Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yuhalamak normal değil. Sezon başı Cl maçında oyuncu mu yuhlanır? Beğenmiyorsa hoca sene sonu satar. Sene başı yuhlayarak oyuncunun itibarını zedelersin yazın da 5 m satacaksan 1m satmak zorunda kalırsın. O işler o kadar kolay değil. Ben diyorum ki feghouli'nin yaptığı çok amatörce yanlış zaten kulüp ile ilişkisi koptu yazın kesin satılır. Şimdi ırkçılık yapmanın manası nedir? Irkçılık, küfür, hakaret tamamen saçmalık. Yuhlamakta argo söylemek istemiyorum anladınız geri bir düşünce.. Oyuncunun değerini düşürüyorsun ve kulübün itibarını zedeliyosun. Sana ne topçu gelir,ne topçu satarsın. Sizin yaptığınız yanlış. Tepkin illa olsun adam Dünya maaş alıyor ama yuhlamak maç ortasında hele Cl maçlarında tamamen saçmalık. Hoca oynatıyorsa bir bildiği vardır. 7-24 1 hafta oyuncular ile antreman yapan o. Demek ki o oyuncu diğerlerinden daha iyi halde ki oynuyor. Taraftar beğenmiyorsa ,hoca da istemiyorsa transfer döneminde satılır. Yuhlayarak satışını da zorlaştırıyorsun.

sen cl de maç oynayacaksın ama sahada ruhsuz olacaksın her maç sonra yuhalamayacaksın vallaha çok entresan bir yorum oldu bana o maçlarda oynamayacaksa topçu kadro dışı kalsın zaten hoca diyorsun adam taraftara küfür etti aldı 11 koydu bunun ötesi mi var daha

• Büyük potansiyel kendisi. Sol ayağı çok iyidir. 100 bin Euro yazıyor da transfermakt hiçbir şey ifade etmiyor o değer maalesef. Şuan şu çocuğu almaya kalksan minimum 2-3m isterler. Fransa ikinci lig çok beğendiğim orta saha Check Doucoure var 20 yaşında 4m istiyorlar. Evander 2 senedir takip ediyorum bu sene 7-10m arası bonservis istiyorlar.

2-3'e verirlerse hemen talip olalım hocam. (Ne istediklerini bilmediğim için yazdım, yanlış anlaşılmasın) :hfyeni (18):

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Yanlış olmadığını düşünüyorsun iyi hoş. Şimdi Galatasaray'da ffp var. Bonservis getirecek 2 tane önemli topçun var stoperleri saymıyorum. Feghouli ve belhanda. Onlarında maaşı yüksek diye bonservisi çok yüksek olmaz. Sen yuhluyorsun 5m bonservis ederi varsa 2m düşürüyorsun direk. Eee oyuncuyu satmadan nasıl transfer yapacaksın? Çok kolay sanıyorsunuz bazı şeyleri. Çok yanlış düşünce çok. Beğenmiyorsanız adamı sene sonu satılır. Zorla mı kontratı aldı sizden? O kadar para alıyorsa yönetime kız niye veriyor diye? Yada sen futbolcu olsaydın ne güzel o kadar kazanırdın? Oyuncunun satılma ihtimalini düşürüyorsunuz öyle yaparak. Ki ırkçılık daha fazla yapılıyor şuan o çok daha kötü. Kulübün,ligin, ülkenin imajı zedeleniyor.

Yanlış olmadığını düşünüyorum ve taraftar sonuna kadar haklı.Yıllık 3,5 milyon euro kazanıyorlar çıksınlar o paranın hakkını versinler o zaman.Böyle amatörce hatayı esnafsporda oynayan futbolcular yapmaz.Sen takımın 1 senelik emeğiyle oynuyorsun.

• Serdar Ali Çelikler'in transfer haberlerine itibar ederim, söylediğine göre Belhanda satılmış. D'Avila reyiz bağlamış işi.

Ayrıca FIFA'nın pandemi kararları gereğince, GS'nin tek taraflı olaeak Feghouli'ye istemediği bir indirim yaptığını söylüyor. Yıllık ücreti 3.85 milyondan 3 milyona çekmişler. Maçtaki tekmenin bunun bir yansıması olabileceğini ifade ediyor, yani madem öyle bizde böyle tarzı bir durum. Bu kanıtlanabilecek birşey değil tabii ki, sadece bir fikir yürütme diyelim.

• 2-3'e verirlerse hemen talip olalım hocam. (Ne istediklerini bilmediğim için yazdım, yanlış anlaşılmasın) :hfyeni (18):

Verirler hocam :) Maden ligler var. FFP olmasa Belçika,Fransa 1. Ve 2. Lig ile İskandinavya ülkelerinde çok kaliteli gençler var. 1-2 sene sonra güzel transferler olur ffp bitince. Ama en iyi altyapı sistemi hollanda'lılara ait. Müthiş bir altyapı tesisleri var.

Check Doucoure

Owushu

Buta

Thorsvedt

Pavlidis şuan takip ettiğim isimler.

Mesela biraz daha yaşı yüksek Kanga var sözleşmesi bitiyor. Bizim üç büyüklerde çok rahat oynar. Anadolu kulüpleri alsa kademe atlatır. Baya beğeniyorum. Bu sezon iyiydi. Fizik dezavantajı hariç iyi futbolcu.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• Ayrıca Serdar Ali, Onyekuru'nun neden gittiğine dair hiçbir yerde bahsedilmeyen tarzda farklı bir yaklaşım getiriyor. Ligdeki tüm kiralık oyuncularla ilgili bir durum. Ali Ece ile beraber yaptıkları son vole videosuna youtubedan ulaşılabilir.

• A dan Z ye degerlendirin..

Takimi izlemek icin taraftarin verdigi para hepsinden önemli. Ekran basinda ki, stad da ki v.s taraftarlar senin sorumsuzlugunu kabul etmez. Verdigi paranin senin cebine girdigini bilen taraftar, o hakki senden söke söke almak ister... Mecbursun oynayacaksin... Garibin cebinden cikip milyonlara dönüşen o paralar haram olur sana sonra... Takima ihanet etmeyeceksin, sinirlerine hakim olacaksin.. Hırs başka sinir baska... Bu taraftar mecburmu senin bu yaptigin dangalakligi izlemeye... Iyiyken iyi deriz kötüyken kötü oynadin deriz. Ama ihanettir bu yaptigin Feghouli !

• Serdar Ali Çelikler'in transfer haberlerine itibar ederim, söylediğine göre Belhanda satılmış. D'Avila reyiz bağlamış işi.

Ayrıca FIFA'nın pandemi kararları gereğince, GS'nin tek taraflı olaeak Feghouli'ye istemediği bir indirim yaptığını söylüyor. Yıllık ücreti 3.85 milyondan 3 milyona çekmişler. Maçtaki tekmenin bunun bir yansıması olabileceğini ifade ediyor, yani madem öyle bizde böyle tarzı bir durum. Bu kanıtlanabilecek birşey değil tabii ki, sadece bir fikir yürütme diyelim.

inşallah ikiside gider ciguli bundan dolayı yaptıysa hiç kabul tarafı olmaz git şikayet et kulübü veya sakatım de oynama ama böyle bir şey olduğuna ihtimal vermiyorum

• Ayrıca Serdar Ali, Onyekuru'nun neden gittiğine dair hiçbir yerde bahsedilmeyen tarzda farklı bir yaklaşım getiriyor. Ligdeki tüm kiralık oyuncularla ilgili bir durum. Ali Ece ile beraber yaptıkları son vole videosuna youtubedan ulaşılabilir.

madem öyle bir durum vardı bu kulübü yönetenler ne yapar kardeşim irtibata geçersin adamlarla baktın sıkıntı çıkacak gidersin uefa ya ama maalesef bizim kulüpleri yöneten ahmaklar başka işler peşinde olduğu için kimse üstelemez

• Küme takımlarıyla oynamak ligin en zor maçıdır.Beşiktaş'ın puan kaybedeceğini zaten biliyordum fakat en büyük faktör Lung oldu.İlk yarı adam maşallah Buffon kesildi.Ayrıca Beşiktaş'a verilmeyen 1 tane kırmızı kart + Kayserispor'un iptal edilen 1 tane golü mevcut.

Einmal editiert, zuletzt von Diablo~ ()

• Feghouli olayı abartılıyor.Kimisi kırmızı kart yer oyunun kaderini değiştirir kimi penaltı yaptırır değiştirir kimi kendi kalesine bile gol atar değiştir.Futbolun içinde hepsi var.6 maçta sadece 3 beraberlik aldıysa bunu 2 oyuncuya mal etmek anlamsız.Bu 6 maçta hep kırmızı mı yediler.Maça asılmıyorlarsa hoca niye takıma alıyor vs vs...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

Einmal editiert, zuletzt von 4 Şubat ()

• Ligin dibi gerçekten cadı kazanına döndü bu saatten sonra olaylar olaylar her maç alanya fener gs bjk sivas ligi 3 bitirmek için savaşır belki bu 4 hafta gerçekten kıran kırana maç izleriz

• inşallah ikiside gider ciguli bundan dolayı yaptıysa hiç kabul tarafı olmaz git şikayet et kulübü veya sakatım de oynama ama böyle bir şey olduğuna ihtimal vermiyorum

Belhanda şu yıllık maaşıyla satıldıysa harika olur, ele sıcak parada geçer hem.

madem öyle bir durum vardı bu kulübü yönetenler ne yapar kardeşim irtibata geçersin adamlarla baktın sıkıntı çıkacak gidersin uefa ya ama maalesef bizim kulüpleri yöneten ahmaklar başka işler peşinde olduğu için kimse üstelemez

Abi Başakşehir maçı sonrası kalmayan şampiyonluk ihtimali sebebiyle 2 ay ekstra maaş verilmek istenmemiş, benim anladığım bu. SAÇ, Fatih hocanında haftalık tatilde Bodrum'a gidip geldiğini ve ligi saldığını doğruluyor ki dünde zaten GS'liler bizi bu senelik affetsin dedi. Yani şampiyon olmayacaksam parada harcamayayım denmiş.

Lemina'da aynı şekilde olmuş. Sadece Seri'ye 2 ay daha maaş ödenecekmiş ve bu olay Seri'nin seneyede GS'de kalmaya devam etmesi ihtimalini bence kesinlikle arttırıyor. O 2 aylık maaş parası onun için verilmiştir.

• Feghouli olayı abartılıyor.Kimisi kırmızı kart yer oyunun kaderini değiştirir kimi penaltı yaptırır değiştirir kimi kendi kalesine bile gol atar değiştir.Futbolun içinde hepsi var.6 maçta sadece 3 beraberlik aldıysa bunu 2 oyuncuya mal etmek anlamsız.Bu 6 maçta hep kırnızı mı yediler.Maça asılmıyorlarsa hoca niye takıma alıyor vs vs...

konu bu usta bu takım maça asılmıyorsa neşteri vuracaksın çıkacaksın diyeceksin ki ben artık bu forma için elinden geleni verecek adamları oynatıcam taraftar olarak kulüp olarak arkamızda olun ama nerde

• Geçen sene 9 milyon euroya vermedi bu adamı kardeşim:) ben ona yanarım ayrıca diğer dediğin olaylar gerçekse hocayıda tutma abi takımda böyle bir şey kabul edilemez ki ne demek ligi salmak o zaman otorite boşluğu evlere şenlik

• Milan efsanesi geri dönüyor galiba juventusu 53 dk 2.0 geriye düşüp 4.2 yenmek büyük bir işti gerçekten

Maçı çevirmeleri hakan'a yazar. Girdiği gibi oyunu değiştirdi. Rebic çok iyiydi milanda. Juventus'ta rabiot'un golü çok iyi.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞