Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • şu renan lodi iki sene önce alınabilir klasda çok da para etmeyen bir oyuncuydu fakat sağolsun bizim kulüpler deneyimli oyuncu peşine düşeceğiz diye diye hiç bakmadılar ve şimdi adam enaz 25 30 milyon.zaten atletico aldı.ne zaman adam olacağız bilmiyorum batınca mı acaba

• şu renan lodi iki sene önce alınabilir klasda çok da para etmeyen bir oyuncuydu fakat sağolsun bizim kulüpler deneyimli oyuncu peşine düşeceğiz diye diye hiç bakmadılar ve şimdi adam enaz 25 30 milyon.zaten atletico aldı.ne zaman adam olacağız bilmiyorum batınca mı acaba

Pek akıllanacağa benzemiyoruz. Bu işi Türk hocalarla yapamazsın, olmaz. Fenerbahçenin Ali Koç İle bu yola gireceğine inansamda Ersun Yanal beni korkutuyor...

• bşkşhr34 Aslında ali koç ilk böyle basamamıştı ama taraftar baskısı ve şampiyonluk tutkusu onu bu yola itti.zaten ersun un çok da umrunda olmaz şampiyonluk onun amacı.trabzonsbor teknik direktörü gibi bi amaç çizilmedi ona.bu sene şampiyon olursak goya o yola girecekler genç oyuncu alacaklar ama sanmam alt yapı tesisler filan berbat fb nin.ayrica cl ye gidersek aman başarılı olalım diye yine tecrübeli alırlar

• kilanli Ben başkanın 1 2 sene Ersun yanalla devam edip göndereceğini düşünüyorum açıkçası yabancı hoca sevdası var onda ki bence doğru. Daha çok işin ehlini getirme çabası da var comolli gibi ama önce bir CL Görmek lazım umarım bu yola girerler maddi anlamdaki sıkıntıdan biraz kurtulmakda gerekli bu yuzden Ersuna yöneldiler zaten.

• kilanli Ben başkanın 1 2 sene Ersun yanalla devam edip göndereceğini düşünüyorum açıkçası yabancı hoca sevdası var onda ki bence doğru. Daha çok işin ehlini getirme çabası da var comolli gibi ama önce bir CL Görmek lazım umarım bu yola girerler maddi anlamdaki sıkıntıdan biraz kurtulmakda gerekli bu yuzden Ersuna yöneldiler zaten.

Cl ne yazıkki borcu düzeltmiyor.cunku daha para gelmeden o parayı oyuncu alımı ve maasina kullaniyir bizimkile. zaten başarı da gelmiyor orda.anca genç çok masraf etmediğin bir kadroyla gidersen belki.bence takımlarımız valenci 'yi ve dortmund u örnek almalı.gencler(alt yapıdan gelenler ve ucuza yabanci) 'le doli bir kadri ve etrafına kuyt gibi emre gibi hojdink gibi tecrübeli aidiyeti olan oyuncu bulundurmak.anca ilerleme belki böyle kaydedilir.

• kilanli zaten bir anda borcun azalacağı yok bunu sürece yaymak önemli olan fbnin bu paraya çok ama çok ihtiyacı var başarı durumu çok mühim değil. Elbet başarı hedef olmalı ama bence önceliği lige verip sürekli CL Görmek önemli olan. Fenerbahçenin satılacak oyuncuları gene var burada şampiyon olamazsa eğer en büyük sıkıntıyı gs çekecek gibi duruyor.

• Bakın beni polemiğe çekmeyin sakın. Cezayı zor bela kaldırttık. Trabzon 5 atar bu hafta :))))

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Galatasaray 1 - 2 Başakşehir

Ankaragücü 0 - 1 Trabzonspor

Konyaspor 1 - 3 Beşiktaş

Malatyaspor 2 - 1 Fenerbahçe

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.