Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Mariano,Nagatomo,Selçuk,Belhanda çöpoğluçöpler

devre arasında 3 orta açmayı bilen bek ve bir banega tarzı ofansif os lazım gsye

• Büyük takımlar gerçekten çok çok çok kötü.Bence bu sene sürpriz bir şampiyonluk gelebilir.Ayrıca bir Ankaralı olarak Gençlerbirliği'nin kazanmasını çok isterdim:)

• Galatasaray'ın bek katkısı çok kötü. Sete oturma konusunda da beklerin teknik becerilerindeki yetersizlikler sebebiyle başarısız. Fatih Terim gerekirse mariano ve nagatomo yu kesip ömer bayram ve jimmy ile 3-5-2 deneyebilir.

• Büyük takımlar gerçekten çok çok çok kötü.Bence bu sene sürpriz bir şampiyonluk gelebilir.Ayrıca bir Ankaralı olarak Gençlerbirliği'nin kazanmasını çok isterdim:)

Keşke yenseydi gerçekten.

Geçen seneki Başakşehir olsa garanti şampiyondu..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Fatih hocanın maç bitince kafasına taş düşmüş inşallah sözlerinin arkasında dururda başta sağ ve sol bek olmak üzere belhanda babel feghouliyi keser oynatmaz

• Fatih hocanın maç bitince kafasına taş düşmüş inşallah sözlerinin arkasında dururda başta sağ ve sol bek olmak üzere belhanda babel feghouliyi keser oynatmaz

Uzun süre sonra ilk defa hatasını kabullendiğini gördüm hocam, umarım dediklerini yapar dediğiniz gibi.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Büyük takımların içinde olmadığı şampiyonluk mücadelesi göremezsiniz.Bu sene 3 büyüklerin pek o modda olduğunu söyleyemem.İşin içine belki trabzon girerse iş değişir.Büyük takımlar sonradan açılır ama bu kaliteli olduklarını göstermez.Benim endişem ligimizin kalitesi git gide düşüyor yerin dibine gidiyoruz.Şampiyon olan takımlara bakın bakalım kaç puanla şampiyon olunuyor.Artık eskisi gibi 75 üstü yada 80 üstü puanla şampiyonluklar hayal geçen sene 70 altı bitti ben bu sene şampiyon olacak takımın 65 puanı zor geçeceğini düşünüyorum bu durum ne yazık ki bizim çok yanlış yolda olduğumuzu gösteriyor.

• Samet altına imzamı atarım biz lig olarak kendimizi iyi zannediyoruz ama belçika hollanda Avusturya takımları hatta İsviçre gibi ülkelerin takımlarıyla bile baş edemiyoruz eski 80 li yıllara döneriz bu kafayla

• Büyük takımların içinde olmadığı şampiyonluk mücadelesi göremezsiniz.Bu sene 3 büyüklerin pek o modda olduğunu söyleyemem.İşin içine belki trabzon girerse iş değişir.Büyük takımlar sonradan açılır ama bu kaliteli olduklarını göstermez.Benim endişem ligimizin kalitesi git gide düşüyor yerin dibine gidiyoruz.Şampiyon olan takımlara bakın bakalım kaç puanla şampiyon olunuyor.Artık eskisi gibi 75 üstü yada 80 üstü puanla şampiyonluklar hayal geçen sene 70 altı bitti ben bu sene şampiyon olacak takımın 65 puanı zor geçeceğini düşünüyorum bu durum ne yazık ki bizim çok yanlış yolda olduğumuzu gösteriyor.

Tabi eskiden kolaydı bul güçsüz anadolu takımını at 4-5 tane içerde dışarda istanbul takımlarının kendi aralarında aldığı sonuçlar sıralamayı belirlesin bumuydu kalite ? Tam tersi Anadolu takımlarını güçleniyor lig daha da kaliteli bir hal alıyor rekabet artıyor bu lige Eskişehir ,Kocaeli ,Samsun ,Manisa ,Sakarya gibi takımlar gelsin daha da zorlaşacak işleri .İlerleyen yıllarda daha da başka hale evrilecek lig.

• Tabi eskiden kolaydı bul güçsüz anadolu takımını at 4-5 tane içerde dışarda istanbul takımlarının kendi aralarında aldığı sonuçlar sıralamayı belirlesin bumuydu kalite ? Tam tersi Anadolu takımlarını güçleniyor lig daha da kaliteli bir hal alıyor rekabet artıyor bu lige Eskişehir ,Kocaeli ,Samsun ,Manisa ,Sakarya gibi takımlar gelsin daha da zorlaşacak işleri .İlerleyen yıllarda daha da başka hale evrilecek lig.

Nereden anladığınıza bağlı daha doğrusu beni anlamadığınız çok belli o yüzden gerisini getirmeyeceğim.Tane tane yazsam da anlamayacağınız bir konu için kendimi parçalamama gerek yok.

• Berkay4535 Lig kalitesi artıyormuş^^^^Büyük takımlar eskiye göre rezil futbol oynuyor rezil.Anadolu takımlarından da güçlenenleri vardır elbet ancak büyük takımların rezil futbol oynadığı o kadar belli ki...Eski seyir zevki nerede şimdi o efsane derbiler,kaliteli goller?.Büyük takımların durumu aynıysa niye avrupada hiç birşey yapamıyoruz avrupa liginde bi derece elde edemiyoruz bunu da bir açıkla?Tüm Avrupa takımları bi anda mı güçlendi hayır,bizim kulüpler top oynamıyor maalesef.Kandırmayın kendinizi Samet hocama sonuna kadar katılıyorum.

• Nereden anladığınıza bağlı daha doğrusu beni anlamadığınız çok belli o yüzden gerisini getirmeyeceğim.Tane tane yazsam da anlamayacağınız bir konu için kendimi parçalamama gerek yok.

Gayet net yazıyor ne yazdığım benimde ,sizinde kendinizi parçalayacak durum yok .Ligin kalitesi şampiyon olan takımın kaç puan aldığı ile doğru orantılı yazmışsınız orada .Ben gayet iyi anladım bence siz iyi anlayamamışsınız .

Sizin yazdığınız yazı :

Şampiyon olan takımlara bakın bakalım kaç puanla şampiyon olunuyor.Artık eskisi gibi 75 üstü yada 80 üstü puanla şampiyonluklar hayal geçen sene 70 altı bitti ben bu sene şampiyon olacak takımın 65 puanı zor geçeceğini düşünüyorum bu durum ne yazık ki bizim çok yanlış yolda olduğumuzu gösteriyor.

• Berkay4535 Lig kalitesi artıyormuş^^^^Büyük takımlar eskiye göre rezil futbol oynuyor rezil.Anadolu takımlarından da güçlenenleri vardır elbet ancak büyük takımların rezil futbol oynadığı o kadar belli ki...Eski seyir zevki nerede şimdi o efsane derbiler,kaliteli goller?.Büyük takımların durumu aynıysa niye avrupada hiç birşey yapamıyoruz avrupa liginde bi derece elde edemiyoruz bunu da bir açıkla?Tüm Avrupa takımları bi anda mı güçlendi hayır,bizim kulüpler top oynamıyor maalesef.Kandırmayın kendinizi Samet hocama sonuna kadar katılıyorum.

Teşekkür ederim geniş baktığınız için.

İşte böyle beni yormayacak yorumlar yazdığnız için size çok teşekkür ederim çok güzel yazmışsınız işte :hfyeni (25): büyük takımlar rezil futbol oynuyor yazmışsınız çok doğru :thumbup: büyük takımların avrupada yıllardır başarısı yok demişsiniz buda çok doğru tebrikler hayretler içerisindeyim :thumbup: peki size sorarım bu takımların neresi büyük o zaman rezil top oynuyor ,başarısı yok :?: Büyük takım özelliklerin hiç birisi yok evet büyük camialar ama büyük takım değiller .

• peki size sorarım bu takımların neresi büyük o zaman rezil top oynuyor ,başarısı yok :?: Büyük takım özelliklerin hiç birisi yok evet büyük camialar ama büyük takım değiller .

Öncelikle sizi yorup yormamak gibi bir amacım yok.Sorunuza gelirsek de Fenerbahçe'nin 19 Galatasaray'ın 22 Beşiktaş'ın 15 Trabzonspor'un 6 şampiyonluk sayıları ve köklü tarihleri onların Türkiye ligi içinde büyük takım olduklarını gösterir.Ayrıca ben BAŞARISI YOK gibi bir cümle de kurmadım bir daha okumanızı tavsiye ederim.Ben eski Avrupa Ligi başarılarının ve derecelerinin artık olmadığın ve ligin kalitesinin düştüğünden bahsettim.(bu durum yüzünden de ülke puanında geriye düştük maalesef)