Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ya seri

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Şu futbola galibiyet yakışırdı harika top oynadık ama maalesef yetmedi..Çok güzel maç oldu açıkçası uzun süre sonra ilk defa 1 tane maçtan zevk aldım..

• Galatasaray iyi oynadı elindeki maçı verdi. As 2 stoper ve as beki Mariano yok. Takım forvetsiz maça çıktı. Eldekilerle bu . Ben bu kadar iyi oyun beklemiyordum. Başakşehir'in şampiyonluğunu kutlarım.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Hadi geçmiş olsun Galatasaray'da üçüncülük yarışında artık. Sivasspor Galatasaray Beşiktaş üçüncülüğe Başakşehir Trabzonspor şampiyonluğa oynayacak artık ligin geri kalanında.

• Başakşehirin bu işi şampiyonlukla tamamlayacağina inancım azaldı. Ligin son maçı değil ki bu, visca yok Mahmut yok aleksiç yok haftaya. Bu kadar hasar alıyorsan galip geleceksin. Yoksa Trabzon asıl rakibin Galatasaray değil kendisi olduğunu hatırlatır sana iki haftaya;)

Haftaya Galatasaray Trabzon'dan puan alırsa başakşehirin şansı artar. Trabzon kazanırsa şampi olur, ben Başakşehir in haftaya puan kaybedeceğini düşünüyorum

• Maçın son 11 dakikasına denk geldim onyekurunun yine kaçırdığı golü gördüm inşallah bonservisini almazlar bu Başakşehir şampiyon olmasın yorumları okuyorum sen bu kadar eksik Galatasaraya eziliyorsan olma abi şampiyon hakem nasıl etki etmemiş şaşırdım

• Maçın son 11 dakikasına denk geldim onyekurunun yine kaçırdığı golü gördüm inşallah bonservisini almazlar bu Başakşehir şampiyon olmasın yorumları okuyorum sen bu kadar eksik Galatasaraya eziliyorsan olma abi şampiyon hakem nasıl etki etmemiş şaşırdım

Ben beğenmiyorum hocam Onyekuru'yu açıkçası..Rodriguez ve Bruma'dan sonra çok düşük geliyor bana göre.Onyekuru'ya 10 tane pozisyon yaratıcaksın ki 10 taneden 1 tanesini anca atsın..Bende seneye yolların ayrılması tarafındayım.

Adam 6 ay top oynamadı. Geldi sıtma hastalığı yaşadı ve devre arası kampı kaçırdı. Sonra pandemi geldi. Adam o kadar pozisyona giriyor. Rakip savunma yerleşimini bozuyor. Yapmayın şu futbolu düzgün izleyin. Kamp geçirmiş onyekuru çift haneli goller yakalar kanattan.

• Ben beğenmiyorum hocam Onyekuru'yu açıkçası..Rodriguez ve Bruma'dan sonra çok düşük geliyor bana göre.Onyekuru'ya 10 tane pozisyon yaratıcaksın ki 10 taneden 1 tanesini anca atsın..Bende seneye yolların ayrılması tarafındayım.

Nankör olmayın ya. Rodrigues hangi büyük maçta oynadı? Onyekuru geçen sene Başakşehir, Beşiktaş, Trabzonspor maçlarını aldı. Yetmedi bu sene ne kadar kaçırsa da Kadıköy maçının mimarlarından. Adam 6 ay top oynamadı. Sıtma hastalığı yaşadı sonra pandemi geldi. Elbet formsuz. Adam sahada en çok pozisyona giren en çok koşan isim. Kamp geçirmiş onyekuru çift haneli skora ulaşır. Rodrigues ile onyekuru'nun skor ve savunma katkısını araştırın. Rodrigues onyekuru'nun çok altında bir isim.

• Nankör olmayın ya. Rodrigues hangi büyük maçta oynadı? Onyekuru geçen sene Başakşehir, Beşiktaş, Trabzonspor maçlarını aldı. Yetmedi bu sene ne kadar kaçırsa da Kadıköy maçının mimarlarından. Adam 6 ay top oynamadı. Sıtma hastalığı yaşadı sonra pandemi geldi. Elbet formsuz. Adam sahada en çok pozisyona giren en çok koşan isim. Kamp geçirmiş onyekuru çift haneli skora ulaşır. Rodrigues ile onyekuru'nun skor ve savunma katkısını araştırın. Rodrigues onyekuru'nun çok altında bir isim.

Kadıköy maçının mimarlarından derken hocam ? Bencil herifin teki.Kadıköy'de 2-3.dakikada girdiğimiz pozisyonda aşağı Feghouli'ye bıraksa 1-0 öne geçmiştik hemen erkenden.Ayrıca o maçta dünyaları kaçırdı dünyaları.Onyekuru'nun gol atması için maç başında 10 tane pozisyona girmesi gerekiyor.Sadece o da değil.Bu maç mesela ? Akbaba'ya pası verse atmıştık golü..