Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Benim anlamadigim nokta su 4-0 yeniliriz denilen mactan 1 puan alarak daha onemlisi liderligi koruyarak donuyoruz takildigimiz yer reji yada milli mars isliklanmasi...

Kimse kusura bakmayacak biz yillardir onumuzu ilikledikte kim saygi gosterdi? o isleri gececeksiniz olayi sacma sapan yerlere cekmenin anlami yok. Buradanda su anlam.cikarmayin kimsenin marsi isliklanmasin bayragi yere dusmesin ama kraldan cok kralcida olmayin.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu arada sevinç ve heyecandan ötürü gözden kaçmış ama gecenin gündemi Bulgar taraftarların İngiltere maçında verdiği Nazi selamı olmuş. Ortalık karışmış resmen. Ağır yaptırımların geleceği konuşuluyor...

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bu arada sevinç ve heyecandan ötürü gözden kaçmış ama gecenin gündemi Bulgar taraftarların İngiltere maçında verdiği Nazi selamı olmuş. Ortalık karışmış resmen. Ağır yaptırımların geleceği konuşuluyor...

bende duydum ama goruntu gormedim, bu konuda saglam ceza yerler, fazla hassas konu cunku..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• bende duydum ama goruntu gormedim, bu konuda saglam ceza yerler, fazla hassas konu cunku..

Ayrıyeten siyahi oyunculara ırkçı harekette de bulunmuş pislikler...

Maç 2 kez durmuş, hakem iptal et gitsin maçı ya, bu pisliklere fırsat verilir mi....

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Hakikaten şu takıma bir forvet ayarlayabilsek müthiş bir jenerasyon oldu. Vedat Muriqi çok iyi olurdu, kabul etmemiş ne yazıkki. Ahmed Kutucu'yu ne yapıp edip bizde oynamasına ikna etmemiz gerek...

HALİL DERVİŞOĞLU ahmed den iyi bence artık yavaş yavaş takıma girmeli.dripling yaparak gol atma becerisi ve tekniği baya iyi.burak a gelince neden daha büyük kuluplerde oynayamdığının veya gec geliştiğinin göstergesi orta acma pozisyonuydu. o nedir yav

• Merih Demirel; " küçükken mahallede arkadaşlarla maç yapardık ve ben hep Rio Ferdinand olurdum".

Allah için benziyr rio nun da en büyük özelliği sezileriydi. merih de sezileriyle bu noktaya geldi ne yazıkki ayagı cok iyi deeel

• Milli Takım'ın maçından önce kaybederiz, fark yeriz, abartmayın iyi değiliz vs. yazanlar(sadece bu maç değil diğer maçlarda da dendi) kazandığımızda ortalıkta görünmüyorlar dünkü beraberlikte kazançtı İzlanda'yla berabere kalmak bile gruptan çıkmamıza yetiyor ama bu arkadaşlar başarı değil kendi isteklerinin arkasından gidiyor benim dediğim olsun da yenilelim önemli değil diyorlar böylelerinin milliyetçiliğinden de futbol sevgisindende süphe ederim.

• Yusuf Yazıcı'nın bu takımda net bir şekilde 11 oynaması gerekiyor. Mahmut-Burak ikilisine hoca nasıl maç boyu dayandı gerçekten ilginç. Defans hattına söylenecek hiçbir şey yok tek kelimeyle muazzamlar. Milli takımın acilen bir forvet çıkarması gerekiyor. Dünkü maçta Burak yerine kaliteli bir forvetimiz olsa belki de kazanmıştık. Bu arada Cengiz Ünder ve Abdülkadir Ömür sakatlıkları geçtiği zaman bu takımda 11 oynamaları gerekiyor. Biz bu Ruhu özlemişiz teşekkürler Milli takım ☺

• UEFA A Milli takımımızın Arnavutluk ve Fransa maçında ki asker selamı vererek yaptığı gol sevinci sebebiyle disiplin soruşturması başlattı.

Dün akşam asker selamı haricinde attığımız golün sevincinin gösterilmemesi beni çok üzdü hiç bu kadar aşağılanmış hissetmemiştim !

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• UEFA A Milli takımımızın Arnavutluk ve Fransa maçında ki asker selamı vererek yaptığı gol sevinci sebebiyle disiplin soruşturması başlattı.

Dün akşam asker selamı haricinde attığımız golün sevincinin gösterilmemesi beni çok üzdü hiç bu kadar aşağılanmış hissetmemiştim !

Türk Milleti aşağılanamaz bunu bil yeterli .

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• adam zaten üzülmüş, daha da fazla mı üzmek istiyorsunuz, yanlış anladınız bence. duygusal bakmış olaya Berkay. ha dik durmalıyız elbette, aşağılık olanlar onların ta kendileri..

• adam zaten üzülmüş, daha da fazla mı üzmek istiyorsunuz, yanlış anladınız bence. duygusal bakmış olaya Berkay. ha dik durmalıyız elbette, aşağılık olanlar onların ta kendileri..

Onlar at gözlükleriyle olaylara bakmaya devam etsinler hocam asker selamından ötesini görmüyorlar çünkü.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bnen hiç aşağılanmış hissetmedim aksine o aslanlar puanı alıp lider döndüler, onlara en güzel cevap grubu lider bitirmek olacaktır..