Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Uğurcan Çakır'ın 22 milyon euro+bonuslar karşılığında Sheffield United'a transfer olduğu söylentileri var twitter'da. Sheffield sosyal medya hesaplarında böyle bir haber yok.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Uğurcan Çakır'ın 22 milyon euro+bonuslar karşılığında Sheffield United'a transfer olduğu söylentileri var twitter'da. Sheffield sosyal medya hesaplarında böyle bir haber yok.

Trtspordada konuştular akşam resmi sitede olmadığını ama kulube yakın bir sitede paylaşıldığını söylediler uğurcan için hayırlısı olsun ingilterede kendini gösterebileceği bir takımda inşallah burası basamak olur hızla tırmanır

• benim anlamadigim şey şu; sanki ligde ve dünyada 100 tane oyuncu var dönüp dönüp ayni adamlar geliyor takimlara. Bu ne mallıktır anlamadim. Sonrada avrupada basari bekle. Afrika da guney amerikada kesfedilmemis nice degerler var. Bu scoutlar ne is yapar.

Ilk 100 de takimimiz yok şuan.nedeni ise tam olarak bu dediginiz konu.ya kendin üreteceksin yada uretenden ucuza bulacaksin.bizde ikside yok "ulkeyi taniyan futbolcu" terimi yuzunden daha dogrusu ulkeyi taniyan menajer yüzünden.

Suan uruguay liginde veya brezilya da tonla sol bek vardir ama yok illa novak olacak.ha novak kötü mu degil ama senin futbolcuya ödeyecek ne paran var nede seni cazip kılan bir ülke takimisin

• Şampiyonlar Ligi yeniden başladı.

M.City 1-1 Real Madrid

Juventus 0-1 Lyon

Lyon maçında ilk maçta ki gibi sürpriz var. Derken 1-1 oldu :)

• ben güldüm allah seni de güldürsün :D Sizdeyken aslan bizdeyken çöp oluyor. ıslıklanmaz merak etme

Ben çöp diye bir şey yazdım mı? Mesajı nasıl okuyorsun Allah aşkına. Fenerbahçe taraftarının yapısını biliyorum. Trabzon da verdiği katkıyı veremediği an ıslıklanacak. İzleyip göreceğiz :)

• Ben çöp diye bir şey yazdım mı? Mesajı nasıl okuyorsun Allah aşkına. Fenerbahçe taraftarının yapısını biliyorum. Trabzon da verdiği katkıyı veremediği an ıslıklanacak. İzleyip göreceğiz :)

Ben sadece sizin için yazmadım trabzon taraftarının geneldeki tepkisini yazdım. Zaten siz dedim :)

• Yazık olmuş giden paralara, elinde Ferdi var, Deniz var. Kaciracagı gollerle taraftarı çok sinirlendirir, Genoa 1 sezon bile katlanamayıp bedavaya satacak yer aradı.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Bu sezon bir bonservissiz oyuncu alma isteği var ama anlayamadım.Galatasaray'da fena değildi ancak ilk 11 çıkacak bir oyuncu değil bence.Bunlardan önce Sağ açıkta Garry yerine ve stopere acil oyuncu lazım.

• Ilk 100 de takimimiz yok şuan.nedeni ise tam olarak bu dediginiz konu.ya kendin üreteceksin yada uretenden ucuza bulacaksin.bizde ikside yok "ulkeyi taniyan futbolcu" terimi yuzunden daha dogrusu ulkeyi taniyan menajer yüzünden.

Suan uruguay liginde veya brezilya da tonla sol bek vardir ama yok illa novak olacak.ha novak kötü mu degil ama senin futbolcuya ödeyecek ne paran var nede seni cazip kılan bir ülke takimisin

İlk 100 de takımımız olmadiğı bilgisi yanlış bilgi. Avrupa sıralamasında Beşiktaş 27, Fenerbahçe 52, Galatasaray 64, Başakşehir 71. sıradalar. İlk 100 dışında ise 142 Konyaspor, 161 Osmanlispor ve ardından Trabzon 170. sırada.

• Yazık olmuş giden paralara, elinde Ferdi var, Deniz var. Kaciracagı gollerle taraftarı çok sinirlendirir, Genoa 1 sezon bile katlanamayıp bedavaya satacak yer aradı.

Trt pek hata yapmiyor transferde ama umarim yalandır ali koc fb taraftarini onemeseyen biri insallah yalan haberdir veya nabiz yoklamasidir.diger takimin gönderdigi ne kadar oyuncu almak mantigi nedir.ferdi var hadi onu sol kanat olarak düşündün maruan shved var git kirala veya ona benzer bir ton oyuncu var piyasada.scoutlar ne is yapar

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 101

• Samet
    2. Replies
      101
      Views
      1.4k
      101
    3. 4 Şubat