Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yanılmıyorsam gs real veya psg maçından sonra fenerle brugge maçından sonra trabzonla oynadı ne diyeyim şimdi ben buna :) bence bazı yanlış yapılanları üvey filan diyerek basitleştirmeyelim

• Başakşehir'i tekrardan tebrik ediyorum, 20 yıldır yaşadığım semtimin takımı olması beni ekstra olarak mutlu etti. Okan Buruk ve Erol Bulut bu ülkenin en iyi hocaları olma yolunda ilerliyorlar.

• Başakşehir'e kocaman bir tebrik ve helal olsun. Buarada konusu geçmişken Başakşehir i elestirenler siyasi acidan elestriyorlardi dik dursunlar avrupa kupasini bahane etmesinler, baskani yine ayni gecen seneden farki degisen hocasi. Taraftari olmayan nasil transfer yapiyor kimin parasiyla yapiyor diyenler simdi alkisliyor. Evet burasi Türkiye:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Başakşehir'e kocaman bir tebrik ve helal olsun. Buarada konusu geçmişken Başakşehir i elestirenler siyasi acidan elestriyorlardi dik dursunlar avrupa kupasini bahane etmesinler, baskani yine ayni gecen seneden farki degisen hocasi. Taraftari olmayan nasil transfer yapiyor kimin parasiyla yapiyor diyenler simdi alkisliyor. Evet burasi Türkiye:)

Geçen sene Başakşehir'in hakettiği şampiyonluk da siyasi destekli denip baskı altına alınarak çalındı resmen ama yeniden bu tartışmaları açmayalım şimdi, GS'li arkadaşlar köpürecek yoksa :S

• Geçen sene Başakşehir'in hakettiği şampiyonluk da siyasi destekli denip baskı altına alınarak çalındı resmen ama yeniden bu tartışmaları açmayalım şimdi, GS'li arkadaşlar köpürecek yoksa :S

o konulari kapatalim gecmis gitmis, oyle olup olmadigi bizi baglamamali, acikcasi basaksehirin dun aksamki galibiyetine kendi takimim gibi sevindim, keske trabzonum besiktasim galatasarayimda tur atlasaydi. Bize buara birbirimize destek lazim avrupada yok olacagiz bu gidisle..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.Takimlarimiz Avrupaya gitmek için önce birbirini yiyor, Avrupaya katılınca da bu kulvarı takmıyor. Federasyon mutlaka önlem almalı..Mesela lig havuzunun bir kısmı buraya aktarılabilir..Avrupa kupalarında galibiyet başına bu havuzdan ödeme yapılabilir..Milli hisler(göstermelik) Avrupa kupasi ülke puanı falan için yetersiz kalıyorsa o zaman para verilmeli, belki para bu işi halleder.....

Einmal editiert, zuletzt von yunuSnow ()

• Yanılmıyorsam gs real veya psg maçından sonra fenerle brugge maçından sonra trabzonla oynadı ne diyeyim şimdi ben buna :) bence bazı yanlış yapılanları üvey filan diyerek basitleştirmeyelim

Konuyu çok yanlış anlamışsın . trabzonun cl maçı olduğu hafta gs fb derbisi vardı . kimse trabzonun cl maçını konuşmadı herkes derbiyi konuştu. Açın bakın spor kanallarını . bu ülke de sturiçin yaptığını falkao yapsaydı 7 24 manşet atarlardı. Adam top oynamadı yine manşetlerde.

Trabzon bu ülkenin üvey evladıdır. Bakın %30-%40 olayını. Biz kanunlara kurallara uymak için transfer yapamadık ama 3 büyük için kural değiştiriyorlar. Sonra avrupa da şöyle avrupa da böyle . daha kendi içimizde adaleti sağlayamadık. Avrupa da nasıl başarılı olacağız

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Geçen sene Başakşehir'in hakettiği şampiyonluk da siyasi destekli denip baskı altına alınarak çalındı resmen ama yeniden bu tartışmaları açmayalım şimdi, GS'li arkadaşlar köpürecek yoksa :S

O kadar köpürdük ki sabun sandılar.

Bu ülkede kimin ne çaldığı biliniyor bencede.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Konuyu çok yanlış anlamışsın . trabzonun cl maçı olduğu hafta gs fb derbisi vardı . kimse trabzonun cl maçını konuşmadı herkes derbiyi konuştu. Açın bakın spor kanallarını . bu ülke de sturiçin yaptığını falkao yapsaydı 7 24 manşet atarlardı. Adam top oynamadı yine manşetlerde.

Trabzon bu ülkenin üvey evladıdır. Bakın %30-%40 olayını. Biz kanunlara kurallara uymak için transfer yapamadık ama 3 büyük için kural değiştiriyorlar. Sonra avrupa da şöyle avrupa da böyle . daha kendi içimizde adaleti sağlayamadık. Avrupa da nasıl başarılı olacağız

buna neden reyting demiyorsun üvey evlat diyorsun onu anlamadım gs fb derbisi varken beşiktaşta maç yapsa aynısı olur kardeşim strudgie güzel topçu eyvallah ama olay isme ve reytinge geliyor falcao konuşuluyor ayrıca yüzde 40 olayını üç büyükler olarak deme fb ve bjk de ayrıca ben şahsen türkiyede başarı değil Avrupa’da başarı istiyorum bu zihniyetlerle başarı olmaz inşallah özellikle bize kayyum atanır bi arap rus azeri satın alır kurtuluruz Avrupa’da başka türlü başarı gelmez benim şahsi görüşüm

• Eğer fener şampiyon olursa seneye şampiyonlar liginde çok güzel işler yapar.Çünkü karakterli beyin oyuncu fazla kruse,gustavo,emre gibi oyuncular var.Şampiyonlar liginde orta sahada hız işe yaramaz.Seneye gidecek olan emrenin yerine kendi standartlarında bir oyuncuyla dolarsa, iyi bir sağ kanat ve iyi bir stoper ve sol bekle çeyrek finale çıkar.

• Eğer fener şampiyon olursa seneye şampiyonlar liginde çok güzel işler yapar.Çünkü karakterli beyin oyuncu fazla kruse,gustavo,emre gibi oyuncular var.Şampiyonlar liginde orta sahada hız işe yaramaz.Seneye gidecek olan emrenin yerine kendi standartlarında bir oyuncuyla dolarsa, iyi bir sağ kanat ve iyi bir stoper ve sol bekle çeyrek finale çıkar.

Çeyrek final:/:/ Şampiyonluk :/:/

• Bencede kesinlikle kupayı alır arkadaş nasıl bir ruh halin var senin türkiyede hiç bir takım şampiyonlar liginde çeyrek final yapamaz yaparsa mucizedir 2 tur bir ihtimal oda büyük bir başarıdır çıkartın at gözlüğünüzü gözünüzü seveyim