Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Doğru söylüyorsunuz Taylan da formda Fener maçında 2-3 tane gereksiz top kaybı dışında çok iyiydi.

Gs lı olduğum için demedim yanlış anlaşılmasın keza Altay Caner de aynı hasan ali kaldırım var Caner yok rize kalecisi var Altay yok çok saçma

• Mert Hakan çok kötü ya..Yedeklerden gelmesine rağmen orta sahada top kaptırıyor arkasına bile bakmıyor,koşamıyor veya koşmuyor hiç...Erol hocanın oyuncu değişikliklerinden sonra takım bu hale geldi.Ozan ile Thaim'ı çıkarması orta sahayı ciddi etkiledi.

Acil olarak 1 tane 10 Numara alınmalı. O norwich teki Buenida alınsa müthiş olur ama zor gibi bakalım. Adam çok iyi oyuncu. 2 seneye 25-30 milyona satılabilecek oyuncu pas tekniği çok iyi. Ucuz De Bruyne diyebiliriz.

• Gs lı olduğum için demedim yanlış anlaşılmasın keza Altay Caner de aynı hasan ali kaldırım var Caner yok rize kalecisi var Altay yok çok saçma

Katılıyorum hocam size. Şu Dorukhan da ne görüyorlar anlamıyorum. Taylan çok daha iyi. Bu oyuncu iyi paralara satabilir Galatasaray bence.

• Valla hocam şahsi fikrim bu takımın sorununu transfer falan çözmez.Erol Hocanın milli arada oturup üretkenlik ve pozisyon çalıştırması lazım.Eldeki oyuncular zaten kaliteli.Sosa,Gustavo,Ozan yeni gelen Perotti ileride Samatta,Valencia.Ayrıca şunu da gördüm bugün,herkes garanti pas deniyor takımda yani aslında güzel koşular oluyor arada ama herkes garanti pas peşinde.Belki topu kaybetmiyorsun ama 90 dakika garanti pasla hiçbir yere de varamazsın...Bir de takımın uzak şutlara çalışması lazım maç içinde şut çeken yok bunları ara sıra denemek iyidir hatırlarsınız geçen sezon başında atılan gollerin neredeyse hepsi ceza sahası dışındandı müsait pozisyonda şut atılabilir.

• Katılıyorum hocam size. Şu Dorukhan da ne görüyorlar anlamıyorum. Taylan çok daha iyi. Bu oyuncu iyi paralara satabilir Galatasaray bence.

Gelişmesi lazım bana göre kardeşim yanında kaliteli bir oyuncu olsa dediğin olur yoksa yerinde sayar

• Mert Hakan çok kötü ya..Yedeklerden gelmesine rağmen orta sahada top kaptırıyor arkasına bile bakmıyor,koşamıyor veya koşmuyor hiç...Erol hocanın oyuncu değişikliklerinden sonra takım bu hale geldi.Ozan ile Thaim'ı çıkarması orta sahayı ciddi etkiledi.

Aşırı haklısınız mrte hakanın kndieni çok geliştirmesi lazım yoksa ilk 11 kadrosunda olmaması lazım çok hata yapıyor

• Altay yan toplarını ve ayaklarını geliştirirse yüksek seviyelerde oynar. Müthiş bir Allah vergisi refleks var. İnşallah düzeltir Avrupa'da çok iyi takımlarda temsil eder.

Bence ayaklari iyi ama erol bulut nedense bu ozelligini kullanmıyor erol geldi geleli uzun top atip duruyor bu ileriki zmaanda takima sıkıntı yaratir.büyük takim zorda kalsa bile kolay kolay uzun vurmaz

• Valla hocam şahsi fikrim bu takımın sorununu transfer falan çözmez.Erol Hocanın milli arada oturup üretkenlik ve pozisyon çalıştırması lazım.Eldeki oyuncular zaten kaliteli.Sosa,Gustavo,Ozan yeni gelen Perotti ileride Samatta,Valencia.Ayrıca şunu da gördüm bugün,herkes garanti pas deniyor takımda yani aslında güzel koşular oluyor arada ama herkes garanti pas peşinde.Belki topu kaybetmiyorsun ama 90 dakika garanti pasla hiçbir yere de varamazsın...Bir de takımın uzak şutlara çalışması lazım maç içinde şut çeken yok bunları ara sıra denemek iyidir hatırlarsınız geçen sezon başında atılan gollerin neredeyse hepsi ceza sahası dışındandı müsait pozisyonda şut atılabilir.

Aynen herkes transfer diyir olay transfer değil.bu takima yilmaz vurali getir belki bu mac 5 gol atar bazi maclar 3 gol yer.aykutu getir top cevirir.senolu getir daha farklı oyun görürsün.

Yani isin asli oyun anlayisinda önce oyun anlayisi sonra ona göre oyincu.mesela ferdi yi pas oyununda ikiye birlerde cok etkili olur ama ferdi çıksın iki calim atsin bizi kurtarsin dersen yok olur.

Garanti pas a gelince bunu taraftar sağlıyor taraftar riskli pas da pas hatasi yapinca hemen niye oynuyor diyor.ama Bence de dikine pas lazım.ama bunun icin kalite lazim bu ne mert hakan ne tolga bunu yapacak oyuncular bunlar degil guilano da degil.omer faruk bunu yapacak sosa yapacak ferdi yapacak.veya avrupa da veya brezilya buna benzer gencler yapacak.zaten olmuslarini alamazsin onlar 20 30 dan başlar

• Dorukhan konusunda Dorukhana haksizlik yapıldığını düşünüyorum. Sakatlik öncesi dönemde müthiş box to box oynuyordu Dorukhan. Ve bunu sadece ligimizde degil Fransa ortasahasina karşı da yapbiliyordu. Simdi de sakatlıktan çıktı iyi sinyaller veriyor. Eski formuna kavuşacaktır. Bu arada Taylan artık 6 oynuyor. Dorukhan ise 8 numara. Farkli mevkideler ayrıca.