Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arda emre çolak Caner semih kaya... Sabri reyiz de dönecek mi acaba...

Yakında Ümit Davala'yı da ilk 11 oynatırsa şaşırmam artık.Hoca her transfer dönemi öncesi gençlere yönelicez deyip duruyor sonuç yine 34-35'lik adamlar..

• Forumun çökmesi nedeniyle araya kaynamış ama semtimin takımının şampiyonluğunu yürekten kutluyorum, yıllardır istikrarlı bir şekilde üst sıralara oynamanın meyvesi sonunda alındı. İleriki yıllarda da şampiyonluk kazanması şaşırtıcı olmaz.

• fb ali koc geldiğinde yenilikci(genc yabanci olabilir) bi td le ortalama yaşi 24,25 civari bir takim kursaydı buyuk ihtimal fb suan şampiyonluğa oynuyordu ama sabir yok plan hic yok.her sey olsun vr hemen simdi olsun durumu var.

2018 de visca, irfan gibi oyuncuları alip bikac tanede brezilyadan genc oyuncu bulsaydı. Gayet iyi bir takim kurmus olurdu ama simdi mecburen genç veya niteliksiz orta yas oyunculara yonelecek.ve biraz daha sabir gostrrilecek çünkü fb gelecek sezon şampiyon olma ihtimali zayif.

• Takımları şampiyon yapan bir şeyde isabetli ve mantıklı transferlerdir. Fenerbahçe Ali Koç döneminde 24-30 transfer yaptı 2 senede diye biliyorum. Hangisi iyi diyebiliriz? Vedat,altay hariç bence yok. Satış yapacağı futbolcu yok. Verimde alamadı. Aynı şey Galatasaray için geçerli. FFP var diye kiralıkları doldurdu ve isabetsiz transferler yaptı. Şimdi fatih terim gene Caner,emre çolak, Semih Kaya falan topluyormuş inşallah sıkıntı yaşamayız. Fenerbahçe'nin yaptığı 1 hata da şu. Devre arasından sonra ersun yanal gitti. 6 ay olacak TD getirmediler. Devre arasından sonra zaten şampiyonluk iddiası bitmişti. Yeni TD gelse gelecek sezon planlaması, transferlerin listesi 5 ay önceden hazırlanır yaz kampına hazır girerdi. Şimdi Fenerbahçe hoca getirecek,planlama, transfer yapacak derken sezon biter. Büyük koz vardı sezona erken girmek için...

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Avrupada rezil olmaktan kurtulduk :) Caner semihten medet umuyorsak gelecek sezonu da şimdiden kapatırım... Veteran ligi kurulsun şampiyonluk parolası yola çıkalım^^^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Avrupada rezil olmaktan kurtulduk :) Caner semihten medet umuyorsak gelecek sezonu da şimdiden kapatırım... Veteran ligi kurulsun şampiyonluk parolası yola çıkalım^^^^^^

Hocam Trabzonspor kupayı kazanırsa UEFA Avrupa Ligi ön elemelerine katılacaksınız.

Edit : Alanya kazanırsa da ön elemeye kalıyormuşsunuz. Kısaca Trabzonspor'un cezasının onanması halinde UEFA Avrupa Ligi ön elemelerine katılacaksınız.

2 Mal editiert, zuletzt von Fease ()

• Hocam Trabzonspor kupayı kazanırsa UEFA Avrupa Ligi ön elemelerine katılacaksınız.

Edit : Alanya kazanırsa da ön elemeye kalıyormuşsunuz. Kısaca Trabzonspor'un cezasının onanması halinde UEFA Avrupa Ligi ön elemelerine katılacaksınız.

Anlık trabzonsporluyum o zaman.Cezası kalksın diye dua ediyorum ^^^^

• Oooo maicon da dönüyor... bedava bonservisle hepsi gitse 31milyon euro tasarruf ederiz.

Falcao 7 m €
    Feghouli 3,85 m €
    Belhanda 3,35 m €
    Muslera 3,5 m €
    Babel 3,2 m €
    Seri 2,8 m €
    Maicon 2,5 m €
    Andone 2,5 m €
    Diagne 2,3 m €

• Bursama geçmiş olsun.Memleketim es es küme düştü.Gs nin durumu ortada.Berbat bir sezon oldu benim için...

Bursa olaydı iyiydi hocam stada gitme düşüncem bile vardı:) Es es e bende üzüldüm memleket düştü küme yapacak birşey yok..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Acayip moralim bozuk :( yapacak bi sey yok Ads ve Gümrüğü tebrik etmekten baska hak eden cıksın..

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊