Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Galatasaray'ın oynadığı futbol mest ediyor beni.Ligin açık ara en iyi futbolunu Galatasaray oynuyor.Kendi sahasında hiç kaybetmemiş olan takıma karşı o kadar sakin ve akıllıca oynuyoruz ki,Feghouli aklını kullansa ilk yarı 1-4 bitmişti..

• Ligin en iyi futbolunu Galatasaray oynuyor demek taraftarliktan baska birsey olmuyor, bastaki takimlarin hicbiri benim tuttugum takim degil ama suanda Basaksehir, Trabzon ve Galatasaray ligin en iyi topunu oynayan 3 takim, bunu soylemek daha adaletli bir bakis acisi olur..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ligin en iyi futbolunu Galatasaray oynuyor demek taraftarliktan baska birsey olmuyor, bastaki takimlarin hicbiri benim tuttugum takim degil ama suanda Basaksehir, Trabzon ve Galatasaray ligin en iyi topunu oynayan 3 takim, bunu soylemek daha adaletli bir bakis acisi olur..

Taraftarlık yapmakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ligin en iyi topunu bana göre Galatasaray oynuyor.Diğer takımlar kötü oynuyor elbette demiyorum fakat diğer takımlarında futboluna baktığımda,Galatasaray çok farklı..:thumbup:

• Penalti pozisyonunda hakem faul çalmamasi lazimdi. O hareket çift vurusu gerektirir. Ayrica net icerde bile denemez. Saracchi de kirmizi gormeliydi. Bir galatasarayli olarak soyluyorum

• Penalti pozisyonunda hakem faul çalmamasi lazimdi. O hareket çift vurusu gerektirir. Ayrica net icerde bile denemez. Saracchi de kirmizi gormeliydi. Bir galatasarayli olarak soyluyorum

Katılıyorum. Penaltıyı da veriyorsa Seri'yi de atmalıydı. Saracchi atılmayacaksa bu pozisyonda hangisinde atılacak.Allaha emanet ligimiz var maşallah.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Katılıyorum. Penaltıyı da veriyorsa Seri'yi de atmalıydı. Saracchi atılmayacaksa bu pozisyonda hangisinde atılacak.Allaha emanet ligimiz var maşallah.

Madem Seri ye taban gosterdi muamelesi yaptin oda kart görüp atilmaliydi. Saçma sapan isler oluyor. 6 yil futbol oynadim, son 1 bucuk profesyonel. Ya ben futbolun kurallarini ogrenememisim yada hakemler yeni kurallar ekliyor kendince.

• lig kalitemizin ustunde bir mac oldu. Sivas cok baskili baskili basladi ama gs golu attiktan sonra cok iyi oynadi.

Penalti dogru, guzel bir yakin aci var ordan bakmanizi tavsiye ederim. Net bir sekilde darbe var ve icerde.

Guzel futbol olayina gelirsek gs evet toparladi ve en iyi maclarindan biri bugundu. Ama sampiyonluk sene ortalamasina bakma lazim ve bu bakimdan basak ile trabzon gsden cok daha ondeydi.

• Geçen haftadan beri takip ediyorum hangi spor kanalını açsam Beşiktaş'ın Galatasaray'ı yeneceği var sayılarak şampiyonluk yarışı değerlendiriliyor. Kimse demiyor ki Beşiktaş deplasmanda en son ne zaman kazanmış, ligin sonu yaklaştığında Galatasaray derbileri nasıl oynamış, Beşiktaş'ın oynadığı futbolla Galatasaray'ın ki nasıl hiç tartışan olmadı daha bunları.

Trabzonspor-Başakşehir maçı ise 2. planda kalıyor aslında zirveyi daha çok ilgilendiren bir maç ama derbiye yediriyorlar.