Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bana Fenerbahceli kardeslerim takimdaslarim kizmasin, Ali Koç Fenerbahçe kulüp tarihinin en kotu baskanlarindan biridir. Maalesef yonetemiyor, evet kendisi iyi bir Fenerbahceli,iyi bir uye ama baskanlik onun isi degil. Bu cok bariz belli oluyor, Trabzonsporu tebrik ederim her 2 macida alarak hem daha iyi takim oldugunu hemde suanki performansinin boş olmadigini kanitladi..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Einmal editiert, zuletzt von Narsil ()

• Bana Fenerbahceli kardeslerim takimdaslarim kizmasin, Ali Koç Fenerbahçe kulüp tarihinin en kotu baskanlarindan biridir. Maalesef yonetemiyor, evet kendisi iyi bir Fenerbahceli,iyi bir uye ama baskanlik onun isi degil. Bu cok bariz belli oluyor, Trabzonsporu tebrik ederim her 2 macida alarak hem daha iyi takim oldugunu hemde suanki performansinin boş olmadigini kanitladi..

Biride değil hocam bariz bi şekilde en kötüsü..Sırf parası var diye seçtiler o adamı..Başkanada kızamıyorum ki Fenerbahçe bu haldeyse kendi taraftarı yüzündendir.Fenerbahçe gibi büyük bir kulübü yönetmek,öyle şirket yönetmeye benzemiyor maalesef..

Einmal editiert, zuletzt von Diablo~ ()

• Fenerbahçe’yi güzel ve istekli oyun oynadı taki Deniz çıkana kadar yanlış orda oldu bende Denizle Ferdi değişikliği gereksiz oldu takım oyundan düştü tam golü bulacakken oyundan çıktı Deniz

• Tebrikler Trabzonspor.

Başkan Ali Koç bu sezonun sonunu beklemeden olağanüstü kongre kararı alması lazım. Olmuyor başkan sana da yazık bize de yazık son iki sezondur kevgire döndük Kadıköy kalemizdi yol geçen hanına döndü. Sayın başkan lütfen bırakın.

Hocam bana bir tane Fenerbahçe'li arkadaş şunu söylemiyor. Allah için 34 yaşındaki vasat yetersiz dirar ile niye sözleşme uzattılar? Deniz Türüç gerekli transfer miydi? Zanka,Rami,Frey öbür sezon moses,slimani vb hepsi fiyasko transferler. 2 senedir 1 sol bek 1 düzgün stoper alınmadı. Tek doğru transferleri Vedat ve Altay. Baştan sona amatörce yönetim şekli. Semih Özsoy ile olacak iş değil. Fabrika yönetmeye benzemiyor ki futbol. Profesyonel isimler ile hareket etmesi lazımdı. Geldiği gün çok sevinmiştim türk futbolu gelişir onunla dedim fenalık yanıldım.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Hocam Ali Koç'u eleştirdin diye kızmam.Ama Trabzon'u tebrik etmiyorum ben.Adamların her pozisyonu şaibeli.1 kırmızı kart 1 penaltımızı yediler.İyi oynayan tarafı da yanlış yazmışsınız,iyi oynayan takım net olarak Fener'di bu maç.Maçın büyük bölümü tek kale geçti.Trabzon baştan şansa bir gol bulmasa maç çok farklı yerlere gelebilirdi.

• Bu maçın tarihi Galatasaray Trabzonspor maçından sonra oynanacaktı hesapda bir anda bu tarihi belirlediler

İşin ilginç tarafı kupanın final tarihi belirsiz bu işte gariplik yokmu ?

Bu arada ben Galatasaraylıyım maçı taraftar olarak izledim Fenerbahçe daha güzel oynadı Fenerbahçe’yi tebrik ederim hesabı biz keseriz rahat olun😀

Einmal editiert, zuletzt von Mutlu ()

• Futbol susuzluğuna iyi gelen bir maçtı. Trabzon daha diri kalmış takım olarak. Fb nin golü dışında pek bir şey göremedim. Ama bu kadar ara verip tekrar futbola dönebilmek de zor iş. Her iki takımı mücadelelerinnden dolayı tebrikler...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• sağ bek dirar bir tane orta açamadı , sol bek yarım yamalak , takımın bütün defans oyuncularını topla çöpe at ,hareketli bir forvet alın . Adam gibi bir tranfer komitesi kurun başına da futboldan anlayan birisi getirin bu kadar zor mu ya. Emreyle volkanla olacak işler mi bunlar .Şimdi çıkmış 34 lük gökhan la fenere laf söyleyen caneri getirmeye çalışıyoruz. Ucuz kaliteli futbolcu bulacaksın örneğin Trabzonun yaptığı tranferler.

Hocam, Ali Koç başarısız olabilir, Aziz Yıldırım da ilk zamanlar da başarısızdı. Zamanla bu hamlığını atar, bizde kredisi çok.

Gelin sizinle başka açıdan bakalım bu olaylara.

20 milyona yakın taraftarı olan bir kulübe devre arasında transfer yaptırmadı bu belli başlı çevre.

Bakın 18 takımdan sadece Fenerbahçe transfer yapamadı daha doğrusu yaptırılmadı. Sizce ekonomik tablosu Fenerbahçe'nin diğer takımlardan daha kötü diye mi transfer yaptırılmadı?

Hadi bir örnek daha vereyim, mesela bir kulübün başkanı acil 50 milyon euro ihtiyacımız var dedi ertesi gün sayın bakanımız sağolsun bir telefonla işi çözdü diye pişkin pişkin açıklama yaptı.

Mesela araba parasına devre arasında transfer yapıldı bu ülkede inanabiliyor musunuz . Öyle yüksek model araçta değil 40 bin euro değerinde bir araba düşünün. Sebebi ise belli harcama limitleri aşılmasın.

Mesela Fenerbahçe faiz oranları düştü diye bankalar ile düşük faizden kredi anlaşması imzalamak istedi, yaptırmadılar o anlaşmayı. Hatta başkanımız şöyle bir cümle kurdu, bu yapılan anlaşmalar çok tehlikeli eğer ödeme yapamazsak ağır şartlar var ben buna imza atamam kulüp sahibi değilim dedi.

Mesela Fenerbahçe'nin hiç vergi borçları sıfırlanmadı biliyor musunuz, her sene takır takır ödendi ama ödemeyen kulüpler bir af ile işi bitirdiler.

Bakın daha saha içine gelmedim, gelemedim.

Tekrar söylüyorum o günleri canlı kanlı yaşamış biri olarak söylüyorum, Fenerbahçe'ye 3 Temmuz sürecinden beri operasyon yapılıyor. Hemde öyle bir operasyon ki o günleri mumla aratır vaziyette. Keşke biz taraftarlar jop, biber gazı yeseydikte futbol sahada oynanan oyunlarla kazanılan bir spor olsaydı bu güzel ülkemizde.

• ilhan soğancı hocam Lütfen cevap ver. Birde şu açıdan bak. 2 senede 24 transferden fazla yapıldı. Frey, Zanka,Rami,deniz, Tolgay,Tolga,Falette,moses,slimani,Isla,dirar,kameni,neto, harun, barış, sadık,reyes,ayew,benzia aklıma gelen başarısız çöp transferler. Şunlar yerine düzgün adamlar alınsaydı, satılsaydı ekonomi olarak daha iyi durumda olsaydı transfer cezası yemesiydi niye demiyorsun? Sol bek alsa Fenerbahçe şampiyon mu olacaktı? Yapmayın başarısız ise başarısız diyin. Kaç tane başarısız transfer gerçekleşti. Fenerbahçe'de gelir elde edemiyor. Hep gider. Sadece elif satıldı. Ayrıca harcama limitleri sene başında açıklandı. Kulüpler biliyordu. Fenerbahçe 20 milyon limiti geçmişti.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Hocam Ali Koç'u eleştirdin diye kızmam.Ama Trabzon'u tebrik etmiyorum ben.Adamların her pozisyonu şaibeli.1 kırmızı kart 1 penaltımızı yediler.İyi oynayan tarafı da yanlış yazmışsınız,iyi oynayan takım net olarak Fener'di bu maç.Maçın büyük bölümü tek kale geçti.Trabzon baştan şansa bir gol bulmasa maç çok farklı yerlere gelebilirdi.

Senin görüşündür buna lafım yok tabiki yalnız ben bu maç Trabzon iyi oynadı demedim Trabzon her 2 maçıda alarak daha iyi takım olduğunu kanıtladı dedim, bu sene Trabzonspor bana göre ligteki 3 büyüklerden de daha iyi takımdır. Bak kendin söylüyorsun top oynamadan 3 gol atmış sana, demek ki kaliteli oyuncuları var. Senin defansın ve Gustavoyu çıkar orta sahan bitik vaziyette..

Hakem konusunda genel görüşüm şudur, bugün sana yanlış yapılır yarın seni kayırırlar maalesef ligimizde hakem kumaşı iyi değil..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• ilhan soğancı hocam Lütfen cevap ver. Birde şu açıdan bak. 2 senede 24 transferden fazla yapıldı. Frey, Zanka,Rami,deniz, Tolgay,Tolga,Falette,moses,slimani,Isla,dirar,kameni,neto, harun, barış, sadık,reyes,ayew,benzia aklıma gelen başarısız çöp transferler. Şunlar yerine düzgün adamlar alınsaydı, satılsaydı ekonomi olarak daha iyi durumda olsaydı transfer cezası yemesiydi niye demiyorsun? Sol bek alsa Fenerbahçe şampiyon mu olacaktı? Yapmayın başarısız ise başarısız diyin. Kaç tane başarısız transfer gerçekleşti. Fenerbahçe'de gelir elde edemiyor. Hep gider. Sadece elif satıldı. Ayrıca harcama limitleri sene başında açıklandı. Kulüpler biliyordu. Fenerbahçe 20 milyon limiti geçmişti.

En başta söyledim hocam, Fenerbahçe transferde ve futbol yapısında sapına kadar başarısızdır.

O kadar adam saydınız ama o sayılardan daha çok adam satın alan Ankaragücü transfer yapabiliyor.

Balkan Ali Koç 5 kere gitti federasyona, kendi başına yapılan kredi anlaşmalarının yarısını kabul edip yarısını kabul etmediler.

Uzun lafın kısası, biz Fenerbahçeliler başkanımızı veya futbolcularımızı içeride eleştiriyoruz. Bizim istediğimiz herkesle eşit şartlar altında yarışmak yani adalet. Başka bir isteğimiz yok, geri kalan konular kulüp içerisinde olan olaylar.

• Ben de bu sene ligde ve kupada Trabzonspor'un şampiyon olacağını düşünüyorum. Galatasaray taraftarıyım. Şampiyonluk için umudum vardı ancak Muslera sakatlandıktan sonra umudum kalmadı.

• Senin görüşündür buna lafım yok tabiki yalnız ben bu maç Trabzon iyi oynadı demedim Trabzon her 2 maçıda alarak daha iyi takım olduğunu kanıtladı dedim, bu sene Trabzonspor bana göre ligteki 3 büyüklerden de daha iyi takımdır. Bak kendin söylüyorsun top oynamadan 3 gol atmış sana, demek ki kaliteli oyuncuları var. Senin defansın ve Gustavoyu çıkar orta sahan bitik vaziyette..

Hakem konusunda genel görüşüm şudur, bugün sana yanlış yapılır yarın seni kayırırlar maalesef ligimizde hakem kumaşı iyi değil..

Fener'in defansı Allah'a emanet zaten.Ancak hakem konusunda öyle düşünmüyorum.Bu sene Ali Koç'un Fenerbahçesine inanılmaz bir algı var.