Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Diğer İstanbul kulüpleri pırıl pırıl sadece Galatasaray kirli öyle mi ? Çıkın artık şu kafadan rica ediyorum.Ne Beşiktaş ne Fenerbahçe ne de Galatasaray bu 3 takımada hakemler yeri geliyor yardım ediyor yeri geliyor harcıyor.

Diğer takımlar tabiki de çok temiz değil gs zaten elini kolunu sallayarak turu geçmesi lazım anlamadığım şey şu her takım için geçerli benim takımım böyle tur geçecekse Anadolu takımı 2. Planda kalacaksa lanet olsun öyle tura öyle düzene bu arada ligde inanılmaz şike dönüyor iddia lobisi demirörende olduğu sürece şaibeli maçlar her hafta olacak örnek bugünkü Trabzon denizli maçı iddiaya özel olarak hazırlandı ve iddia kazandı futbol bitmiş arkadaşım ağlayanı yok

• Diğer takımlar tabiki de çok temiz değil gs zaten elini kolunu sallayarak turu geçmesi lazım anlamadığım şey şu her takım için geçerli benim takımım böyle tur geçecekse Anadolu takımı 2. Planda kalacaksa lanet olsun öyle tura öyle düzene bu arada ligde inanılmaz şike dönüyor iddia lobisi demirörende olduğu sürece şaibeli maçlar her hafta olacak örnek bugünkü Trabzon denizli maçı iddiaya özel olarak hazırlandı ve iddia kazandı futbol bitmiş arkadaşım ağlayanı yok

Elbette öyle.Ben bu sene koyu bir GALATASARAY'lı olarak Sivasspor'un şampiyon olmasını istiyorum.Ben maç öncesi bile inşallah eleniriz dedim ama kazandık yine.

• Mustafa Cengiz: ''Teknik direktör o oyuncunun ( Arda Turan ) fayda getireceğini düşünmüş olabilir.Yönetim kurulu ise fayda getirmeyeceğine karar vermiş ve konu kapanmıştır.''

Mustafa Cengiz: ''Sayın TEKNİK DİREKTÖR,fikir ayrılığı olduğunu söyledi.Ama eğer öyle bir şey varsa,yollarımızın da ayrı olması gerekirdi.''

Sıcak saatler yaşanıyor.Hatta Galatasaray taraftarları ''twitter'' üzerinden #YÖNETİM İSTİFA diye tag falan açmış.

• Yönetim kurulu ise fayda getirmeyeceğine karar vermiş ve konu kapanmıştır.''

Bu kafada yöneticiler olduktan sonra bir halt olmaz. Ardanın gelip gelmemesine takılmıyorum Messi gelse ne olur bu takıma. Mantalite yanlış.Gerçek olan ise şl den elenmiş uefaya gidememiş ligde şampiyonluktan uzaklaşmış ziraat Kupasında ite kaka giden bir takım olduğudur...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Fast food yemelisiniz diyen bir başkanımız var. Allah sizi bildiği gibi etsin. Neymiş her menüde GS 1.6 TL kazanacakmış.Zaten z kuşağını obezitenin ortasında doğurduk.Hep diyorum eleştiriyi önce yönetimlere yapın diye...

• Fast food yemelisiniz diyen bir başkanımız var. Allah sizi bildiği gibi etsin. Neymiş her menüde GS 1.6 TL kazanacakmış.Zaten z kuşağını obezitenin ortasında doğurduk.Hep diyorum eleştiriyi önce yönetimlere yapın diye...

Abi fast food yiyecekseniz eğer x markasını yiyin dedi, arada ciddi fark var.

Bu arada fast food yemeyin-yedirmeyin. Demeç bu haliyle bile özendiricidir.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Abi fast food yiyecekseniz eğer x markasını yiyin dedi, arada ciddi fark var.

Bu arada fast food yemeyin-yedirmeyin. Demeç bu haliyle bile özendiricidir.

Bu zaten benim gibi eleştiri yapacaklara göre hazırlanmış beyan. Biz yeyin demedik yerseniz dedik gibisinden. Yıllık 2.5 milyon euro kazanç sağlamayı düşünüyorlar. Falcao gelmese 5 milyon kasada kalacaktı. Onun attığını ligde Adem de atıyor...

• Bu zaten benim gibi eleştiri yapacaklara göre hazırlanmış beyan. Biz yeyin demedik yerseniz dedik gibisinden. Yıllık 2.5 milyon euro kazanç sağlamayı düşünüyorlar. Falcao gelmese 5 milyon kasada kalacaktı. Onun attığını ligde Adem de atıyor...

Abi tamamen ticaret üzerine dönen bir düzende bence seçilebilecek kıstas pek az.

Örneğin Dünya'da pek çok takıma çeşitli havayolları sponsor ama aynı zamanda bunlar Dünya'nın en büyük karbon üreticileri. Veya meşrubat firmaları hep sponsor fakat obeziteye etkileri malum. Bu işin sonu yok.

Falcao ise bambaşka bir konu, transfer harcamasından tasarruf tamamen teknik kadroyla ilgili bir konu. O konuda maalesef kulüplerimiz geneli vasat.

• Niye o firmayla anlaşma yapıldı demiyorum Vintersaga İsterlerse o markanın reklamlarında takımın tamamı oynasın. Ama fast fooda yönelten her türlü demeçe karşıyım. Ayrıca yönetim mantalitesi olarak hiç yabancı kulüp başkanlarının reklam anlaşması yaptıkları firma için beyanları oldumu. Mesela barça başkanı thy sponsorken iberya hava yollarını değil thy kullanın dediğini?

• Niye o firmayla anlaşma yapıldı demiyorum Vintersaga İsterlerse o markanın reklamlarında takımın tamamı oynasın. Ama fast fooda yönelten her türlü demeçe karşıyım. Ayrıca yönetim mantalitesi olarak hiç yabancı kulüp başkanlarının reklam anlaşması yaptıkları firma için beyanları oldumu. Mesela barça başkanı thy sponsorken iberya hava yollarını değil thy kullanın dediğini?

Abi yabancı takımları bilmiyorum, onun için İspanyol basınını araştırmak gerek, böyle bir demecin bizim basına yansıyacağını sanmıyorum. (THY gibi Türk firmaları hariç.)

• Liverpool yine kazandı. 24 maç 70 puan. En yakın rakibine 19 puan fark. Manyak mısınız lan siz. Bizim lig de 34 maçta 70 puan toplayan şampiyon oluyor :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Liverpool yine kazandı. 24 maç 70 puan. En yakın rakibine 19 puan fark. Manyak mısınız lan siz. Bizim lig de 34 maçta 70 puan toplayan şampiyon oluyor :)

çok iyiyiz çooook 😂😂😂😂 maşallah

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.