Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • helal olsun besiktas. atti golu. sahadaki ruhsuzlari izlemeye devam terim haftalardir izliyosun zaten ilk 11 taraftar yapsa takim teknik direktörsuz ciksa maca inan daha cok puan almazsa bende bisey bilmiyorum

• gs belkide yıllardır türk futbolunda yaşanan sıkıntıyı irdeleyemedi büyük oyuncular dediğimiz oyuncular buraya bizim katara baktığımız gibi bakıyorlar ve burda ki taktik düzeni çalışma şartlarını görünce buraya küçümser gözle bakıyorlar.tipki sneider in katara gidip kilo alarak geldiği gibi veya burdan giden oyunculatin orda düzen tutturamadaigi gibi.ve biz hala yıldız dediğimiz oyuncuları almaya devam ediyoruz.ayruca şu yıldız dediğimiz oyuncuları havaalani nda böyle karşıladikca daha çok performans alamayzi

• ayrıca vay şu kayirtiliyor vay bu kayirtiliyor diyerek gerçekler görülmüyor mesela ceza alaninda pas kilit pas gibi olaylarda en iyi bu sene fb.bjk sampiinken bu sefer bjk şampiyon oldu gs şampiyon ken hakeme laf ettiler ama kendileri şampiyon oldu bireysel oyuncuları güçlüydü ve çok baskındiu.artik gerçekleri görelim suci başka yere atma hastalığından kurtulalim

• Fatih terim tazminat için kendini kovdurtmaya uğraşıyor benim şahsi görüşüm muslera ve andone hariç hepsi beş para etmez ama her hafta aynı kadro taraftarına küfür eden adam ilk 11 daha ne diyeyim haram zıkkım olsun

• Fatih Terim'in ne kadar çaresiz olduğu ortada. Maç önü Ocağa kadar alacağımız her puan beni mutlu eder dedi. Pek çok hata var ancak sen lige başlarken üçlü orta sahayı değiştirirsen böyle dağınık ve organizasyondan yoksun olmanda kaçınılmaz olur. Abdülrahim Bey'de hiç poz vermiyor bu aralar nerede acaba !?

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Fatih Terim kendi için zemin hazırlıyor. Real maçın da istedğimiz transferleri yapmadık dedi ama tonlarca para akıttı transfere bu maç sonu olmayınca olmuyor dedi.Bu haftanın kazanı biz olduk yarın bi TS mağlubiyeti yada beraberlik çıkarsa çok güzel olur

• Fatih terim neyin zeminini hazırlıyor?Önceki 8 şampiyonlukta neyin zeminini hazırladı?Ya da daha yakına gelelim son iki sene de neyin zeminini hazırladı?Twitterda gördüğüm bir yorumu yazayım.

"Yaşı itibariyle Galatasaray ile ilgili her sevincin altında terim imzası olan insanlar,ilk fırsatta hocanın kellesini istiyor." Twiter da bakıyorum #fatihterimistifa hastagi var altına bakıyorum Galatasaraylısından tut fenerbahçeli,trabzonsporlu yada beşiktaşlı kimi ararsan var.Ben bunu göre göre niye destek vereyim ki böyle bir kampanyaya. Başkasının ağzına baka baka yorum yapan o kadar çok kişi var ki sonra gelip ciddi ciddi yazmıyorlar mı beni benden alıyor.Benim için hocanın kredisi her zaman vardır.Tudor sevdasına tutuşanlar var şaka gibi.Onlara zaten söyleyecek sözüm yok.Lig bitmedi sonu da değil.