Futbola Dair Her Şey [2019/20]


 • Teşekkürler fikirler için.Ben Garry-Bruma-Valbuena tipi oyuncuları çok begeniyorum bilekleri sağlam olan topçular.Rodrigues'in bitiricilik sorunu olmasa çok daha iyi fiyatlara satılabilir bence.Onyekuru'yu biraz daha pasif gördüm daha doğrusu sanki Garry'e göre daha az top tutuyor ayağında dogru mudur?

 • Mahmut bedava kart gördü. Haftaya cezalı

  Aynen bende şaştım. Ama Ömer'e yapılan harekete sarı bile çıkmadı visca yapmıştı. Direk kırmızılık hareketti o bilek kırıldı sandım valla. Vermesi gerekeni vermedi, verilmemesi gerekeni verdi.

 • Teşekkürler fikirler için.Ben Garry-Bruma-Valbuena tipi oyuncuları çok begeniyorum bilekleri sağlam olan topçular.Rodrigues'in bitiricilik sorunu olmasa çok daha iyi fiyatlara satılabilir bence.Onyekuru'yu biraz daha pasif gördüm daha doğrusu sanki Garry'e göre daha az top tutuyor ayağında dogru mudur?

  Valbuena süper topcuydu, gitmesi yazık oldu valla. Hocam topsuz oyunda Onyekuru lig lideri diyebilirim, acayip gol koşusu var. Top tutma açısından dediginiz gibi olabilir hocam ama Onyekuru'nun sihri dediğim gibi gol koşusunda

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Bence Onyekuru Rodrigues Valbuena yetenekleriyle değilde istikrarları açısında farklanıyorlar. Valbuena bu 2 oyuncunun biraz daha dışında daha kaliteli bir oyuncu, oyunu yönlendirme ve liderlik edebilme özellikleride var. Ama diğer 2 oyuncuda en büyük fark şu, Rodrigues öyle bir maç oynar ki 4 gol 2 asist filan yapar ama ertesi hafta dürbünle bire göremezsin sahada, Onyekuru ise istikrarlı oyuncu, her hafta benzer performans gösterir.

 • Galatasaray'ın ortalarını anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum.İçerde kimse olmaz tam ceza sahası içine orta açarlar,içerde bütün futbolcular olur önünde ki adama çarptırırlar..

 • Valbuena süper topcuydu, gitmesi yazık oldu valla. Hocam topsuz oyunda Onyekuru lig lideri diyebilirim, acayip gol koşusu var. Top tutma açısından dediginiz gibi olabilir hocam ama Onyekuru'nun sihri dediğim gibi gol koşusunda

  Doğrudur hocam.O zaman benim dediğim Bruma-Visca-Valbuena tarzı ileriye top taşiyabilen oyuncular.Çogu fenerli garry'i de sevmez ama maçlara baktıgımızda Ozan-Garry-Deniz dışında tehlikeli atak yaratabilen oyuncu yoktur Fener'de...Eskiden de Caner-Gökhan bu görevi üstleniyordu Fener'de:thumbup:

 • Belhanda'nın yaptığı top kayıpları tamamen ileriyi düşünmekten dolayı kaynaklanıyor.Belhanda Ömer'e pas atarken Ömer uyuyor resmen..Belhanda dışında takımda ileriyi düşünen futbolcu yok.

 • Doğrudur hocam.O zaman benim dediğim Bruma-Visca-Valbuena tarzı ileriye top taşiyabilen oyuncular.Çogu fenerli garry'i de sevmez ama maçlara baktıgımızda Ozan-Garry-Deniz dışında tehlikeli atak yaratabilen oyuncu yoktur Fener'de...Eskiden de Caner-Gökhan bu görevi üstleniyordu Fener'de:thumbup:

  FB'nin geçtiğimiz senelerdeki şampiyonluk zamanlarında bek oyunları gerçekten çok üst düzeydi ve bek oyununu TR'de o kadrodan daha iyi oynayanı da görmedim.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • FB'nin geçtiğimiz senelerdeki şampiyonluk zamanlarında bek oyunları gerçekten çok üst düzeydi ve bek oyununu TR'de o kadrodan daha iyi oynayanı da görmedim.

  Evet öyle hocam.Gökhan ile Caner'in gidişi beni Alex'in gidişiyle aynı derecede üzmüştür.Zamanının en iyi beklerine sahiptik..