Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • denizli bize iteler pazartesi herkes rahat olsun :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bir futbolcu ekmeğini mücadelesinden çıkarıyorsa saygı duyarım.... ama rodrigesin ayağı son derece küstahçaydı... hiçmi vicdan azabı çekmiyorlar... birde utanmadan itiraz ediyor..

• Velev ki Ersun hocayi yolladik, kim gelecek yerine? devre arasi degisikliklere son derece karsiyim, ancak sunu rahatca diyebilirim kulüp berbat yonetiliyor.Kan degisikligi iyi olur dedigimiz Ali Koc hicbirsekilde masaya yumrugunu vuramiyor. Bu macta kirmizi goren oyunculara bakalim ne ceza gelecek kulüpten? bence bu sene sampiyon olamayiz aday cok ve kotu oynuyoruz.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ersun yerine aklıma gelen ilk isim Erol Bulut, hatta İsmail Kartal bile daha iyi olur şimdikinden.

yapma gözünü seveyim Erol Bulut kimi çalıştırmışta gelip Feneri çalıştıracak büyük takım yönetmek kolay değil, hadi Erol Bulut gelecek vadediyor vs İsmail Kartal hele hiç olmaz...

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• yapma gözünü seveyim Erol Bulut kimi çalıştırmışta gelip Feneri çalıştıracak büyük takım yönetmek kolay değil, hadi Erol Bulut gelecek vadediyor vs İsmail Kartal hele hiç olmaz...

Aynen bencede erol o durumda değil daha.ayrica ilerleyen günlerde parasal sıkıntılar da doğacak ve dirar gustavo gibi oyuncular başımıza bela olacak.bence şuan fb çıkmazda trabzonspor gibi seneye çok şeyler değişebilir

• Velev ki Ersun hocayi yolladik, kim gelecek yerine? devre arasi degisikliklere son derece karsiyim, ancak sunu rahatca diyebilirim kulüp berbat yonetiliyor.Kan degisikligi iyi olur dedigimiz Ali Koc hicbirsekilde masaya yumrugunu vuramiyor. Bu macta kirmizi goren oyunculara bakalim ne ceza gelecek kulüpten? bence bu sene sampiyon olamayiz aday cok ve kotu oynuyoruz.

Hocam masaya yumruk vuranu da gördük oda olmadı.hic bisey olmaz el mahkum onlara.kimk oynayatacak ferdi yi mi yada muhammed i mi.hani diyoruz ya işte şu kulüp şu futbolcuyu izlemeye geldi adam bi futbolcuyu bi gün izleyip getirmiyor.biz rodrigues i burda oynamış tanıyor saçmalığı yüzünden getirdik.ama bi mac var 3 maç yok ve bugün ki gibi gereksizliği var tipKi quaresma donk gibi dengesiz.

• Ersun giderse ki bence gitmemeli Daum veya Zico ilk tercihlerden olmalı

Daumjn miadı doldu zico ise artık teknik direktörlük yapmıyor ama bi alman gelse çok isterdim.tabi maddi durumlar ayrı bi olay bence seneye artık emre direk geçebilir başa nasıl olsa pek ümit yok seneye

• Sıkıldım artık aynı isimleri duymaktan

Daum zico lucescu dünyada hoca mı yok

Ersun hoca ilk yarıyı görür

Beşiktaş maçı kilit maç puan kaybı sonunu getirir bence

• Sıkıldım artık aynı isimleri duymaktan

Daum zico lucescu dünyada hoca mı yok

Ersun hoca ilk yarıyı görür

Beşiktaş maçı kilit maç puan kaybı sonunu getirir bence

Mesela river plate teknik direktörü ama işte gelemez.once sözleşme feshi lazım artık 10 sene önceki şu gelsin bu gitsin devri bitti anca boşta olması gerek.yada genç ama risk alabileceğin hoca.yada emre gibi bi futbolcuyu direk teknik direktör yapacaksın ilhan palut da olur fakat göztepe de kendini bulması gerek

• Ecmedical bende Ersun hocanın kalmasını istiyorum ama devre arasında hoca değişikliğine gidilicekse şahsen kulübü tanıyan hocayı tercih ederim

Bende hemfikirim Ersun hoca için ama sınıra geldi artık

Diğer hocaların artık kulübü tanıma faktörü bana göre mümkün değil çok sular aktı köprünün altından