Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Şu ana kadar 30 bin kişi iptal etti diyorlar. Kısa sürede inanılmaz rakam.

Yalan onlar ya. Kim nereden alıyor bu bilgiyi? Bein iptali o kadar kolay değil. Eğer sözleşme devam ediyorsa ektsra ücret alıyorlar. Ayrıca bayiye gitmen şart. Kutuyu falan istiyorlar. Telefondan iptal ediyormuş herkes o kadar kolay mı ya biz niye bu kadar uğraştık bayiye kadar gittik :D

• Yalan onlar ya. Kim nereden alıyor bu bilgiyi? Bein iptali o kadar kolay değil. Eğer sözleşme devam ediyorsa ektsra ücret alıyorlar. Ayrıca bayiye gitmen şart. Kutuyu falan istiyorlar. Telefondan iptal ediyormuş herkes o kadar kolay mı ya biz niye bu kadar uğraştık bayiye kadar gittik :D

İptal formu dolduran sayı 15 bini geçmiş.

• Başvuru talebi 30bin'e ulaşmış durumda.Fenerbahçe de bu ülkenin takımı hatırlatırım.Umarım ortak bir yol bulunur.

Kaynak yalan ya gerçekten yalan. Ahmet ercanlar 30 bin yazdı diye herkes buna inanıyor. İptal işlemi o kadar kolay değil. Ayrıca dediğim gibi bein türkiye'den çekilecek. Umurlarında olmaz. TFF yeni yayıncı kuruluş için ihale düzenleyecekmiş yakında duyurulur olaylar. Bein kalmak istemiyor bahaneleri olur bu olay denilen rakamlarsa. Ama sanmıyorum ahmet ercanlar salladı.

• Başvuru talebi 30bin'e ulaşmış durumda.Fenerbahçe de bu ülkenin takımı hatırlatırım.Umarım ortak bir yol bulunur.

yiğit kardeşim güzel bir fenerlisin yorumlarını okuyorum ama ortak bir yol bulmasınlar borçlar ortada limiti artırırlarsa olan kulüplere olacak ki siz yıllardır ekstra bir gelir olmadan gidiyorsunuz bu iş forma ile loca ile sponsorla olmuyor beş para etmez topçulara haddinden fazla bonservis ve maaş veriliyor hesap soran eden yok

• Abi napalım düşürelim o zaman takımı.Yani yalansa yalan böyle bir talep var mı var.Kaç insan gördüm iptal mesajı gönderen diyorsun ki o iş öyle kolay değil.Ortak bir yol bulunsundan kastım çözüme kavuşsun bu şekilde iki tarafa da zarar verir çünkü.Üyeliklerin önemli kısmını Fenerliler kapsıyor.Zaten canım sıkkın şu Ankaradaki corona olayından yanlış bir şey demek istemiyorum kusura bakmayın gerildik yine..

• Ben Fenerbahçe başkanı olsam ligden çekilirim. Bu Türk futbolu zaten 3-5 seneye kadar daha çok batar. Neredeyse bütün kulüpler borç batağında zaten.

Ne kadar harcama limiti olmalıydı size göre? Niye iki senede yapılan 30 tane başarısız transferi konuşmuyorsunuz ki? Bu limit durumunda ali koç çok hatalı. Devre arası fenerbahçe limit aşımı yüzde 30 aştı. Bunun cezası puan silme ve transfer cezası. Fenerbahçe'nin limitinin düşük olma sebebi bu transfer yapamasın diye. Aslında ceza verilmiş ama ceza olarak belirtilmiyor tepki gelmesin diye. Birde bankalar ile anlaşma yapmadı devlet baskı da yapıyor. Borç zaten çok fenerbahçe'nin. Transfer yapmaması bir fırsat. Borçları azaltması için. Birde fenerbahçe'ye limit verilse bile sattığın kadar al kuralı var. Oyuncu satamazsa 50 milyon limiti olsun neye yarar?

• Abi napalım düşürelim o zaman takımı.Yani yalansa yalan böyle bir talep var mı var.Kaç insan gördüm iptal mesajı gönderen diyorsun ki o iş öyle kolay değil.Ortak bir yol bulunsundan kastım çözüme kavuşsun bu şekilde iki tarafa da zarar verir çünkü.Üyeliklerin önemli kısmını Fenerliler kapsıyor.Zaten canım sıkkın şu Ankaradaki corona olayından yanlış bir şey demek istemiyorum kusura bakmayın gerildik yine..

Limitin artması bir şey ifade etmeyecek ki? Fenerbahçe'nin uefa ile sattığın kadar al anlaşması var. İsterse 50 milyon limit versin tff. Onu geçtim geçen sezon limit aşımı yüzde 30'du fenerbahçenin. Bunun cezası transfer yasağı ve puan silme. TFF Puan silmiyor, transfer yasağı vermiyor limiti düşük veriyor eldekileri satarsanız,bankalar ile anlaşma yaparsanız transfer yapabilirsiniz diyor. TFF kıyak bile geçmiş açıkcası yanlış anlama. Bursaspor yüzde 26 ile puan silme ve transfer cezası aldı. Eskişehir'de aynı şekil.

• Ne kadar harcama limiti olmalıydı size göre? Niye iki senede yapılan 30 tane başarısız transferi konuşmuyorsunuz ki? Bu limit durumunda ali koç çok hatalı. Devre arası fenerbahçe limit aşımı yüzde 30 aştı. Bunun cezası puan silme ve transfer cezası. Fenerbahçe'nin limitinin düşük olma sebebi bu transfer yapamasın diye. Aslında ceza verilmiş ama ceza olarak belirtilmiyor tepki gelmesin diye. Birde bankalar ile anlaşma yapmadı devlet baskı da yapıyor. Borç zaten çok fenerbahçe'nin. Transfer yapmaması bir fırsat. Borçları azaltması için. Birde fenerbahçe'ye limit verilse bile sattığın kadar al kuralı var. Oyuncu satamazsa 50 milyon limiti olsun neye yarar?

Sonuna kadar katılıyorum.11 senedir şampiyonlar ligine gideme , 7 senedir süper ligde şampiyon olma , son 2 senede 30'dan fazla transfer yap hepsi elinde patlasın sonra hatayı başkalarında ara..Fenerbahçe yönetimi ve taraftarı hatayı kendisinde aramaya ne zaman başlar o zaman başarı elde edebilir.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.5k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.5k
      Views
      287k
      3.5k
    3. -WF-