Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Peki neden sezon ortası limit artırım kararı geldi? Birisi bana bunun mantıklı bir izahını yapabilir mi?

Onu fikret orman söyledi ilk göksel gümüşdağ söyledi ve orda butun kulüp yetkilileri vardı dedi yani gs da bjk de fb de ts de hic kimse itiraz etmemis sessiz kalmis sonrada itiraz edildi zaten ablamı da yok artık limit artırımının

• Anlata anlata dilimizde tüy bitti onlar futbolcuya paralarini odemedikleri icin şikayet edildikleri icin bizzat uefa aracilogiyla verilen cezalar.sosyal medyadan kopyala yapistir olursa hata olir araştıralım.limit aşımı yaoan takımlara yapılandırma geldi fb de yapilandirma yapmak istiyir ama devletin istediği bankalarda değil.ve başka şekilde.ceza olacaksa zaten yıl sonunda olir yabi obur yıl başında

• Galatasaray 2-1 ile Rize'yi eledi.Rizenin son dakika golünde gördüğüm kadarıyla Galatasaray'lı defans oyuncusuna yapılmış faul kararı verdi hakem.Açıkcasi 3 kere izlememe rağmen defans oyuncusuna yapilmis herhangi bir faul göremedim rizenin golünün neden verilmediğini anlayabilen var mı?

• Anlata anlata dilimizde tüy bitti onlar futbolcuya paralarini odemedikleri icin şikayet edildikleri icin bizzat uefa aracilogiyla verilen cezalar.sosyal medyadan kopyala yapistir olursa hata olir araştıralım.limit aşımı yaoan takımlara yapılandırma geldi fb de yapilandirma yapmak istiyir ama devletin istediği bankalarda değil.ve başka şekilde.ceza olacaksa zaten yıl sonunda olir yabi obur yıl başında

hiç alakası bile yok bu yazdıkların için sadece transfer tahtası kapanır.kendimizden biliyorum bu sezon bası 3 hafta transfer yapamadık ve yine şimdi daha bu hafta transfer ettiğimiz Serdar özkan ve diğer transferlere lisans çıkaramadık tahta kapalı diye Karagümrük maçında oynayamadılar bugün eski borclar ödendi lisanslar cıktı yeni transferlerin.-3 puan ceazsının bunlarla yakından uzaktan alaksı yok olsaydı yine -3 puan ceza alırdık ikici yarı baslarken senin deyimine göre.

ve asıl bilmeden yazan kopyala yapıştır yapan sizsiniz bence arastırın iyice

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

Einmal editiert, zuletzt von Sedat ()

• hiç alakası bile yok bu yazdıkların için sadece transfer tahtası kapanır.kendimizden biliyorum bu sezon bası 3 hafta transfer yapamadık ve yine şimdi daha bu hafta transfer ettiğimiz Serdar özkan ve diğer transferlere lisans çıkaramadık tahta kapalı diye Karagümrük maçında oynayamadılar bugün eski borclar ödendi lisanslar cıktı yeni transferlerin.-3 puan ceazsının bunlarla yakından uzaktan alaksı yok olsaydı yine -3 puan ceza alırdık ikici yarı baslarken senin deyimine göre.

ve asıl bilmeden yazan kopyala yapıştır yapan sizsiniz bence arastırın iyice

Bakin linke anlarsınız suan ki limit kuralı zaten o donemde yoktu yani puan silme direk tff yle alakalı değil

Ha bursasporun ki şartlar diyir ama ne olduğu açıkça belirtilmemis orda birçok kulüp var onlara verilmemeis bursaya verilmis heralde kastları bursaya değildir. Inceleme de nelere baktıklarını tam olarak bilmiyoruz

https://www.cnnturk.com/spor/f…irspora-puan-silme-cezasi

Einmal editiert, zuletzt von kilanli ()

• Eskişehiri bilmem bizim -3 puanımız tam da sizin ek olarak aldıgınız limitlerle alakalı limit aşımı yani neyse sizinle polemiğe girecek degilim kardeşim herkes istediĞİ şeye inanmakta serbest ama adalet herkese lazım olacak diyorum saygılar.

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Geçin o işleri hacı abiler. Trabzon neden futbolcu sattı. Alt yapıya muhtaç oldu. Genç çocukları oynattı. Sebep? Transfer limitini aşamadığı için. Niye ekstra bir hak tanımadılar bize. Eğri oturalım doğru konuşalım. İstanbul takımları net bir şekilde kollanıyor. Geçmişte de bugün de yarında. Her zaman...

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Öncelikle verilmeyen bir gol vs. yok, faulden sonra atılan bir gol var. Izlerseniz Lemina'nin düdük nedeniyle topa tenezzül etmediğini görebilirsiniz.

Ayrıca omuza basarak yükselme faul değilse nedir faul?

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Öncelikle verilmeyen bir gol vs. yok, faulden sonra atılan bir gol var. Izlerseniz Lemina'nin düdük nedeniyle topa tenezzül etmediğini görebilirsiniz.

Ayrıca omuza basarak yükselme faul değilse nedir faul?

Faulden sonra atılan bir gol olduğunda var'a bakılmıyor mu yani var'a bakılıp, faul iptal edilip,golün verildiğini gördüm ben..Omuza basarak yükselme var mı onu bilmem hocam yorum farkı sonuçta ben pozisyonu temiz gördüm arkadaşım kaleciye faul olarak görmüş siz omuza basarak yükselme diyorsunuz fikirler değişir sonuçta..

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• yine soyliyirum neyi incelediler neye göre verdiler bunu bilmkyoruz sadece birca bakıp ha fb ye niye verilmedi diyiruz eskisehir ve bikac takimin sebepleri futbolcularin şikayetleri bazi takımlar borcu yoktir yazisi alarak bu isten kurtuluyor.

Bursa gibi takımlara gelince ben bursanjn başarısını isterim alt yapıya önem veren bir takım ha niye ceza verdiler onu net bilmeden siz doyorsunz ki eee niye fb ye vermediler neye gore verdiklerini bilmeden nasıl diger takımları sucluyoruz

3 büyüklerin kollanip kollanmadigi bu yeni kuralla bellli olur fakat yapılandırmayla ondan da yırtmış olacaklar.

Ama yırtmayacaklar göreceksiniz takımım fb bile seneye donusum yapmak zorunda kalacak

Einmal editiert, zuletzt von kilanli ()

• Faulden sonra atılan bir gol olduğunda var'a bakılmıyor mu yani var'a bakılıp, faul iptal edilip,golün verildiğini çok gördüm ben..Omuza basarak yükselme var mı onu bilmem hocam yorum farkı sonuçta ben pozisyonu temiz gördüm arkadaşım kaleciye faul olarak görmüş siz omuza basarak yükselme diyorsunuz fikirler değişir sonuçta..

VAR protokolü hakkında tam emin değilim ama bildiğim kadarıyla pozisyon sonuçlanmadan orta hakem düdük çalarsa VAR'a gidilmiyor. Orta hakem ise pozisyon bitmeden nasıl düdük çalabiliyor; bariz ofsayt(bir kac metre), bariz net faul yada bariz elle oynama gibi durumlarda diye biliyorum. Aksi bir durum varsa orta hakemin başı çok ağrır.

Pozisyon sonuçlanıp hakem faul/ofsayt vs. verirse o zaman VAR işin içine girebiliyor.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Hocam benim bildiğim hakem faul veya elle oynama karari vermesine ragmen VAR karariyla iptal ettirip golu de verebiliyor ayrıca bu pozisyonda gs'li defans oyuncusuna çalınmış bir faul var ve acikcasi ben bir sey goremedim ciddi bir şekilde neyse maç bitti zaten hayırlı olsun iki tarafa da..

• Eskişehiri bilmem bizim -3 puanımız tam da sizin ek olarak aldıgınız limitlerle alakalı limit aşımı yani neyse sizinle polemiğe girecek degilim kardeşim herkes istediĞİ şeye inanmakta serbest ama adalet herkese lazım olacak diyorum saygılar.

Buda bursadan bir haber

https://www.bursasporluyuz.org…-puan-silmenin-sebepleri/

• son dakika da net golü vermedi hakem işine gelmedi tabii

Mazallah sonra 2-2 biterdi fatih terimden tut abdülrahim albayrağa kadar kaos ortamı oluşurdu hakem o staddan çıkamazdı hepimiz çok iyi biliyoruz yıllardır oynanan tiyatro var ama sorsan biz çok temiziz derler

• Mazallah sonra 2-2 biterdi fatih terimden tut abdülrahim albayrağa kadar kaos ortamı oluşurdu hakem o staddan çıkamazdı hepimiz çok iyi biliyoruz yıllardır oynanan tiyatro var ama sorsan biz çok temiziz derler

Diğer İstanbul kulüpleri pırıl pırıl sadece Galatasaray kirli öyle mi ? Çıkın artık şu kafadan rica ediyorum.Ne Beşiktaş ne Fenerbahçe ne de Galatasaray bu 3 takımada hakemler yeri geliyor yardım ediyor yeri geliyor harcıyor.

• hem bir gs li, hemde bir Rizeli olarak söylüyorum ki, Rize nin attigi gol de faul yok.. Atılan gollerde tek dogru olan Rizenin penaltisi.. Gs nin penaltisi bile muamma