Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• 113 yıllık fenerbahce tarihinde denk geldigimiz doneme bak .Daha kötü ne olabilir diyoruz ve sonraki hafta full hd şekilde o oluyor...

• Az evvel kamera açısından belli yanıltabilir diye silmiştim ama buradan belli oluyor. Başkan iyice dağıtmış, beni bile endişelendirdi.

Yazık,çok yazık...Ali Koç'un da ordaki taraftarın da yaptığı büyük saygısızlık.Fenerbahçe takımı dağılma noktasına gelmiştir.

• Futbol bu 8-0 bile yenilebilirsin

Taraftar hep bir ağızdan sövebilir de (yanlış ama oluyor , 30 bin kişi Demirören’e az sövmedi İnönü’de)

Ama asla hiç bir başkan bunu yapmadı

Taraftarın arasına karete kid modeli dalmak büyük provakasyondur

O istifa etmese , TFF kınayıp istifa istemelidir ama nerde o günler

• Bir liderde olması gereken en önemli özellik kriz yönetimi ve bunu Aziz başkan çok iyi yapıyordu.

başından beri ali koçu sevemedim aziz yıldırım gerçek bir fenerbahçeliydi ali koç parasıyla geldi bildiğin ve rezil oldu parasıyla aziz yıldırımı daha çok arar bu taraftar

Düşen bir çığda hiçbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Galatasaray en iyi döneminde burada üstün oynadığı maçları bile kazanamadı.

Fenerbahçe'nin en kötü döneminde bile maç berabere bitti.

Bugün en kötü dönemi değil belki ama bir kere o hava gitmiş kulüpten, stattan. Bugün yenilgi, bundan öncede 4 senede sadece beraberlikler. Hadi neyse beraberlikleri saymayalım. Ama Fenerbahçe'nin bugünkü yenilgisindeki oynadığı oyunu rakibi GS değilde Barça olsaydı oynamazdı böyle. Tamamen kaybolan bir hava sonucu oldu bu.

Geçen sene bile Fener çok kötüyken biz GS'liler bugünkü kadar rahat değildik. Galatasaray her şeyiyle hak etti mi? Etti ama rakip Fenerbahçe'de hiç yoktu maçta.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Edited 2 times, last by CrossBench ().

• başından beri ali koçu sevemedim aziz yıldırım gerçek bir fenerbahçeliydi ali koç parasıyla geldi bildiğin ve rezil oldu parasıyla aziz yıldırımı daha çok arar bu taraftar

Su da bir gercekki fener ekonomik olarak o kadar batik bir durumdaki bu ulkede ali koctan baskasi basa cikamazdi bu durumla

• Valla bu yılmaz vuralı herkes hafife alıyor.. ama gelenlerde ortada...şu an en büyük sıkıntı fenerbahçe ruhunu özümseyen bir oyuncu emre dışında yok gibi neredeyse... zaten onunda son senesi..çok yazık... galatasarayı yensen ne olur yenilsen ne olur?? Ankaragücüne yenil.. kayseriye yenil.. antalyaya yenil... eee bu takımmı şampiyon olacak... olmasın ... haketmiyor...haketmiyen takımımda olsa istemem..