Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sahadaki mücadeleyi anlatamam,maçın izlenmesi lazım her oyuncumuz sahanın her yerine ayak bastı sonuna kadar mücadele etti.Uzun zamandır böyle koşan bir Galatasaray görmemiştim.Leminaya ayrı bir parantez açmak gerek savunmada çok büyük işler yaptı maçın sonucuna muhtemelen en çok o üzülmüştür

• Dun ki maç ya yapacak bir şey yok . Son dk lar da 3 tane kontratak yakaladık arkada 3 kez bomboş kaldı adamlarımız . Ama o pas 3 ünde de geçmedi atamadık . 1 tanesi geçmesi lazımdı. Madem pas takimiyiz o pası atabileceksin arkadaş . Atamazsan böyle olur.

.ilk başta üzüldüm ama zaten UEFA da ilk turda elenirdik. O yüzden pek de şey yapmamak lazım bu sene .

• Maçı ben de canlı yayında izledim ama öyle harika bir takım göremedim..Öyle galibiyeti hak eden bir takım da yoktu sahada..Maçın başında bir gol atıp o skorun üstüne yatan bir takım vardı sadece sahada..İkinci golü bulamazsan atarlar işte son dakkada böyle..Galatasaray belki kalitesine görece iyi mücade etti ancak Club Brugge daha fazla pozisyon buldu daha atak oynadı, bizimkiler golün üstüne yatmaktan başka birşey yapmadı, hele ikinci yarı üç beş isavetli pası bile üst üste yapamadı, 3 tane net gol bulabilecek kontrataktta ki kontratak olamadı çünkü bir tanesinde bile pası bile düzgün atamadılar, yani o kadar Brugge bastırırken bu takım bir tane bile kontratak yapamadı...Türk takımlarının Avrupada düşüşü devam ediyor, bu şekilde devam edersek UEFA sıralamasında değil ilk 10 ilk 15'i bile göremeyiz birkaç yıl sonra...

• Ülke puanının bu kadar önemli olduğu bir süreçte bakalım bugün takımlarımız as kadroyla mı yedek kadroyla mı çıkacaklar..Trabzon ve Beşiktaş önceki maçta yedek kadroyla hatta paf takımıyla çıkmıştı..

• Baybars üstad geçen haftaki maç puanlarını unutmadın sanırım:)

biraz yoğunum buara akşam kısmetse dağıtırım aklımda:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Paf takımıyla saha çıkan Ünal Karaman demiş ki sahaya hangi kadroyla çıkarsak çıkalım falan filan...GS maçına da aynı kadroyla çıksana!!!Senin GS karşında alacağın üç puan Avrupa maçında alacağın 1 puandan çok daha değersiz..Sezon boyunca lk 3'e 4'e girmek Avrupaya gitmek için yırtınıyorlar sonra Avrupaya gittiklerinde yedek kadroyla maç oynuyorlar..Bayern 5'te 5 yapar,altıncı maçına yine as kadroyla çıkar, İngiliz kulüpleri de keza öyle ki bu ülkelerin ülke puanı sıkıntısı da yok..Bizim sözde hocalar-kulüpler şiddetle ülke puanına ihtiyaç olduğunu bildikleri halde yedek oyuncularla Avrupa maçlarına çıkıyorlar, rahatlığa bak sen yaa...

Einmal editiert, zuletzt von yunuSnow ()

• Avrupa maçlarına yedek kadroyla çıkan kulüplere karşı federasyon mutlaka yaptırım uygulamalı, gerekirse bunları öteki sezonlarda Avrupadan da men etmeli..Böyle devam ederse iki üç yıl sonra ilk 20 için Kazakistanla yarışırız...

• Tabii sizin paşa keyfiniz için elendiği garanti olan grupta formalite maçına tam kadro çıkacaklardı ve ligdeki çok önemli maçı tehlikeye atacaklardı. Dünyanın her yerinde duruma göre rotasyon yapar takımlar, FM yapay zekası gibi değil gerçek hayat.

• Paf takımıyla saha çıkan Ünal Karaman demiş ki sahaya hangi kadroyla çıkarsak çıkalım falan filan...GS maçına da aynı kadroyla çıksana!!!Senin GS karşında alacağın üç puan Avrupa maçında alacağın 1 puandan çok daha değersiz..Sezon boyunca lk 3'e 4'e girmek Avrupaya gitmek için yırtınıyorlar sonra Avrupaya gittiklerinde yedek kadroyla maç oynuyorlar..Bayern 5'te 5 yapar,altıncı maçına yine as kadroyla çıkar, İngiliz kulüpleri de keza öyle ki bu ülkelerin ülke puanı sıkıntısı da yok..Bizim sözde hocalar-kulüpler şiddetle ülke puanına ihtiyaç olduğunu bildikleri halde yedek oyuncularla Avrupa maçlarına çıkıyorlar, rahatlığa bak sen yaa...

Zaten gruba bir iddası kalmamış gençlere şans vermiş ki Galatasaray as kadro çıktıda noldu 0 çekti? demek ki laf olsun diye konuşmamak lazım

Futbolun F sini bilmemek böyle bir şey işte. Kale alınacak bir yorum değil. Yav he he diyin geçin

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Yunussnow hocama katılıyorum. Yok biz as kadroyla da bişey yapamayız deyip yedek kadroyla çıksan ve GS yi yenmek en büyüklüğünüzse bişey diyemeyiz

Seni de kale alıp cevap vermiyorum

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.