Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Samatta muhtemelen Ze Luis daha sonra

Ze Luis derbiden sonra geliyormuş diye duymuştum bugün. İnşallah bu akşam İstanbula inerde Yarın antrenmanlara çıkar. Derbiye yetişir inşallah. Ama ben sanmıyorum.

• Samatta bence iyi bir transfer İngiltere'de dikiş tutturamamış olması gayet doğal devre arası gelip pandemiye yakalanmak bir futbolcu için talihsizlik. Genk performansında çok beğendiğim bir santrafordu hatta biz de istedik Genk bırakmamıştı hayırlı olsun.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Samatta bence iyi bir transfer İngiltere'de dikiş tutturamamış olması gayet doğal devre arası gelip pandemiye yakalanmak bir futbolcu için talihsizlik. Genk performansında çok beğendiğim bir santrafordu hatta biz de istedik Genk bırakmamıştı hayırlı olsun.

Aynen hocam bencede geçen sene Fatih Terim de istiyordu. Ama taraftar zorla Falcao yu istedi onu aldılar. Hatta Falcao olmasa büyük ihtimalle Samatta Galatasaray daydı.

• Aynen hocam bencede geçen sene Fatih Terim de istiyordu. Ama taraftar zorla Falcao yu istedi onu aldılar. Hatta Falcao olmasa büyük ihtimalle Samatta Galatasaray daydı.

Yok hocam GS-Samatta ilişkisi Falcao'nun transfer edildiği döneme denk gelmiyor, bir önceki kış sezonunda oldu olanlar. Sezona forvetsiz giren GS, 2018-2019 kış transfer döneminde harıl harıl forvet arıyordu. Ozan'ın satışıyla beraber 15 milyon euroya yakın bir bütçe oluşmuştu. FFP kuralları gereği GS sattığı kadar alabildiği ve sonraki döneme bütçe aktaramadığı için yüksek maliyetli forvet arayışına girdi. Samatta için bonservise benim hatırladığım 11-12 milyon euro civarına kadar çıktı GS fakat Genk devre arası olduğu için adamı bırakmadı. GS'de son çare eldeki parayı Diagne'ye yatırdı.

Sezon bitti GS şampiyon oldu fakat FFP devam ettiği için GS 10-11 milyon euro bonservis bütçesine çıkamadı.(Sadece maaaşını ödesin diye oyuncu falan kiralandı hatta) Falcao'da bu sayede geldi zaten, bonservisi eline aldı. Monaco ile son güne kadar bu pazarlık döndü. Samatta'ya ilgi istesede yoktu yani, sonra bu kış oyuncu 10.5 milyona Aston Villa'ya gitti. Genk bence önceki yıl satmadığı için pişmandır.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Samatta geliyor arkadaşlar

İzlediğim kadarıyla Valencia veya Thiam kalitesinde, ayarında bir tip.. mevcut futbol yapımızda pek başarılı olamaz duruyor.. Frey'den biraz daha iyi iş yapar o kadar.. umarım yanılırım da çok faydalı olur...Zahavi gelebilseydi bambaşka olurdu...

• İzlediğim kadarıyla Valencia veya Thiam kalitesinde, ayarında bir tip.. mevcut futbol yapımızda pek başarılı olamaz duruyor.. Frey'den biraz daha iyi iş yapar o kadar.. umarım yanılırım da çok faydalı olur...Zahavi gelebilseydi bambaşka olurdu...

Hocam erol bulut direk oyunla hizli cikislarla skor almayi bekliyor ben bunu bizim ulkemizde uygulanabilir gormesemde buna yönelik oyuncular aliniyir surekli ze luis de bu oyuna uymuyor.samtta da buna uyan bir oyincu ve thiam in kessinlikle üstünde teknige sahip.valencianin da üstünde bir oyuncu.

Fakat bos alanlarin oyuncusu kapali defans da oda pek etkili degil hele duvar filan olan bir oyuncu tipi de degil

• Ingiltereden futbolcu bizde dikis tutmaz umarim yanilirim, bize iskandinav kokenli oyuncu lazim Anderson gibi Elmander gibi yada sadece vurusu cok iyi oyuncu Jardel gibi washington gibi..

Samatta cok iyi oyuncu olabilir ama burada bol bol tekme yer..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hocam erol bulut direk oyunla hizli cikislarla skor almayi bekliyor ben bunu bizim ulkemizde uygulanabilir gormesemde buna yönelik oyuncular aliniyir surekli ze luis de bu oyuna uymuyor.samtta da buna uyan bir oyincu ve thiam in kessinlikle üstünde teknige sahip.valencianin da üstünde bir oyuncu.

Fakat bos alanlarin oyuncusu kapali defans da oda pek etkili degil hele duvar filan olan bir oyuncu tipi de degil

Aynen hocam oyuncuyu izlediğimde oyuncu boş kaldığında genellikle gol atan bir oyuncu. Bitiriciliği iyi olan oyuncu. Bu oyuncudan faydalanacağımızı düşünüyorum ama 1 Forvet daha lazım hatta 1 hızlı kanat daha alırsak iyi olur. Hayırlısı olsun.

• Ben bir Trabzonspor taraftarı olarak gelmesini isterim. Kumaşı kaliteli. İş yapar bana göre

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Ingiltereden futbolcu bizde dikis tutmaz umarim yanilirim, bize iskandinav kokenli oyuncu lazim Anderson gibi Elmander gibi yada sadece vurusu cok iyi oyuncu Jardel gibi washington gibi..

Samatta cok iyi oyuncu olabilir ama burada bol bol tekme yer..

Hocam ek olarak bence Brezilyalılar da Fener'de iyi iş yapıyor.Keşke buralardan da oyuncu getirilebilse.

• Aynen hocam oyuncuyu izlediğimde oyuncu boş kaldığında genellikle gol atan bir oyuncu. Bitiriciliği iyi olan oyuncu. Bu oyuncudan faydalanacağımızı düşünüyorum ama 1 Forvet daha lazım hatta 1 hızlı kanat daha alırsak iyi olur. Hayırlısı olsun.

Galiba tek forvet alinacak alternatifler kalirsa frey valencia sinan filan olacak.hizli kanttan öte dar alan da tekniğini goaterecek bir oyuncu lazım mesela maryan shved tamda buna gore bir oyuncuydu.yine yil basinda gundemimizde olan QPR li sag kanatta bu isi yapabilir daha da buyik oyuncular var ama suan bunlar alinabilridi

• Hocam ek olarak bence Brezilyalılar da Fener'de iyi iş yapıyor.Keşke buralardan da oyuncu getirilebilse.

Aynen iş yapıyorlar bakalım santrafor getirmekte çözüm değil aslında oyun sistemini güzel kurmak lazım, bir ara brezilyada iyi ayaklarımız vardı Nobre filan öyle bulundu getirildi vs. Ama son yıllarda brezilya defterini kapattık, iyi oyuncularda geliyordu bize..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN