Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Cisse kaçırmasa bu maç bu kadar stresli geçmezdi bu maç en az 5-2 ya da 6-2 bitmesi gerekiyordu ligin başlarındaayız diye bir sıkıntı olmaz alışma süreci vs deriz ama ilerde yine aynısı olursa taktik değişikliğine gidilmeli bence

• özellikle 2 nci yarın ilk 15 dk si çok iyi iş çıkardık ve beceriksizlik yüzünden maçta hiç heyecan bitmedi güzel maçtı hakemi konuşmak istemiyorum. Hak eden taraf bizdik kazandık sonuçta bu ligin açık ara en iyi takımını kurduk şampiyon belli şimdiden yukarıdan taaaaaa aşağıdaki takımları ızleriz artık :P kendi çevremde lig başlamadan şunu demiştim ya 30 puan fark atarız yada 30 puan geride kalırız liderden birde taraftar olsaydı keşke.

• özellikle 2 nci yarın ilk 15 dk si çok iyi iş çıkardık ve beceriksizlik yüzünden maçta hiç heyecan bitmedi güzel maçtı hakemi konuşmak istemiyorum. Hak eden taraf bizdik kazandık sonuçta bu ligin açık ara en iyi takımını kurduk şampiyon belli şimdiden yukarıdan taaaaaa aşağıdaki takımları ızleriz artık :P kendi çevremde lig başlamadan şunu demiştim ya 30 puan fark atarız yada 30 puan geride kalırız liderden birde taraftar olsaydı keşke.

Taraftar olunca çok daha heyecanlı oluyor ama maalesef virüsün yükselişi taraftar sınırlaması getiriyor 2. Yarı eğer virüs azalırsa %30'una kadar alıncak diye duymuştum doğru mu bilmiyorum

• Bence pozisyonlar penaltı. Galatasarayınki zaten penaltı onu tartışmaya gerek yok.

Fatih basit bir gol yedi diye düşünüyorum ama alanya'nın penaltısının verilmedi düşüncesindeyim sizin düşüncelerinize de saygı duyarım

• Alanyaspor, geçen seneki Sivasspor gibi hata yapmazsa şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi olur.

Hocam maçın çoğunu izledim ben Alanya'yı iyi bulmadım açıkcası..Forvette üretkenlik sıkıntısı onlarda da var.Bu futbolla sezon arasına kadar lider devam edemezler bence.Bu arada aynı bu gole benzer gsnin son dakika yediği bir gol daha hatırlıyorum sanki.

• Maçtan bazı notlar:

-Cenaze GS, şampiyonluğun doğal adayı olan 6-7 takım arasından şampiyonluk şansı Beşiktaş ile birlikte en az olan 2 takımdan biri olduğunu teyitlemiştir.

-Alanya hakettiği bir galibiyeti çok düşük bir üretkenlikle almıştır.

-Hakem Alanya'nın net bir penaltısını vermemiştir. Neyseki kazandılar, boş yere bir gündemden kurtuldu Türkiye.

-Falcao, Diagne ölü. Mesela kadroda bu ikisi olmasa herhangi birşey değişmez.

-Fatih Terim inanılmaz formsuz, tercihlerin çoğu hatalı. Bu formsuzluğu iki tarafa da zarar veriyor.

-GS hakettiği bir mağlubiyeti 2 tane kaleci hatasıyla yediği golle almıştır. Muslera olsa maç %90 1-0 biterdi ve Muslera kahraman olurdu.

-Atomu parçalamayacaktım ama maçı izleyerek 2 saatimi kaybetmiş bulunuyorum.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Hocam maçın çoğunu izledim ben Alanya'yı iyi bulmadım açıkcası..Forvette üretkenlik sıkıntısı onlarda da var.Bu futbolla sezon arasına kadar lider devam edemezler bence.Bu arada aynı bu gole benzer gsnin son dakika yediği bir gol daha hatırlıyorum sanki.

Alanya bugün Efecan'ın eksikliğini bayağı bir hissetti. Onun haricinde Bakasetas, Davidson ve Babacar'ı gayet iyi buldum.