Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yağız Sabuncuoğlu TRTSpor'da FB hakkında son dakika bilgileri geçti.

-Caner Erkin transferi tamamlanmış.

-Gökhan Gönül transferi tamamlanmış.

-Novak transferi bitmeye çok yakınmış.

Bara döda fiskar följer strömmen...

Hani ligden çekiliyordu. Ya hu var ya işleri güçleri blöf yapmak :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

Hem caner hrm novak olmaz.galiba bu gidişle hak la da anlasacaklar.ama bana göre novak veya canerin yanina alt yapidan biri olmalı.bundan sonra bi tecrübeli bi genc olmali

• Hem caner hem novak'ı transfer ediyorsa fenerbahçe akıllanmamıştır. Sonra niye limit yiyoruz demesinler. Caner beşiktaş'ta 900 bin euro uzatmayı kabul etmedi minimum 1.1 istiyorum demiş. Novak 2m civarı maaş istiyor. Novak 2m + caner 1m olsa sol beklerin 3m maaşı olacak sadece. 1m'de novak imza parası alır boşta 4m maliyeti oldu. İki transferin maliyeti sana 32ml tl. Yedek oturacak caner'e de 1 vermek mantıksız bence.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Caner en son Galatasaray a geliyordu ne oldu ne değişti ustelik Fenerbahçe nin harcama limiti 170 milyon değil ne kadar transfer yapabilir?

• Hem caner hrm novak olmaz.galiba bu gidişle hak la da anlasacaklar.ama bana göre novak veya canerin yanina alt yapidan biri olmalı.bundan sonra bi tecrübeli bi genc olmali

Hocam Yağız'ın söylediği Novak'la ufak pürüzlerin olduğu ve oyuncunun FB dışında başka tekliflerle ilgilenmediğini ifade etti. TS'nin teklifine FB masadan kalkmadan bakmıyormuş. Büyük ihtimal FB'ye gelecektir. Caner'i ise Emre Belözoğlu ikna etmiş gel diye.

Onun dışında şahsi yorum olarak FB veya GS'nin Caner'i takıma ilk 11 oyuncusu olarak katacağını düşünmüyorum, yaş ve son performansları malum. GS 800b euro gibi bir teklif vermiş, yedek olarak düşünülüyorsa fazla maaş vermekte sıkıntı tabi, zaten 3 büyüklerde para yok..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Hasan Ali-Caner- Novak 3 lüsü olursa pes derim 2 senedir orta sahayı doldurdukta doldurduk şimdi sol bekemi yatırım yapıyoruz?? Novak ve Caner gelirse Hasan Ali yi yolla abicim saçma sapan işlere imza atmanın anlamı yok..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hasan Ali-Caner- Novak 3 lüsü olursa pes derim 2 senedir orta sahayı doldurdukta doldurduk şimdi sol bekemi yatırım yapıyoruz?? Novak ve Caner gelirse Hasan Ali yi yolla abicim saçma sapan işlere imza atmanın anlamı yok..

Hasan Ali Başakşehirle anlaştı. Fenerbahçe teklif yapmamış Hasan Aliye.

• Hasan Ali Başakşehirle anlaştı. Fenerbahçe teklif yapmamış Hasan Aliye.

iyi olmuş, yeni haber mi bu?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Hasan Ali'nin sözleşmesi bitti zaten abi.Şuanda Fener'in oyuncusu değil.

• Hayırlısı olsun hem Hasan Ali Başakşehire hemde Mert Hakan Fenerbahçeye, eğer zaten Hasan Ali ile anlaşma yapılmadıysa Caner ve Novak haberleride doğrudur..

• Dün bir yerde gördüm hocam. Ama bugün bazı haber kaynaklarında Fenerbahçe Hasan Aliye teklif götürmediği yönünde haberler gördüm.

HAK a üzüldüm açıkçası ama son 2 yıldırda pek bir varlık gösteremediği aşikar, eğer anlaşmadıysak hem Caner hem Novak olmalı, malum o bölgede sıkıntımız büyük

• Yeni formayla birlikte açıklandı Mert Hakan.Açıkçası formayı da beğendim destek amaçlı alırım.

c1f8e381153df636aa76c1f.jpg

Bir mehmet topuz vakasi olacak gibu geliyor bana.fb nezman rakipden futbolcu kpamaua calisti zarar etti.( medya da boyle gözüktu) oysa fb ni ilk teklifi ocak da yaptigi biliniyor.yinede yedek orta saha icin iyi ilk 11 için bence olmayacak bir oyuncu.ha hırsıyla ve isteğiyle iyi isler yaparsa bilmem ama tolgay ve ekici ona göre daha kreatif oyuncular.

Fb nin esas sorunu ise kanatlar bir oyun anlayisi olmadığı icin kanatta kim varsa o oynuyor.hizli atak mi istiyor yoksa pas oyunj mu buna karar verilmeli