Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu hafta puan kayıpları kervanına beşiktaşta katılmış. Bu sene spor toto 1. Lig daha zevkli bana göre .Her an ne olacağı belli olmuyor çünkü .İnş sivasspor sonuna kadar götürür bu formunu

Einmal editiert, zuletzt von fehmi28 ()

• yapma gözünü seveyim Erol Bulut kimi çalıştırmışta gelip Feneri çalıştıracak büyük takım yönetmek kolay değil, hadi Erol Bulut gelecek vadediyor vs İsmail Kartal hele hiç olmaz...

Erol Bulut kısıtlı kadrolara rağmen hem Yeni Malatya'da hem de Alanyaspor'da gayet iyi bir çizgi yakaladı, üstelik Fenerbahçe'li. Şu an Alanyaspor o kısıtlı kadrosuna rağmen Fenerbahçe'nin sadece 2 puan arkasında. Erol Bulut şu an bu takımın başında olsa 25 değil 30 puanımız olurdu en az. Ayrıca Ersun Yanal'ın Trabzon karnesi de çok iç açıcı değil ki bunu forumdaki Trabzon taraftarları daha iyi bilir. Sanki çok büyük bir hocaymış gibi habire taraftarlar ismini sayıklayıp durdu yıllarca. Yabancı hoca konusuna ise her zaman karşıyım, çok isim yapmış yabancılar hariç kimseyi istemem.

Bu arada beğenilmeyen İsmail Kartal'ın Fenerbahçe başında tutturduğu puan ortalaması 2.17 Ersun Yanal'ın şampiyon olduğu sene ise puan ortalaması 1.95, İsmail Kartal geldiğinde yönetime olan öfkeyle ben de küçümsedim, maçları vs. izlemedim ama şimdi anlıyorum ki aslında adamı harcamışız, ki hatırlarsınız takım şampiyonluğa giderken otobüsü kurşunlandı o sezon ona rağmen son ana kadar şampiyonluğa adaydık.

• beşiktaş yenildi yarın denizli kesin iteler bize demedi demeyin :)))))

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Anadolu takımlarını destekliyorsunuz anlıyorum tabikide onlarda takım fakat iş Şampiyonlar ligine geldiğinde işin rengi değişiyor buda ülke puanına zarar demek Sivas diyorsunuz, Sivasspor Şampiyonlar liginde ne yapabilecek

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• kadro kalitesi başka şey kadro mühendisliği başka şey. Fenerbahçe'nin kadro kalitesi 10 üzerinden 7 ise kadro mühendisliği bence 10 üzerinden 4! Problem sadece hocada değil yani. Aman arkadaşlar üzülmeyin fazla sonuçta cebimize para mı giriyor. Sağlığınız keyfiniz yerinde olsun.

• Anadolu takımlarını destekliyorsunuz anlıyorum tabikide onlarda takım fakat iş Şampiyonlar ligine geldiğinde işin rengi değişiyor buda ülke puanına zarar demek Sivas diyorsunuz, Sivasspor Şampiyonlar liginde ne yapabilecek

UEFA için işler değişir ama ben mevcut koşullarda şampiyonlar liginde başarılı olabilecek bir takım göremiyorum.

Bara döda fiskar följer strömmen...

İstanbul takımları napıyor cl de :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• bencede avrupaya giden takımlar her sene değişmemeli yada keşke değişmese.mesela sivasspor sampiyon olsa elindeki büyçeyle ileriye gidemez hatta bursa gibi çökebilir.yıllar önce gençlerbirliği başarı elde etmişti şimdi durum ortada başkşehir bu istikrarı yakaladı o gitmeli anadolu kulupleri bi sene gidiyor öbür sene hiç yok.isatnbul kulubunun yine bir ihtimali var

• Ligimiz ekonomik kriz yaşadığından beri çok kan kaybetti zannediyoruz ki Anadolu takımları güçlendi o yüzden herkes herkesi yenebiliyor oysa ben İstanbul takımlarının güçsüzleştiğini düşünüyorum bunu Avrupa maçları kanıtlıyor. Bundan 3-5 sene önce UEFA'da gruptan rahat çıkıyorken şimdi sonuncu bitiriyor takımlarımız.

• ayrıca artık türk külupleri aynı teknik direktörler ve aynı sistemlerden vazgecmeli farklı hocalar ve farklı antrenman ve taktikler denemeli.uç bir örnek olacak ama mesela guardıola sol bekini orta sahaya ceker hucum oynarken böyle bi taktiği bizikiler neden düşünmez. suan gs da yaşanan temel sebebi bu.cok güçlü ve taktisyen hocalarla çalışmış yabancılar buraya bi geliyor bi bakıyor fıs buralar.oysa o futbolcu neler neler görmüş.velhasıl artık genç ve tatktisyen teknik direktör gelmeli ve kesinlikle avrupaya gidebilmeli portekizliller gibi.

• @Kılanlı hocam çoğu dediginiz seye katılarak birseyler eklemek istiyorum bizim kulüplerimiz ne zaman yaslı agır oyuncu sevdasından vazgeçer o zaman o taktikleri uygulayabiliriz adamın koşacak mecali yok ama 3 4 milyon alırken iyi koşan baskı kuran takım her zaman göze hoş gelir genç oyuncumu yok istesen bulursun bizimkiler istemiyor

• @Kılanlı hocam çoğu dediginiz seye katılarak birseyler eklemek istiyorum bizim kulüplerimiz ne zaman yaslı agır oyuncu sevdasından vazgeçer o zaman o taktikleri uygulayabiliriz adamın koşacak mecali yok ama 3 4 milyon alırken iyi koşan baskı kuran takım her zaman göze hoş gelir genç oyuncumu yok istesen bulursun bizimkiler istemiyor

aynen bencede şuan leipzig mesela evet para gücü cok ama aldığı oyuncular genelde genç ve arastırarak bulunan oyuncular.ve iyi genç bir teknik adamla dehset bi takıma dönüşüyor.ama örneğin fb 6 milyon euro verip(futbolcuya verdiği yüksek maaş da var) gustavoyu alıyor bizden başka akıllı mı yok da o parayı vermiyor üstüne üstlük 32 yasında oyuncuya 4 yıllık anlaşma yapıyor sanki elinden kaçacak.yine macta gördük son dakika nefesi kesilen dirara 2 yıllık anlaşma yapıyor.mesela gustavonun yerine rahatlıkla breziyadan bir oyuncu bulunabilirdi vıctoria guımares gibi

• Konuşma tarzımız bu mu olacak? . Eğer olacaksa duvarla konuşabilirsin

Soru sordum sadece. Yıllarca 3 büyükleri gördük cl de . ne yaptılar . hangi başarıyı elde ettiler . söyler misin bana lütfen