Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Galatasaray bizi yener. Bu oyunla iş olmaz. Farklı oyun anlayışı olmalı. Defans hattı tamam ama bu hücum hattı ile olacak iş değil. Yazık oldu.

• Şu maçı fenerin alması ,hücum futbolu adına talihsizlik olurdu.

Hatay’a gelince son iki sezonda, bu kadar kapanan bir anadolu takımı görmedim. Aksine deplasmanlarda daha cesur oynayan takımlar varken hatay’ın böyle oynaması ,gelecekleri adına düşündürücü. Bizden puan alırlar ama biz hücum olarak kötüyüz ,bu şansları oldu. Bir tek şut çekilmez mi bir maçta? Bu da total futbol adına talihsizlik.

Einmal editiert, zuletzt von karasah ()

• Şu maçı fenerin alması ,hücum futbolu adına talihsizlik olurdu.

Hatay’a gelince son iki sezonda, bu kadar kapanan bir anadolu takımı görmedim. Aksine deplasmanlarda daha cesur oynayan takımlar varken hatay’ın böyle oynaması ,gelecekleri adına düşündürücü. Bizden puan alırlar ama biz hücum olarak kötüyüz ,bu şansları oldu. Bir tek şut çekilmez mi bir maçta? Bu da total futbol adına talihsizlik.

Geçen hafta iyi oynadılar. Geçiş oyunu oynuyorlar. Bu hafta çok kapandılar ki puan da aldılar. Amaçları yenmek değil yenilmemek büyük takımlara. Böyle böyle ligde kalırlar ve başarılı olurlar. Bütçelerine göre oyun oynuyorlar. Savunma futbolu oynamaları çok normal aslında. Büyük takımlara tamamen kapanıyorlar. Orada amaç kaybetmemek çünkü.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• 2 Maçtan hoca yargılamak iyiymiş.

Daha kanat gelecek forvet gelecek belki 1 tane daha gelecek.

Sıkıntı bunların yetişmemesi

Sezon 40 maç haberiniz var mı? Nasıl yorumlar bunlar?

Arkadaş takımı eleştirmek de suç oldu he.9 kişilik takımı EVİNDE yenemiyorsan bir zahmet rezilliği kabul edeceksin.O kadar transfer yapıldı hala Tolga ilk 11 oynuyor.Taraftar bıktı artık bu futboldan bunu çözemeyecek kim varsa gitsin şu takımdan..

• Arkadaş takımı eleştirmek de suç oldu he.9 kişilik takımı EVİNDE yenemiyorsan bir zahmet rezilliği kabul edeceksin.O kadar transfer yapıldı hala Tolga ilk 11 oynuyor.Taraftar bıktı artık bu futboldan bunu çözemeyecek kim varsa gitsin şu takımdan..

Takım zaten kötü oynadı. herkes suçlu burada. Takımı eleştirmeyin demiyoruz kararında eleştirin diyoruz altaya bile laf atan var

• Arkadaş takımı eleştirmek de suç oldu he.9 kişilik takımı EVİNDE yenemiyorsan bir zahmet rezilliği kabul edeceksin.O kadar transfer yapıldı hala Tolga ilk 11 oynuyor.Taraftar bıktı artık bu futboldan bunu çözemeyecek kim varsa gitsin şu takımdan..

+1 kardeşim. İnanın Fenerbahçeli olduğum için spor haberi bile dinleyemez oldum. Yönetemiyorsan gideceksin, problem çözemiyorsan gideceksin, çözüm üretemiyorsan gideceksin... Sadece futbolda değil, sanatta, siyasette, iş hayatında da bu böyle. Yeterli değilsen gideceksin ki liyakat sahibi olanlar, işin ehli olanlar gelecek. Gerçekten yeter artık. Her eleştiriyorsun oooyyy taraftarlık bu mu, öyle olur mu böyle olur mu... Baba kaç senedir hep Avrupa'da esiyorsun Türkiye de ligi egale ediyorsun da bizim mi haberimiz yok. Kimse iyi bir takımı tek maç yenemedi yenildi diye yerden yere vurmaz. Kimse Bayern'i , Liverpool'u bir maç tökezledi diye kınamaz çünkü bilir ki bir sonraki maç kaldığı yerden devam edecek.

Kısacası yılların birikmişi var bende bir Fenerbahçeli olarak. 3-0 galip gelsek, adam gibi oynasaydık 5 atardık diye öfkelenesim var takımıma. Çünkü zico döneminde şl de çeyrek final oynayıp, Avrupa'nın prensi denilen takım bu halde olmamalı şimdi

• DoquKaradeniz28 yav hocam takım yenilsin gerekiyorsa ama güzel top oynadık diyelim yeter bana.Ya da şöyle güzel hucum yaptığımiz ataklar kurduğumuz bir maç olsun ama paslaşmalar da arada sıkıntı olsun diyelim daha ilk haftalardayız takım daha alışacak.Ama ben bugünku takımda hiçbir parıltı göremiyorum maalesef ayni tas aynı hamam devam ediyor.Atak yok top kime gelse topu ayağından çıkarmaya yer arıyor.Belirli bir düzen yok her kontra atakta defansta tehlike yaşıyorsun...Ve bunu çözemeyen kim varsa daha fazla durmasına hiç gerek yok...Basketbol'daki başarı da aynı şekilde bu arada.

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• ridvan dedi ki fb iyi kadrosu yok biribirine benzer genis kadrosu var.aynen öyle yillardir kanat diyoruz kanat aliniyir yine vasat kanatlar aliniyir.neymis daha kanat gelecek deniyir zaten tonla kanat var onlari ne yapacagiz.thiam ferdi rodrigues deniz sinan hatta dirar forvet degilse valencia ettimi sana 7 bide kanat daha gelirse 8.

Valencia forver diyelim 2 tanede alinacak etimi 4 freyle. Hala biz bu olmadi daha alalim diyoruz acaba oyun anlayisimiz kotu olabilir mi

• Ligin başı evet, daha oynanacak çok maç var evet, ama 10-11. haftada liderden 8-9 puan geriye düşersen ki şuanda Galatasaray o imajı veriyor bu seneye de güle güle dersin. He biz zaten alıştık güle güle demeye.. Transferler yapılırken yanlışlar olduğunu benzer oyuncular alındığını Ali Koç'un günü kurtarmak adına yaşlı futbolcuları aldığını ve büyük oranda yine çuvallayacağını dile getirmiştim umarım ben yanılırım ama sen Kadıköyde maç kazanamazsan şampiyonluğu unutacaksın hele rakibin 9 kişi kalmışken maçı 1-0 da olsa alamıyorsan bu şunu gösteriyor, yetenekli ve maçı çevirecek kilit oyuncun yok.. Bak 2 haftadır Taylan diye bir oyuncu ismi duyuyoruz ve izliyoruz oyuna getirdiği dinamizmide görüyoruz. Biz ne yapıyoruz +30 üstü futbolcularla tempo yapmaya çalışacağız..

Anlaşılan bu senede maç filan izlemeyeceğim..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN