Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kim gol atsa haketmez bu futbol benzeri durumlar karşısında. 3 haftadan şampiyon olacak bir görüntü yok. 11 adam bir topun peşinde tabiri bir durum var. Futbol görmek ne zaman kısmet olacak acaba. Bursa nın Alisini kapan sırtı yere gelmez 3 5 sene...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Fenerbahçe yeni transferle hiç fena bir futbol ortaya koymadı.Samatta da takıma alıştıktan sonra şampiyonluğa oynama ihtimali olan bir takım görüntüsü verecektir.

Ek olarak her gün üstüne koyan Ozan'ı ve Valencia'yı tebrik ederim.Ayrıca savunmada Altay ve Lemos'u da.

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Son yılların en kötü derbisi oldu. İki takımda çok kötüydü. Fenerbahçe Caner'in ortaları hariç atağa girmiyor. Muhtemelen kaleci fatih yere yatmadı. Gelen deniz Türüç hariç o da kaleyi tutmadı şut hatırlamıyorum. Fenerbahçe'de ozan, gustavo ve Altay iyi maç çıkardı. Erol bulut tüm sezon böyle oynarsa Anadolu maçlarında çok zorlanır. Efektif, yaratıcı bir oyun yok. Gole çok uzak. Amaç gol yememe üzerine kurulmuş. Aykut Kocaman çok eleştiri aldı aynı oyundan. 1-2 maç berabere kalsın erol hoca çok eleştiri alır.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Son yılların en kötü derbisi oldu. İki takımda çok kötüydü. Fenerbahçe Caner'in ortaları hariç atağa girmiyor. Muhtemelen kaleci fatih yere yatmadı. Gelen deniz Türüç hariç o da kaleyi tutmadı şut hatırlamıyorum. Fenerbahçe'de ozan, gustavo ve Altay iyi maç çıkardı. Erol bulut tüm sezon böyle oynarsa Anadolu maçlarında çok zorlanır. Efektif, yaratıcı bir oyun yok. Gole çok uzak. Amaç gol yememe üzerine kurulmuş. Aykut Kocaman çok eleştiri aldı aynı oyundan. 1-2 maç berabere kalsın erol hoca çok eleştiri alır.

İki takımda kötü diyorsun tüm eleştiriyi Fenerbahçe'ye yapmıyorsun. Fenerbahçe yi sevmediğini bu kadar belli etme bence

• İki takım da çok kötüydü yazısından sonra yazılanların tamamı bir takım hakkında. Kaldı ki tuttuğun takım için olsa onu da anlayacağım. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim dediklerinin tamamı şimdilik doğru ama daha takımın uyum sürecinde olduğunu unutmayalım.

• İki takımda kötü diyorsun tüm eleştiriyi Fenerbahçe'ye yapmıyorsun. Fenerbahçe yi sevmediğini bu kadar belli etme bence

Objektif o hocam:beaming_face_with_smiling_eyes::beaming_face_with_smiling_eyes: Evinde top oynamayan Galatasaray için bir şey yazmamış ama...Bu arada ceza sahasında topla buluşma Gs 5-19 Fb 'du bir ara son durum nasıl acaba.

• Maçtan önce , beraberlik banko , plase gs galibiyeti demiştim bir fb li olarak. Maça gelince tam tahmin ettiğim gibi iki gole gitmekte zorlana takımın maçını seyrettik. Fb beklentimin bir tık üstünde , gs beklentimin bir tık altında maç çıkardı.

Orta sahadan ileri çıkışta sosa ile olacak iş değil bu. Yaratıcı oyuncu sıkıntısını çözemezsek her maçımız zor geçecek.

• İki takımda kötü diyorsun tüm eleştiriyi Fenerbahçe'ye yapmıyorsun. Fenerbahçe yi sevmediğini bu kadar belli etme bence

Galatasaray için ne diyeyim ki çok kötüydü yazmışım. 3 günde 1 maç yapıyorlar. Sezon başı kaldıramıyorlar daha şimdiden. İlk 11'den 8 oyuncuya sallamak lazım mesaj uzayacak. Taylan,marcao,luyindama hariç iyi olan yoktu. Fenerbahçe'de doğruları söyledim. Bugün ozan ve gustavo ekstra iş göstermese çok daha kötü bir takım vardı. Gustavo ozan muhteşem iş çıkardı. İlerleyen haftalarda görürüz. Benim demek istediğim erol bulut çok defansif,gol yememe odaklı bir oyun oynatıyor. Bakasetas gibi skorer bir on numara,kilit açacak adam bulamazsa anadolu'da oynayacağı 9 maçın 6 tanesinde gol atmakta çok zorlanır. Şampiyonluk Anadolu'dan geçiyor. Niye bir kasıtlı art niyet arıyorsunuz anlamıyorum. Yoruma hiç gelemiyorsunuz.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• sura16 kesinlikle son yılların en kotu derbisi değildi geçen seneki TOKİ arenada oynanıp 0-0 biten maçı hatırlatırım . Hakemin verdiği kararları ve Galatasaray'ın oyununu inceleyip daha sonra bir eleştiri yapmanı tavsiye ederim . Fenerbahçe'nin geçen son 2 haftada ki oyunun üzerine koyduğunu görememen beni üzdü . evet galatasaray bir tık daha iyiydi ama iki takımın da hücuma çıkarken sorun yaşadığı bariz ortada . son olarak şunuda söylemek istiyorum oyun gol yememek üzerine kurulmuşsa Fenerbahçe bunu başardı . Fenerbahçe ye karşı at gozluklerinizi artık çıkarın eleştiri yapacaksanız da objektif eleştiri yapın . İki takimida tebrik ederim .

• Fenerbahçe defansı iki stoper ilk defa yan yana oynamasına rağmen çok iyi oyun çıkardı. Gustavo ve Valencia gayet başarılıydı. Gökhan Caner bildiğimiz gibi takım daha kendine gelemedi.