Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hocam o kulüpler alt ligdeydi. Bu sezonun ibrasına oy kullanamıyorlar. 18 Kulüp bu sezon üzerinden oylama yapılmış. Galatasaray,Fenerbahçe,Kasımpaşa başkanları toplantıya katılmamış,temsilci yollamış diye duydum ama 18 kulüpte ibra etmiş. İbra etmeyen yok yani.

👍

• Biliyorsunuz ibra TFF Nin harcamalarına yapılıyor. TFF nin verdiği limit sınırı ibra edilmiyor. Bu konuda fenerbahçe ''TFF ÇOK PARA HARCAMIŞ TFF BOYKOT'' Tarzında bir açıklama yapmadı. Limiti eleştirdi ve hala eleştiriyor. Ayrıca bankalar birliği Fenerbahçeye geniş imkanlar sunduğundan dolayı sorun ortadan kalkmak üzere

• Biliyorsunuz ibra TFF Nin harcamalarına yapılıyor. TFF nin verdiği limit sınırı ibra edilmiyor. Bu konuda fenerbahçe ''TFF ÇOK PARA HARCAMIŞ TFF BOYKOT'' Tarzında bir açıklama yapmadı. Limiti eleştirdi ve hala eleştiriyor. Ayrıca bankalar birliği Fenerbahçeye geniş imkanlar sunduğundan dolayı sorun ortadan kalkmak üzere

O sorun biraz zor kalkar şimdilik. Diğer kulüpler kabul etmez. Diğer kulüplere 5 yıl süre verildi ve şartları çok daha ağır. Fenerbahçe için 10 yıl süre + çok daha rahat şartlar var. O zaman tüm kulüplerin yeniden yapılandırılması gerekiyor. Diğer bir konu TFF yüzde 150 limit aşımı yapmış bütçede. Neyine ibra ediliyor ben onu anlamadım. İbra edilmemesi için ne yapması lazım?

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• 2 kişinin arasında olan anlaşmalar 3. şahısları ilgilendirmez yalnız. Diğer kulüplerin kafasına silah mı dayadılar zorla imzalayın diye. Fenerbahçe o şartları kabul etmediğini bildirdi ilk günden beri. Diğer kulüpler de aynısını yapsaydı

• Fenerbahçe Bankalar Birliği ile kredi anlaşması imzaladığı an diğer bütün kulüpler yapılan anlaşmaları tekrar revize etmek için görüşmelere başlayacaklar. Bunun başında diğer üç büyükler geliyor. Televizyon karşısına çıkıp Ali Koç şöyle yapıyor, çok ağlıyor, kural değiştiriyor gibi kelimeler kullanıp belli kesimlere ve taraftarına yaranmak isteyen başkanlar bilmiyor mu bu anlaşmanın yanlış olduğunu, adı gibi biliyorlar. Gelecekte değişecek nede olsa diye imzalıyorlar. Tam bir Türkiye gerçeği bu anlaşmalar, sen şimdilik imzala gelecekte hallederiz kafası bizim ülkemizde oldukça yaygın. Türk futbolu için en büyük sıkıntı burda yatıyor zaten birilerinin talimatı ile imzalayan, birilerinin talimatı ile konuşan, birilerinin yönettiği kulüp başkanları olduğu sürece bu futbol dü-ze-le-mez.

• 🔸Dört büyüklerin ilk yarıda evinde seyircisiz oynayacağı önemli maçlar:

📍Fenerbahçe | Kadıköy’de Trabzonspor’a, Beşiktaş’a, Başakşehir’e karşı seyircisiz.

📍Trabzonspor | Akyazı’da Beşiktaş’a, Galatasaray’a, Başakşehir’e karşı seyircisiz.

📍Beşiktaş | Vodafone Park’ta Galatasaray’a, Başakşehir’e karşı seyircisiz.

📍Galatasaray | TT Arena’da Fenerbahçe’ye karşı seyirciz.

• https://www.facebook.com/241462956266131/posts/966962517049501/

İran Tüeklerinin takımı olan Traktör Tebrizi İran kupasında İstiklal takımını 3 2 yenerek şampiyon oldu

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Şenol Güneş ozan kabak'ı takık. Ozan-Merih-Çağlar hattını oluşturmuyor. Geçen basın toplantısında ozan'a sıra gelmiyor demişti. Ozan kaan'dan fersah fersah iyi. Şenol Güneş inşallah bu kadroyu heba etmez.

• Şenol Güneş ozan kabak'ı takık. Ozan-Merih-Çağlar hattını oluşturmuyor. Geçen basın toplantısında ozan'a sıra gelmiyor demişti. Ozan kaan'dan fersah fersah iyi. Şenol Güneş inşallah bu kadroyu heba etmez.

Sana muhalefet olsun diye yazmıyorum yanlış anlama ama bu ülkenin beyaz Türkleri de Şenol hocaya takık. Adam diyor ki mert varken niye Uğurcan oynuyor. Uğurcan daha tecrübesiz bir kaleci :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Sana muhalefet olsun diye yazmıyorum yanlış anlama ama bu ülkenin beyaz Türkleri de Şenol hocaya takık. Adam diyor ki mert varken niye Uğurcan oynuyor. Uğurcan daha tecrübesiz bir kaleci :)

Ya Uğurcan son zamanlarda daha çıkışta ve transfer gözdesi. Bence oynaması kadar doğal bir şey yok. O konuda muhalefet olunacak bir şey görmüyorum. Bence Uğurcan'ın oynaması lazım. Mert'te iyi ama refleks olarak Uğurcan daha önünde. Ama ozan konusunda cidden elemelerde falan da oynatmıyordu. Geçen basın toplantısında ise dedi ki sıra gelmiyor falan. Bence yangın yapılması gereken konu şu. Sivas'ta iken mert hakan ve emre'yi milli takıma almıyordu en formda zamanlarında şimdi ikisi de büyük takıma transfer oldu diye milli takıma alıp 11'e koymuş.

• Ya Uğurcan son zamanlarda daha çıkışta ve transfer gözdesi. Bence oynaması kadar doğal bir şey yok. O konuda muhalefet olunacak bir şey görmüyorum. Bence Uğurcan'ın oynaması lazım. Mert'te iyi ama refleks olarak Uğurcan daha önünde. Ama ozan konusunda cidden elemelerde falan da oynatmıyordu. Geçen basın toplantısında ise dedi ki sıra gelmiyor falan. Bence yangın yapılması gereken konu şu. Sivas'ta iken mert hakan ve emre'yi milli takıma almıyordu en formda zamanlarında şimdi ikisi de büyük takıma transfer oldu diye milli takıma alıp 11'e koymuş.

Maalesef ülkemizin kanayan yarası torpil mert hakan ve Emre olayında da var. İstanbula geldiler milli takıma seçildiler. Ben Şenol hocanın seçtiğini düşünmüyorum. Yukarıdan bir yerlerden gelmiştir emir :)