Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Büyük konuşmak istemiyorum ama Marcao yakın tarihte Türkiye'ye gelmiş en kaliteli stoper. 15 milyon euroya bu adamı satmak yazık olur, Benfica-Porto vs. falanda oynasa 30'dan aşağı gitmesi ihtimal dahilinde bile değil.

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Büyük konuşmak istemiyorum ama Marcao yakın tarihte gelmiş en kaliteli stoper. 15 milyon euroya bu adamı satmak yazık olur, Benfica-Porto vs. falanda oynasa 30'dan aşağı gitmesi ihtimal dahilinde bile değil.

20'nin altina gitmemeli ama su super lig sartlari ve mali durumda 20 mil euroya tamamim ben. Fakat geriye tek soru kaliyor,yerine bu kisa surede kim bulunur?

• 20'nin altina gitmemeli ama su super lig sartlari ve mali durumda 20 mil euroya tamamim ben. Fakat geriye tek soru kaliyor,yerine bu kisa surede kim bulunur?

Hocam gideceklerin yeri gitmeden hazır dedi Fatih hoca ama takım müthiş kan kaybeder. Eğer uefada çeyrek final falan görebilirsek bu performansla değeri dahada yükselir.

• Büyük konuşmak istemiyorum ama Marcao yakın tarihte Türkiye'ye gelmiş en kaliteli stoper. 15 milyon euroya bu adamı satmak yazık olur, Benfica-Porto vs. falanda oynasa 30'dan aşağı gitmesi ihtimal dahilinde bile değil.

Hocam kjaer 12 civarına gitmişti diye hatırlıyorum.Marcao'nun oyununu pek izlemedim ama dediğiniz gibi kaliteliyse 24 yaşında olduğu için 15 bandından başlar diye düşünüyorum.

• Hocam gideceklerin yeri gitmeden hazır dedi Fatih hoca ama takım müthiş kan kaybeder. Eğer uefada çeyrek final falan görebilirsek bu performansla değeri dahada yükselir.

Rangersi elese bile Galatasarayin isi zor. Karsisina ne kadar kolay rakip cikarsa sansi o kadar artar yoksa eski takim nerde manchesteri veya madridi yensin. O yuzden degeri asagi yukari belli. Ama bana kalsa ben ocak ayina kadar satmam. Hem olasi yerine gelecek oyuncu bakilir hem sampiyonluk icin gereken ilk yari faktoru atlatilir

Ama 15 i gordugunde hatta altinda satmak zorundasin.ki eger egitirsen gs alt yapsindan bu sene kiralik giden gökay guney de marcao benzer tip.

Yinr brezilya da bunaz benzer bir ton adam var mesela ricardo graça.

Yeter ki giden oyuncunun hemen yerine hazirlayabilecegin oyuncu olsun.

Bazen o sene satmadigin oyuncu seneye o fiyata yarisina bile almiyorlar tolgay vida abdulakdir vb

• Hocam kjaer 12 civarına gitmişti diye hatırlıyorum.Marcao'nun oyununu pek izlemedim ama dediğiniz gibi kaliteliyse 24 yaşında olduğu için 15 bandından başlar diye düşünüyorum.

Hocam Kjaer'in 2 dezavantajı vardı Marcao'ya göre, bir sizde belirtmişsiniz yaşı, ikinciside maaşı. Kjaer buraya zaten çok iyi performansla geldiği için 4 milyon euro maaş alıyordu. Marcao 850 bin euro alıyor. Şimdi Kjaer'e adam en az 4 vermesi gerekirken Marcao'ya 1.2-1.5 arası bile verse yeter. Aradaki bu farkta direk bonservise yansıyor. Birde solak olması öne çıkarıyor, solak stoper Dunya'da gerçekten az.

Avrupalılar pas oyununa döndü, harıl harıl ayağı iyi stoper arıyor. Marcao ucuza gitmemeli. Milli takıma falan bir seçilebilse değeri dahada artarda zor tabi...

• Hocam kjaer 12 civarına gitmişti diye hatırlıyorum.Marcao'nun oyununu pek izlemedim ama dediğiniz gibi kaliteliyse 24 yaşında olduğu için 15 bandından başlar diye düşünüyorum.

Kjaerin ayaklari bu kadar iyi degildi.ayagi en iyi stoperlerden biri yakin zamnda gelen.kjaer ise ondan daha güçlü ve sert biraz daha

• Hocam Kjaer'in 2 dezavantajı vardı Marcao'ya göre, bir sizde belirtmişsiniz yaşı, ikinciside maaşı. Kjaer buraya zaten çok iyi performansla geldiği için 4 milyon euro maaş alıyordu. Marcao 850 bin euro alıyor. Şimdi Kjaer'e adam en az 4 vermesi gerekirken Marcao'ya 1.2-1.5 arası bile verse yeter. Aradaki bu farkta direk bonservise yansıyor. Birde solak olması öne çıkarıyor, solak stoper Dunya'da gerçekten az.

Avrupalılar pas oyununa döndü, harıl harıl ayağı iyi stoper arıyor. Marcao ucuza gitmemeli. Milli takıma falan bir seçilebilse değeri dahada artarda zor tabi...

altina imza atarim!

• Ama 15 i gordugunde hatta altinda satmak zorundasin.ki eger egitirsen gs alt yapsindan bu sene kiralik giden gökay guney de marcao benzer tip.

Yinr brezilya da bunaz benzer bir ton adam var mesela ricardo graça.

Yeter ki giden oyuncunun hemen yerine hazirlayabilecegin oyuncu olsun.

Bazen o sene satmadigin oyuncu seneye o fiyata yarisina bile almiyorlar tolgay vida abdulakdir vb

Hocam bencede güncel şartlarda 15'i falan reddetmek zor fakat başka ülkede olsa çok daha fazla edecek adama 15 diyince az geliyor insana. Bu da maalesef ligimizin değeriyle ilgili.

Ama şunu biliyorum Haziran'da Lyon 10 milyon teklif etti reddedildi, Roma'da en son 13'e çıktı o da reddedildi.

• bayern-sevilla maci futbol nedir nasil oyanniri öğretiyor.

Bayern masallah hic mi daga taşa giden şut cekmezsiniz hep mi kaleye duzgun şut cekilir.

Ne zman göreceğiz boyle duzgun şutlar ceken takımlarımızı.

Gnabry her şut cercevede sag sol farketmez

Bayern masallah hic mi daga taşa giden şut cekmezsiniz hep mi kaleye duzgun şut cekilir.

Hocam adamlar takıma öyle bir taktik-sistem oturtmuş ki ne yeni gelen sırıtıyor ne de gidenin yeri boş kalıyor. İnanılmazlar..

• Hocam adamlar takıma öyle bir taktik-sistem oturtmuş ki ne yeni gelen sırıtıyor ne de gidenin yeri boş kalıyor. İnanılmazlar..

Benim esas dikatimi ceken bu gnabry bir kere hangi ayagi guclu onu anlamadim bide nasil bir şut yeteneği varsa hep kaleyi tutturuyor.

Ve acaba dusunmek lazim neden bayern hala 20 li yaslardaki oyuncu pesinden koşuyor

Genetik olarak mümkün olmuyor.Hamite bile Bayernin katkısı şutlarının direkleri bulması oldu^^^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Benim esas dikatimi ceken bu gnabry bir kere hangi ayagi guclu onu anlamadim bide nasil bir şut yeteneği varsa hep kaleyi tutturuyor.

Ve acaba dusunmek lazim neden bayern hala 20 li yaslardaki oyuncu pesinden koşuyor

8 milyon euro gibi bir bonservise gelmiş olması daha da ilginç. Kesinlikle hoca faktörü çok etkili hocam, bu gelişim sadece eğitimle açıklanabilir..