Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Seri nin attığı golde kaleci ile kale çizğisinin tam ortasında Alanya lı bir oyuncu var, bu oyuncu ofsaytı bozmuyor mu? Yoksa kurallar mı değişti?

">

• Seri nin attığı golde kaleci ile kale çizğisinin tam ortasında Alanya lı bir oyuncu var, bu oyuncu ofsaytı bozmuyor mu? Yoksa kurallar mı değişti?

yjdNVj.jpg">

Son oyuncu kaleci olarak varsayılıyor hocam, kaleci arkasında 2 veya daha fazla adam olursa sanırım o zaman o oyuncular sayılıyor.

Ama burada sıkıntı şu, kararı etkiler mi onuda bilmiyorum ama ofsayt çizgisi futbolcular gibi omuzdan çekilmiş fakat kaleci elle oynayabiliyor. Elden çekilmesi lazımdı diye düşünüyorum. Kararı yinede değiştirmeye yetmeyebilir tabi.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Galatasaray'ın bariz golünü yemişler. Pozisyonun ofsayt ile alakası yok. Şutu çeken oyuncu seri yerde yatan oyuncu pozisyon ile alakası yok ofsayt vermişler. Demekki adam 40 metreden şut çekse ve bu şutu çektiği esnada kendi takım arkadaşı rakip ceza sahası içinde ofsayt pozisyonunda olacak şekilde oturuyor olsa senin arkadaşın ofsayt pozisyonunda oturuyordu senin kırk metreden attığın gol geçersiz oldu denilecek

• Galatasaray'ın bariz golünü yemişler. Pozisyonun ofsayt ile alakası yok. Şutu çeken oyuncu seri yerde yatan oyuncu pozisyon ile alakası yok ofsayt vermişler. Demekki adam 40 metreden şut çekse ve bu şutu çektiği esnada kendi takım arkadaşı rakip ceza sahası içinde ofsayt pozisyonunda olacak şekilde oturuyor olsa senin arkadaşın ofsayt pozisyonunda oturuyordu senin kırk metreden attığın gol geçersiz oldu denilecek

Maçı izlemedim hocam, aksiyon nasıl gelişiyor bilmiyorum. Ama eğer oturan oyuncu herhangi bir aksiyon yapmıyorsa bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum bunu, ofsaytla alakası bile yok pozisyonun.

• Maçı izlemedim hocam, aksiyon nasıl gelişiyor bilmiyorum. Ama eğer oturan oyuncu herhangi bir aksiyon yapmıyorsa bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum bunu, ofsaytla alakası bile yok pozisyonun.

Deniyor ki oturan oyuncu kalecinin müdahalesini engelliyor, bu durumda kural gereği ofsayt, böyle bir kural çıkarmışlar. Kalecinin oturan oyuncunun arkasında müdahele etmesi beklenen durum, engellediği tartışmalı.

• Deniyor ki oturan oyuncu kalecinin müdahalesini engelliyor, bu durumda kural gereği ofsayt, böyle bir kural çıkarmışlar. Kalecinin oturan oyuncunun arkasında müdahele etmesi beklenen durum, engellediği tartışmalı.

Öyle bir durumda bile eğer çalınacak ise kaleciye faul çalınması lazım ortada yine ofsayt yok.

• Yapılan veya yaptırılan bariz hakem hataları adlı çalışma

1:

2:

3:

• Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum ki bu rezil futbolla hiçbir yere gelemeyiz böyle oynayıp şampiyon olmayı da tercih etmem açıkçası sonra Avrupa Kupalarında sonuçları hiç iyi olmuyor diğer takımlardan gördüğümüz kadarıyla...Bu kötü oyunun sebebi ise tamamen Ersun Hoca'dır.İnatla Tolga'yı kanat oynatırsan sonuçlarına da katlanırsın...Ayrıca Fenerbahçe'yi hücuma taşiyan iki etkili kanat moses ve rodrigues olmayınca Fener'in durumu içler acısı oluyor,Kruse ve Gustavo da iyi topçular ancak oyun kurma ve topu hücuma taşıma gibi becerileri yok maalesef.Zaten Dirar gibi bir sol bekle ve Tolga gibi bir kanatla bir şeyler başarmayı beklemek çok zor.Allah Yardımcımız Olsun...

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum ki bu rezil futbolla hiçbir yere gelemeyiz böyle oynayıp şampiyon olmayı da tercih etmem açıkçası sonra Avrupa Kupalarında sonuçları hiç iyi olmuyor diğer takımlardan gördüğümüz kadarıyla...Bu kötü oyunun sebebi ise tamamen Ersun Hoca'dır.İnatla Tolga'yı kanat oynatırsan sonuçlarına da katlanırsın...Ayrıca Fenerbahçe'yi hücuma taşiyan iki etkili kanat moses ve rodrigues olmayınca Fener'in durumu içler acısı oluyor maalesef.Dirar gibi bir sol bekle ve Tolga gibi bir kanatla bir şeyler başarmayı beklemek çok zor.Allah Yardımcımız Olsun...

kardeş sen nediyon ya kötü oynasın 34 te 34 yapsın.bıktım ya adam gibi kadro kurmuyorlar .Bir sol bek almadı ya.Biz ne zaman yüzümüz gülecek. Ne kadar beceriksiz bir takım .

• Samet Hocam bence silinecek bir durum yoktu ama siz bilirsiniz yinede.Eminim şuan Fenerbahçe'li arkadaşlarda benimle aynı fikirdelerdir.:hfyeni (18):

Yoo ayni fikirde degilim mesela

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN