Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fatih terimin dunku ciktigi kadroya benzer kadroyla cikmayali heralde 13 sene olmuştur beki zico çıkmıştır.hele deplasmana ne pareira ne aykut nede son olarak ersun tobe dusunemezler oysa bunu senol gunes de yapiyor bir fb macina tolgay on liberosuyla cilacaktim demişti dusnun tolgay ön libero.

Ne yazikki eril da o cesaret yok bir gun gustavo sosa ferdi 3 lusiyle ciksin ne olur yani

Erol hoca takım 3 veya 4. haftalarda hazır olacak dedi daha takım yeni herkes yeni yeni hazır oluyor.

• Erol hoca takım 3 veya 4. haftalarda hazır olacak dedi daha takım yeni herkes yeni yeni hazır oluyor.

O ayri mesele o kondisyon ve takimin birbirine alisma meselesi yuzunden söylüyor.benim dedigim ise defansif oyunculari oynatarak hucum yapamazsin istesen de olmaz topal souza ya kizdik yillarca.dunya nerdeyse 6 numarayi kaldirdi biz iki tanesiyle oynadik.

Erol hica da gecen hafta iki 6 numarayla oynadi hatta gustavo 8 numara oynamaya calisti ama olmuyor.dirar nasil kanat oynadiginda olmazsa gustavo tolga da olmaz birinden biri oynasin ama ikisi olmaz benim demek istedigim bu

• O ayri mesele o kondisyon ve takimin birbirine alisma meselesi yuzunden söylüyor.benim dedigim ise defansif oyunculari oynatarak hucum yapamazsin istesen de olmaz topal souza ya kizdik yillarca.dunya nerdeyse 6 numarayi kaldirdi biz iki tanesiyle oynadik.

Erol hica da gecen hafta iki 6 numarayla oynadi hatta gustavo 8 numara oynamaya calisti ama olmuyor.dirar nasil kanat oynadiginda olmazsa gustavo tolga da olmaz birinden biri oynasin ama ikisi olmaz benim demek istedigim bu

Zaten takım hazır değil diye defansif oyuncu oynatmıştır. Çünkü rize de kolay rakip değil İlla bişeyler düşünüyordur

• Zaten takım hazır değil diye defansif oyuncu oynatmıştır. Çünkü rize de kolay rakip değil İlla bişeyler düşünüyordur

Inslalah oyledir bugun belli olur.suan direk oyunu tercih ediyir totenham gibi veya inter gibi onlar bazen bu taktikle sıkıntı yaşıyorlar cunku ilerdeki oyuncularin bu oyinda oldukça yetenekli olmalari gerekir.son vr kane martinez ve lukaku ikilisi gibi insallah bizde tutar

• Fb nin Gs ye yenilme ihtimali çok fazla ki normal. Forvet olmadığı gibi takım zaten hazır değil her anlamda. Yenilgiyi de çok önemsemeyecek gibi duruyor yönetim. En kötü 3 puan geriye (Hatay ı yenersek) düşeriz diye düşünüyor sanırım.

• Fb nin Gs ye yenilme ihtimali çok fazla ki normal. Forvet olmadığı gibi takım zaten hazır değil her anlamda. Yenilgiyi de çok önemsemeyecek gibi duruyor yönetim. En kötü 3 puan geriye (Hatay ı yenersek) düşeriz diye düşünüyor sanırım.

bir fenerli olarak fenerbahçenin tek hedefi bence fark yememektir ki öyle olacaktır yani 1-0 2-0 gibi bir skor olmasını isteyecektir yönetim zaten fenerin şu aşamada forvetsiz gsyi yenmesi çok zor bir ihtimal

bence kesinlikle samatta ile anlaşıldıysa gs maçına yetişecek. buda avantaj. bence oranlar eşit gs ev sahibi olmasaydı işler değişirdi.

• bir fenerli olarak fenerbahçenin tek hedefi bence fark yememektir ki öyle olacaktır yani 1-0 2-0 gibi bir skor olmasını isteyecektir yönetim zaten fenerin şu aşamada forvetsiz gsyi yenmesi çok zor bir ihtimal

hocam dediğim gibi bence forvet gelecek. bi de ona göre yorum yapın ne olacak diye

Valla forvetsiz(ki degil valencia thiam var frey var) ciksa da yine macda oyle forvet yok diye yenilmeyi goze alacagini sanmam.hem forvetsiz bircok oyun olmistir dünyada(ispanya fabregas la çıkmıştır)yeterki oyun anlayışı iyi olsun.

Ayrica bu macin berabere bitecegini düşünüyorum.

• Bence Fenerbahçe'nin en büyük sıkıntısı derbi olmasa bile oynayacak oyuncuların hazır olmaması. Dün gece burda konuşmuştuk hatta konustuktan biraz sonra Serdar Ali Çelikler'i dinledim: MHY'nin hafif sakatlığı varken Sosa ve Novak hazır değilmiş. Perotti gelirse onunda hafif sakatlığı mevcut, onunda 11'e girmesi süre alır. Forvet transferi hali hazırda bekleniyor zaten. Yani net bir şablon yok, yeni oyuncuların 11'e girmesiyle şablona vereceği tepki şüpheli. Belki oyunculara göre şablon değişecek e bu da bir zaman alıyor. Geçen sene transferin son gününde inip sadece lafta kalan rüya kadroyu oluşturan Falcao-Nzonzi-Lemina-Seri ekibine uygun oyunu bulmak devre arasını bulmuştu ki Nzonzi feda edilerek o da. Pandemiden sonra takım yine dağıldı zaten. Yani demek istediğim evdeki hesap çarşıya uymayabiliyor, eldeki oyuncularla Gustavo 6'da yalnız bırakılarak iki dinamik 8 rolünde 2 adamla bu geçiş dönemi en az hasarla atlatılabilir. 2 tane 6 numara ısrarı devam ederse FB'yi üzer, bende o görüşe katılıyorum.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Galatasaray ilk 2 hafta oyun anlamında diğer takımlara göre bariz üstündü, geçen seneden eser yok dikine hızlı oynayan bir takım mevcut.Marcao,luyindama ikiliside ligin üstünde stoperler yedeklerde dahil kaliteli bir takım mevcut hazır olmayan fenerbahçe karşısında mutlak favori bu oyun devam ederse kazanırda..

• görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.yine cift ön libero.aykut kocamana niye 8 numara yok demişlerdi oda de souza 8 oynuyor demişti. Tofas a 200 km hıza cikamazsiniz onun icin mercedese ihtiyaciniz vardir. Gustavo iydir hostur ama 6 numarada iyidir ha genc olsa belki yetenegs varsa 8 numaraya evirebilirsiniz ama bu adam 33 yasinda ne stoper oynayabiliyor nede 8. Egee oyuncular hazır degilse 10 numaraya ferdi yi 8 numaraya ozani 6 yada gusatvo ya verebilirdi ama yok ne yazıkki bor cesur adamla karsilasamadik.bakin gorun gol yesin hemen doner orta sahadan.

Ha bugun yenebilir mi yenebilir ama bu surdurulebilir degildir.

• bende bu tolga ısrarını anlayamıyorum gelen giden hiçkimse vazgeçemedi bu adamdan acaba benim görmediğim ne var. şimdi böyle yazdımya bu akşam hayatının maçını oynar 😂