp diyorum başka bir şey demiyorum. He geçen sene çok iyiydi onu takdir ederim ama bu sene aşırı çöp ve formsuz. Hem bunun takımla bile alakası yok herhangi bir takımın taraftarı bile izlese bu seneki maçlarını zaten anlayacak. İnşallah formu düzelir. Ama şu anlık çöp kaleci.

Tamam.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Ben galatasaraylıyım şahsen şenol hoca altayın hakkını yiyor

Kale de mert hatalı goller yerken Uğurcan ve Altay formda kalecilerken de diyor muydunuz bunu?