Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Mert Hakan'ın acısı geçmemiş belli:face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy: Klip güldürdü valla.

Güzel ve kaliteli bir gönderme olmuş aslında. Mert Hakan'ın acısı olacak bir durum kalmadı. Artık onun Fenerbahçe'de dikiş tutması çok zor. Genele vurursak alper potuk,deniz türüç,mehmet topuz vs Fenerbahçe bu oyunculardan hiç verim alamadı. Böyle güzel göndermeler iyidir. Fenerbahçe'de dün mert hakan'ın formalarını almak isteyen fenerium'da diye gönderme yaptı. Karşılıklı olur bu işler. Acısı falan çok saçma kelimeler. Mert Hakan olmadı diye ne Galatasaray bir şey kaybeder ne Fenerbahçe. Bazı futbolcuları çok gözümüzde büyütüyoruz. İki kulüpte bu mevzuyu gereksiz uzattı. Olan oldu tercihini yapmış. Herkes işine bakmalı artık.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Emre'nin Türkiye ligindeki başarısı rahatsız etmiş olabilir haklısın:grinning_face_with_sweat: Neyse Mert Hakan Fenerbahçe'de zaten kendi transfer klibinde bile Fener'i geçirmesi garip geldi sadece:upside_down_face:

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Türkiye liginde oyuncuların üstündeki etkide.Zaten Fener'e gelen ligin en iyi 3 beki de açıklamalarında Emre'ye teşekkür etmişti..

Ligin en iyi 3 beki novak Caner Gökhan mı oluyor? Gökhan 36 yaşına geldi yapma yahu. Novak skorer bir oyuncu ama komple bir bek değil. Caner desek son zamanlarda iyice açık oyuncusuna dönüştü orta haricî numarası yok. Fenerbahçe hiçbir ücreti KAP'a açıklamıyor. Maaşları,verilen şeyleri bilmiyoruz. Emre'nin elbet etkisi vardır ama diğer kulüplere kıyasla daha fazla maaş ödeyip sende oyuncu getirirsin. Bu iş paraya bakıyor artık. Ama ligin en iyi 3 bek olayını anlamadım. Gerçekten tamam novak kabul edilebilir belki ama Gökhan Caner 👎 Emre'nin sportif direktör olarak başarılı olacağını hiç sanmıyorum. Umarım teknik direktörlüğe yönelir. Çok ciddi hocalar ile çalıştı. Onun başarılı olabileceği net alan orası.

• Caner Erkin 11 asist'le ligin en çok asist yapan ikinci oyuncusu.Gökhan da en çok top kapan oyuncusu diye biliyorum.Daha iyi bir bek bilmiyorum.Beşiktaşdayken de benim fikrim böyleydi kardeşim.Emre'nin etkisinin çok büyük olduğunu zaten herkes söylüyor ona yorum bile yapmayacağım.:upside_down_face:

• Caner Erkin 11 asist'le ligin en çok asist yapan ikinci oyuncusu.Gökhan da en çok top kapan oyuncusu diye biliyorum.Daha iyi bir bek bilmiyorum.Beşiktaşdayken de benim fikrim böyleydi kardeşim.Emre'nin etkisinin çok büyük olduğunu zaten herkes söylüyor ona yorum bile yapmayacağım.:upside_down_face:

Emre'nin zaten bu oyuncularla arası çok iyi ama verdikleri ücrette diğer takımlara oranla daha yüksek. Bonservissiz Mert Hakan'ın kulübüne sonraki satıştan yüzde 5 pay vermişler. Geçen sene Vedat'ı kapta açıklamadılar hasan kartal sonraki satıştan yüzde 15 pay hakkımız var dedi. Rodrigues için beleşe kiralandı dediler 2 sene için 5m ödenmiş. Transferi değerlendirirken maliyetler ile bakmak lazım. Eğer emre mert hakan,caner,gökhan, novak transferlerini gerçekten uygun ücrete getirdiyse benim için başarılıdır. Ama maaşları hiçbir zaman doğru öğrenemiyoruz. Çünkü KAP'a açıklama yapılmıyor. Yine de diyorum emre belezoğlu teknik direktörlükte çok daha başarılı olabilir. Çok iyi hocalar ile çalıştı. Fenerbahçe bu sene şampiyon olmak için tüm kozlarını deneyecek. Olamazsa gene büyük sıkıntı yaşar. Verilen ücretler hala çok fazla.

Hocam Gökhan ve Caner'in FB'ye imza atması için Emre etkisine vs. mi gerek var gerçekten? İkisininde önerilen yıllık düşük maaş sonrası Beşiktaş'tan ayrılığı kesindi, FB'den daha iyi hangi takıma gidecekti? Gökhan'ı GS'nin istemeyeceği kesin, Caner'e de 750 bin euro önerildi; oyuncu daha iyi bir maaş sunan FB'ye gitti. Yani burda Emre etkisine vs. gerek yok, bu oyuncuların maksimum gidebileceği takımlar FB-GS. Bu yaşta Avrupa'da daha iyi bir takım alırsa alır diyin ki ben Emre etkisine inanayım.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Çok iyi maç oluyor. Atalanta müthiş oyun oynuyor. Az önce atalanta sağ beki sahte koşu ile psg'li oyuncuyu alıp götürdü,alan açtı. Neymar çabalıyor ama iş yok. Atalanta takım olarak çok iyi.

Bizim Türk takımları bakar da örnek alır belki

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Neymar harici takımda oynayan yok ve hiçbir zamanda olmadı zaten.Neymar'ın bireysel yetenekleri ile buralara kadar gelmiş balon bi takımdır Paris.