Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Katılıyorum. Penaltıyı da veriyorsa Seri'yi de atmalıydı. Saracchi atılmayacaksa bu pozisyonda hangisinde atılacak.Allaha emanet ligimiz var maşallah.

Madem Seri ye taban gosterdi muamelesi yaptin oda kart görüp atilmaliydi. Saçma sapan isler oluyor. 6 yil futbol oynadim, son 1 bucuk profesyonel. Ya ben futbolun kurallarini ogrenememisim yada hakemler yeni kurallar ekliyor kendince.

• lig kalitemizin ustunde bir mac oldu. Sivas cok baskili baskili basladi ama gs golu attiktan sonra cok iyi oynadi.

Penalti dogru, guzel bir yakin aci var ordan bakmanizi tavsiye ederim. Net bir sekilde darbe var ve icerde.

Guzel futbol olayina gelirsek gs evet toparladi ve en iyi maclarindan biri bugundu. Ama sampiyonluk sene ortalamasina bakma lazim ve bu bakimdan basak ile trabzon gsden cok daha ondeydi.

• Geçen haftadan beri takip ediyorum hangi spor kanalını açsam Beşiktaş'ın Galatasaray'ı yeneceği var sayılarak şampiyonluk yarışı değerlendiriliyor. Kimse demiyor ki Beşiktaş deplasmanda en son ne zaman kazanmış, ligin sonu yaklaştığında Galatasaray derbileri nasıl oynamış, Beşiktaş'ın oynadığı futbolla Galatasaray'ın ki nasıl hiç tartışan olmadı daha bunları.

Trabzonspor-Başakşehir maçı ise 2. planda kalıyor aslında zirveyi daha çok ilgilendiren bir maç ama derbiye yediriyorlar.

• Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Atletico Madrid, deplasmanda Liverpool'u 3-2 mağlup ederek toplamda 4-2'lik skorla çeyrek finale yükseldi.Bu adamda ki futbol zekası ve futbola bakış açısı gerçekten çok enteresan.Rakibinden 2 kat daha az şut çekmiş,daha az pas yapmış,daha az topla oynamasına rağmen 55-56.dakikada yaptığı değişiklikle maçın kaderini değiştirdi adam.

ES3Lt61VAAAwAtl.jpg

• Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Atletico Madrid, deplasmanda Liverpool'u 3-2 mağlup ederek toplamda 4-2'lik skorla çeyrek finale yükseldi.Bu adamda ki futbol zekası ve futbola bakış açısı gerçekten çok enteresan.Rakibinden 2 kat daha az şut çekmiş,daha az pas yapmış,daha az topla oynamasına rağmen 55-56.dakikada yaptığı değişiklikle maçın kaderini değiştirdi adam.

ES3Lt61VAAAwAtl.jpg

Ali koç Türkiye’nin en zengin iş adamlarından getirsin bunu Fener e maaşı çok yüksek ama Ali Koç a fazla koymaz bence

• Ali koç Türkiye’nin en zengin iş adamlarından getirsin bunu Fener e maaşı çok yüksek ama Ali Koç a fazla koymaz bence

aynısı var zaten ülkemizde aykut kocaman nerdeyse aynı mantalitede.bu adamın sıkıntısı her takıma aynı mantalitede cıkması girona da aynı ceyrek final karşılaşması da aynı.evet böyle üst düzey maçlarda bunu yaparsın senol güneste yapmıstı.