Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yahu saran premier ligi veriyor da beinde veriyor. Bein avrupada fransa italya Türkiye veriyor demişsiniz geriye ne kaldı hocam? Kim izler bizim ligi başka yayıncı kuruluş alsa? Yapmayın ya. Ligin marka değeri yerlerde. Kimse bakmaz etmez. O kadar kolay değil valla o işler.

bein vermiyor Premier ligi orda anlaşalım ama bizim lig hiç bir zaman değerli olmadı ki :)

• bein vermiyor Premier ligi orda anlaşalım ama bizim lig hiç bir zaman değerli olmadı ki :)

Bu sezon vermiyor. Saran yayın haklarını paylaşmak istemedi. Ama bundan önce 3 sezonu arka arkaya verdi. Gelecek seneye de satın alabilir diye konuşuyorlar. Pl gibi ligin daha markaya gerek yok. Dünyanın en önde gelen ligi. Biz öyle değiliz. Bakalım görürüz neler olacak.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Rahmetli Özhan Canaydin geliyor aklima boyle baskanlari gorunce, yanlis anlasilmasin ben kizmiyorumda cunku oda taraftar ve bu baskan gibi yuzlerce baskan var agzi bozuk el kol hareketi yapabilecek, ama beyefendilik baska birsey gercekten..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Kime veya niçin böyle bi hareket yapılır. Gerçekten efendilik çok başka bişi. Demek şampiyonlar ligi kazansa daha başka hareketler yapıcak. :)

Trabzon ekibini tebrik ederim hayırlı olsun kupaları

• Ahmet Ağaoğlu yanlış yaptı. Yapmaması gereken bir hareketti.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• İşte bilmeden konuştuğunuz zaman ayarlar karışıyor bende arkadaşlar. Alanyaspor 90 ➕ 5 de attığı golden sonra Hasan Çavuşoğlu aynı hareketi bizim kulübeye yapmıştı. Ahmet başkan yanlış yaptı eyvallah ama olayın öncesini de araştırın.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bu arada sağlam bazı kaynaklarda yazanlara göre Erol Bulut %99 Fenerbahçe'de gibi görünüyor. Ali Koç'ta yeni sezon planlamalarına dair tüm haberler için 4-5 Ağustos'u işaret etmişti.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bu arada sağlam bazı kaynaklarda yazanlara göre Erol Bulut %99 Fenerbahçe'de gibi görünüyor. Ali Koç'ta yeni sezon planlamalarına dair tüm haberler için 4-5 Ağustos'u işaret etmişti.

Ali Koc un son sansi..Bana gore coktan birakmalida iste bu senede basariz olursa gule gule. Erol ne kadar basarili olacak gorecegiz ama kurulacak takim daha onemli malum enkaz bir takim var resmen..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ali Koc un son sansi..Bana gore coktan birakmalida iste bu senede basariz olursa gule gule. Erol ne kadar basarili olacak gorecegiz ama kurulacak takim daha onemli malum enkaz bir takim var resmen..

Bence hocam gene hata yaptı. Ersun hoca Şubat'ta gitti. 6-7 ay geçti üstünden. İddiası bitmişti Fenerbahçe'nin. Yeni hocayı hemen getirip gelecek sezonun planlamasını yapar,transferlerini halleder yeni sezon çok diri bir şekilde girebilirdi. Çok avantaj sağlardı. Şimdi yeni hoca gelecek, takımı tanıyacak, istediği transferleri söyleyecek getirilmeye çalışılacak geç kalacaklar.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Sağlam kaynak : Erol Bulut 😎

• sura16 aynen öyle, burada birkaç defa dile getirdim, Ali Koç iyi bir Fenerbahçeli, yönetici olarak çok büyük katkıları oldu olabilir ama başkan olup takımı idare etmek herkesin harcı değil, yönetemediği aşikar bu senede ben açıkçası pek birşey beklemiyorum..

• İşte bilmeden konuştuğunuz zaman ayarlar karışıyor bende arkadaşlar. Alanyaspor 90 ➕ 5 de attığı golden sonra Hasan Çavuşoğlu aynı hareketi bizim kulübeye yapmıştı. Ahmet başkan yanlış yaptı eyvallah ama olayın öncesini de araştırın.

O yaptı diye bununda yapması gerekmiyor. Yani olayın öncesi sonrası yok malesef.

• Erol Bulut bana itici geliyor fanatik Fenerbahçeli olduğunu biliyoruz bu yüzden Galatasaray'a da Trabzonspor'a da ayrı bir kini var nedense hep bu maçlarda bir karışıklık çıkıyor.