Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hayret Hasan Kartal başkanım bu maç silah kozunu ortaya atmamış. GS her yendiğinde ya hakemi vurmakla tehdit ediyor yada maçı Çanakkale Savaşı'na bağlıyor. Hiçbir şey yapamazlarsa bir futbolcunun ayağını kırıyorlar. Garip :/

Bara döda fiskar följer strömmen...

2 Mal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• O acı yanıltır önden görmüyorsun. Bana göre gerçekten penaltı değil. Şayet o penaltı ise her korner 50 tane penaltı çıkar öyle. Ön açıdan temas yok olsa da çok hafif bir sürtme olabilir o penaltı ise her korner penaltı var demek ki

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Soyunma odası mikrofonları açık kalmış. Hasan kartal 2.saniye neymiş Cumhurbaşkanı Fenerbahçe kazanacak demiş yeter ya diyor. 4. Saniye ise bir başka ses federasyon başkanının emri diyor. O kadar ciddi hakem hatası görmedim bana göre 2. Penaltı değildi birde Caner hakeme sövdü atılmadı onun haricinde bir durum göremedim. Hasan kartal her büyük maç sonunda gaza geliyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Kendi takımınız bu penaltıyı kazansa veya Fenerbahçe aleyine çalınsa Penaltı dersiniz son sözün bu olacak. Kimseyi kırmak istemiyorum ama böyle yani.

2 Mal editiert, zuletzt von Snowyy ()

• O acı yanıltır önden görmüyorsun. Bana göre gerçekten penaltı değil. Şayet o penaltı ise her korner 50 tane penaltı çıkar öyle. Ön açıdan temas yok olsa da çok hafif bir sürtme olabilir o penaltı ise her korner penaltı var demek ki

Bu açıda yok gibi ama benim gördüğüm açıda penaltı var hocam. Burada çok hızlı gelişiyor olay ve tam göremiyoruz.

• Kendi takımınız bu penaltıyı kazansa veya Fenerbahçe aleyine çalınsa Penaltı dersiniz son sözün bu olacak. Kimseyi kırmak istemiyorum ama böyle yani.

Hocam böyle bir mantık kuruluyorsa sizde rakip takımlar veya Rize'ye bu penaltı verilse penaltı değil dersiniz. :)--

• Hocam böyle bir mantık kuruluyorsa sizde rakip takımlar veya Rize'ye bu penaltı verilse penaltı değil dersiniz. :)--

Hocam ben açık konuşan birisiyim penaltı olsa penaltı derim. Ayrıca ilk önce pozisyonu izlerim öyle karar veririm. Maçtayken ben penaltı değil felan diyordum ama bunu başka açıyla izleyince net penaltı olarak gördüm. Hocam bu arada alındıysanız kusura bakmayın biraz gerginim bazı sosyal medyada bu tür yorumlar görüyorum o yüzden.

• Hocam ben açık konuşan birisiyim penaltı olsa penaltı derim. Ayrıca ilk önce pozisyona öyle karar veririm. Maçtayken ben penaltı değil felan diyordum ama bunu başka açıyla izleyince net penaltı olarak gördüm. Hocam bu arada alındıysanız kusura bakmayın biraz gerginim bazı sosyal medyada bu tür yorumlar görüyorum o yüzden.

Yok estağfurullah hocam, makul çerçevede futbolu ve pozisyonu konuşabilmek güzel şey, konunun amacı da o zaten. :)--

Sosyal medyayı sallayın gitsin, holigan bitmez. ^^

• Bence penaltı ama penaltı değil dersin düzgünce sebebini belirtirsin kimse bir şey demez.Ortamı germek için atılan mesajlara diyecek bir şey bulamıyorum,sabır çekip raporlama becerisine eriştim çok şükür..:)--

• Penaltı değil diyenlere saygı duyuyorum. Sadece benim kızdığım nokta yok Fenerbahçe hakem sayesinde kazandı yok Fenerbahçe kollanıyor diyenler var o yüzden biraz sinirim var o kadar. :)-- Bana göre penaltı olabilir size göre olmayabilir bu kişiden kişiye değişir. Zaten çok uzatmanın da manası yok geçip gitmiş bişey.

• Mesaj silmek çözüm diyil ben fikrimi ve gördüm kadarıyla söylüyorum bu sayfanın ismine yakışanı söylüyorum teşekkürler

Hocam fikrinizi söylemekte elbet problem yok, herkes saygı duyar. Zaten penaltı değil dediğiniz ilk mesaj yerli yerinde duruyor. Fakat birileri yardım etsin, hediye 3 puan gibi ifadeleri kullanınca tartışma çıkabiliyor ve biz bunu engellemekle görevliyiz.

• Hocam fikrinizi söylemekte elbet problem yok, herkes saygı duyar. Zaten penaltı değil dediğiniz ilk mesaj yerli yerinde duruyor. Fakat birileri yardım etsin, hediye 3 puan gibi ifadeleri kullanınca tartışma çıkabiliyor ve biz bunu engellemekle görevliyiz.

Haklısınız kusura bakmayın biraz sinirden söyledim sakin kalmakta Fayda var:thumbup:

• Penaltı pozisyonları kişiden kişiye değişmez. Futbolsever olmasına veya fanatik olmasına göre değişir.

Maçtaki iki pozisyonda net penaltıdır.hatta ikinci el pozisyonu da penaltı değildir. Karar doğrudur.

Tartışılacak şey oyundur. Maalesef umduğunu bulamadım. Geçen sezon bitmemiş gibiydi.

Einmal editiert, zuletzt von karasah ()