Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Stoperleri iyiydi bence özellikle Lemos u beğendim. Valencia ve Ferdi istekliydi bence. 2.yarıya Tolga-Sosa ve Ozan-Mert Hakan değişikliği olmalı. Gustavo 6 Sosa 8 Mert Hakan 10 Numara pozisyonlarına geçmeli. 2 tane 8 nurama ile olacak iş değil.

• Hatayspor klasik bir kapan-çık oyunu oynuyor, Başakşehir'i de aynen bu şekilde yendiler. Teknik kaliteleri gerçekten düşük ve ne oynadığını biliyorlar, buradan 1 puan bile koparsalar altın değerinde. Güzel kapandılar fakat çık kısmında sıkıntı vardı, Altay hiç yatmadı bile sanırım. Özellikle bu kapalı savunmaya karşı duran toplar önemli bir silah, FB bunu değerlendirebilir.

FB'de ise bilmem katılır mısınız fakat Caner, Thiam, Ferdi ve Tolga'yı bugün kötü gördüm, özellikle Thiam çok top ezdi. Caner'de rakip sahanın ortasına gelince hemen kafayı kaldırıp orta yapma derdinde ki şu an sahada pivot bir santraforda yok ki çıkıp kafa vursun. Oyuna kulübeden kesinlikle bir hareket gelmeli.

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Geçen seneden iyiyiz ama eksiğimiz çok maalesef. Artık anadolu takımları ile baş başa oynayabiliyoruz bu geçen seneye göre artı. Ama yaratıcı oyuncu ve kanat oyuncusundan mahrum oynuyoruz. İleri uca top taşınmıyor. Kim nereye gelir bilmiyorum ama hem gs maçı için ,hem lig için yetersisiz.

Şu anki oyunlara göre gs maçı alır. Sadece mücadele ile bu iş olmaz. Gs nin yumuşak karnı liyundama .

• Hatayspor klasik bir kapan-çık oyunu oynuyor, Başakşehir'i de aynen bu şekilde yendiler. Teknik kaliteleri gerçekten düşük ve oynadığını biliyorlar, buradan 1 puan bile koparsalar altın değerinde. Güzel kapandılar fakat çık kısmında sıkıntı vardı, Altay hiç yatmadı bile sanırım. Özellikle bu kapalı savunmaya karşı duran toplar önemli bir silah, FB bunu değerlendirebilir.

FB'de ise bilmem katılır mısınız fakat Caner, Thiam, Ferdi ve Tolga'yı bugün kötü gördüm, özellikle Thiam çok top ezdi. Caner'de rakip sahanın ortasına gelince hemen kafayı kaldırıp orta yapma derdinde ki şu an sahada pivot bir santraforda yok ki çıkıp kafa vursun. Oyuna kulübeden kesinlikle bir hareket gelmeli.

eğer vedat muriç satılmasaydı canerin ortalarına iş yapabilecek biriydi çünkü boyu uzun ve kafa gollerini atmayı seviyordu

• bende bu tolga ısrarını anlayamıyorum gelen giden hiçkimse vazgeçemedi bu adamdan acaba benim görmediğim ne var. şimdi böyle yazdımya bu akşam hayatının maçını oynar 😂

Sikinti onda değil hocam adam kötü de degil ama iki tane ayni oyuncudan oynamak sıkıntı

• Hocam şu kadro birebir çıkarsa(orta saha olarak) inanın maçı izlemem bile, Rize ilk yarısı gibi hareketsiz bir maç olur. Kesinlikle 6 numarada Gustavo yalnız kalmalı. Önüne sol iç ve sağ iç olarak Sosa-MHY yada Sosa-Ozan konuşlanmalı hatta Sosa hazır değilse Ozan-MHY'de olur.

Thiam'ı geçen maç kanatta etkisiz buldum,santrafor olarak değerlendirilebilir hocam katılıyorum, Frey'i de izlemek zorunda kalmayız. :hfyeni (18): Ben geçen maç Sinan'ı da hareketli buldum, Valencia'da ilk 11 kondisyonu yoksa kanatta değerlendirilebilir sanki.

Dün Baskentli hocamla konuşmuştuk, 2 tane 6 numara çıkınca maç yine çok durgun oldu görüldüğü gibi.(Maçı izlemem kısmı yaşanmadı, vakit boşken izledim. :hfyeni (18)::hfyeni (18)::hfyeni (18):)

Alt paragrafta yazdığım gibi Thiam kanattayken maalesef yine etkisiz buldum, FB gibi bir takım için kanat olarak vasat kalıyor santrafor rotasyonunda değerlendirilmeli. Bu adam çünkü Kasımpaşa da kanat forvet gibi oynuyordu, FB'de şu anki planda kaant forvet diye bir bölge yok. Kanatlara biraz hareketlilik lazım, yedeklerden destek gerekiyor.

• eğer vedat muriç satılmasaydı canerin ortalarına iş yapabilecek biriydi çünkü boyu uzun ve kafa gollerini atmayı seviyordu

Hocam başkanın burda hakkını yemeyeyim, basından okuduklarım kadarıyla gerçekten Vedat'ı satmak istemiyormuş fakat Vedat kariyeri gereği gitmek istemiş. Anlaşılabilir bir durum, bu sene devam etseydi gerçekten çok etkili olabilirdi.

• Thiam arkası dönük oynayamıyor keza valencia da . Bugün atılan tüm toplar ezildi. Bu adamlar buna müsait değilse tek çare kanat oynamak ama oda olmuyor bu yüzden iki şut ile yarı kapandı. Bu açmazın kısa sürede açılması ve yeterli kadro zenginliğine ,performans olarak ulaşılması zor görünüyor.

• Hatayspor klasik bir kapan-çık oyunu oynuyor, Başakşehir'i de aynen bu şekilde yendiler. Teknik kaliteleri gerçekten düşük ve oynadığını biliyorlar, buradan 1 puan bile koparsalar altın değerinde. Güzel kapandılar fakat çık kısmında sıkıntı vardı, Altay hiç yatmadı bile sanırım. Özellikle bu kapalı savunmaya karşı duran toplar önemli bir silah, FB bunu değerlendirebilir.

Thiam in olani bu zaten basindan beridir diyorum bu oyun sekli de bu oyuncularda olmaz.thiam i yedkte bile oturtmam gitsin genc biri yedek olsun.

Ferdi ne yapsin adamin tepesinde 2 kisi ver kac yaoacak onun oyun aklini kullanacak akil yok ki.

Caner de surekli ortaacma sevdasi olmasa inter de tutunurdu bizde grimaldo gibi birini izlerdik ferdinin kotu gozukmesinin sebebi caner bence.

Bu takima yılardır kreatif kanat alinmiyir biz görüyoruz yöneticiler gormiyir kapanan defansi ancak kanatlar acar

• Bakin gorun bikac mac boyle oynasin fb emrenin aldigi oyuncular diye kotulenme baslar cok transfee yerine eksiklerine yönelik transfer yapmazsan daha cok cekersin.bu takim deplasman takimi arkada bosluk yakalrsa atar.

Kapanan defanslara iyi kanat dikine gidecek oyuncular lazım.

Bodo grim takimindan sag kanadi alin maryan shved edon zhegoreva gibi kanatlari bulu getirin.orta sahada omer faruk tipi oyuncularla çıkın bakalim.dunyada sadece bize defans oynanmıyor avrupada bu defansları nasil asiyrlar acaba.

• Bakin gorun bikac mac boyle oynasin fb emrenin aldigi oyuncular diye kotulenme baslar cok transfee yerine eksiklerine yönelik transfer yapmazsan daha cok cekersin.bu takim deplasman takimi arkada bosluk yakalrsa atar.

Kapanan defanslara iyi kanat dikine gidecek oyuncular lazım.

Bodo grim takimindan sag kanadi alin maryan shved edon zhegoreva gibi kanatlari bulu getirin.orta sahada omer faruk tipi oyuncularla çıkın bakalim.dunyada sadece bize defans oynanmıyor avrupada bu defansları nasil asiyrlar acaba.

Bodo Glimt'ten Hauge'nin hastasıyım hocam, dehşet topçu ya.

• 9 kişi Hatay'ı yenemiyorsan bunun bahanesi olmaz. Rakip 9 kişi hücum oyuncusu alması gerekirken hiçbir hamle yapmadı. Erol bulut başarılı olamayacak. Fenerbahçe +32 yaş oyuncuları da doldurdu. Seneye kimleri satar,o kontratlardan nasıl kurtulur bilmiyorum. Görünen köy kılavuz istemez.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• En büyük sıkıntı +32 likleri alırken forvet almaması oldu. Rakip 9 kişi dakika 90 ceza alanında pas atacak adam yok. hiçbirşey yapamazsan stoperi al kule gibi dursun orada. Ayıptır günahtır arkadaş.