Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İşte Chelsea maçı.Onlarda da var var.Abrahamdan çıktığı halde korneri atan onlar oldu.Ortada itiraz bile olmadı...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Malatyadan gol sesi geldi 1-1 oldu..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Son dakikada Fofana önemli fırsatı yedi, 2 yarı sürekli hareket ve pozisyonlu maç geçiyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ve maç 1-1 bitiyor...Dünkü maç için de kural hatası itirazı olmuş sanırım pozisyon kural hatası değil hakem hatasıdır! Ayrıca dün yoğun olduğumdan yazamadım gayet güzel bir galibiyet aldık oyunumuz da hiç fena değildi:)

• Galatasaray ilk yarısını iyi oynadığı maçı 2.yarı skoru koruyayım diye yatınca 3 puandan oldu. Babel ile 2. yarıda çok önemli gol pozisyonundan yararlanamadı Galatasaray, Seri gerçekten kaliteli kumaş gün geçtikçe katkısı daha da artacaktır. Nzonzide fena değil ancak Galatasarayın defansında oynayam Luyindama ya ne hikmetse güvenemiyorum, ne yapacağı hiç belli değil..

Derbi öncesi önemli puan kaybıdır ancak daha ilk haftalardayız üstelik Malatya ciddi manada dirençli bir takım, bazen 1 puana da sevinmeli..

• Galatasaray ilk yarısını iyi oynadığı maçı 2.yarı skoru koruyayım diye yatınca 3 puandan oldu. Babel ile 2. yarıda çok önemli gol pozisyonundan yararlanamadı Galatasaray, Seri gerçekten kaliteli kumaş gün geçtikçe katkısı daha da artacaktır. Nzonzide fena değil ancak Galatasarayın defansında oynayam Luyindama ya ne hikmetse güvenemiyorum, ne yapacağı hiç belli değil..

Derbi öncesi önemli puan kaybıdır ancak daha ilk haftalardayız üstelik Malatya ciddi manada dirençli bir takım, bazen 1 puana da sevinmeli..

Zaten 3 büyüklerin bus ene puan kaybedeceği bikac cdiii takımdan birisi malatya.fb de kaybederse sasirmam.seri barçayla adı geçiyordu ozman nam yapmıştı.luyundiama tam bomba artık bu seviyeden yukarı çıkmasi zor.inslalah haftaya o eksikliğini gösterir

• Anlaşılan bu sene çok zorlu olacak. Anadolu takımları yükselişini sürdürüyor. Malatya taş gibi takım.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Deplasman zafiyetimiz sürüyor ancak bu kadar net kaçırılan goller 3-1'ler ile Malatya'da hak etmişti son çeyrekte ki baskısıyla. İyi oldu akıllarını başlarına alsınlar İspanya ligi gibi karışık başladı bizim ligimizde koskoca Barcelona 7 puanda biz kalmışız 8'de sorun değil. Artık aynı 11'i görmek ve takımın oynamaya başladığını izlemek istiyorum yoksa böyle her hafta çok canımız sıkılır bu takımla.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Artık lig eskisi gibi değil 3-4 sene sonra daha da başka bir şekle evrilecek uzun vadede ise Türkiye'de taraftarlık bilinci oluşup Avrupa liglerinde olduğu gibi insanlar kendi şehrinin takımını desteklemeye başlayacak .Eskiden güç dengesizliği mevcutken insanları 3 takım tutmaya ittiğini düşünüyorum bu döngü yavaş yavaş kırılıyor Anadolu takımları güçlendikçe.

• Artık lig eskisi gibi değil 3-4 sene sonra daha da başka bir şekle evrilecek uzun vadede ise Türkiye'de taraftarlık bilinci oluşup Avrupa liglerinde olduğu gibi insanlar kendi şehrinin takımını desteklemeye başlayacak .Eskiden güç dengesizliği mevcutken insanları 3 takım tutmaya ittiğini düşünüyorum bu döngü yavaş yavaş kırılıyor Anadolu takımları güçlendikçe.

Bunun oluşması için öyle 3-4 sene değil, en az 5-10 sene boyunca anadolu takımlarının şampiyon çıkarması ya da en azından Avrupa arenasında boy gösterip iyi de futbol oynaması gerekiyor. Keşke olsa da ben 10 sene Fenerbahçe şampiyonluğu görmemeye razıyım.

• Adem’in oynadığı oyun ortada gidip oyundan Andone alınıyor...

Emre yi alacaktın Adem’in yerine

Seri yi çıkarıp koyacaktın Donku yerine 70 ten sonra sağlam savunma ile de yatarsın ,önde Emre,Babel,Andone üçlüsü ile kontra atak arasın