Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Böyle giderse seneye lig sampiyonu sampiyonlar ligine eleme turundan katilir. Oradan da UEFA Avrupa Ligi'ne düşer. 100 milyon euroluk kadrolarla 10 milyon euroluk kadrolari yenemiyoruz.

• Bu akşam kötü oldu ya, Trabzon en kötü beraberlik koparır diyordum; olmadı.

Başakşehir maçı belliydi.

Beşiktaş'tan şüphem bile yoktu, sonucta 11 milyonluk takım. Maçı 10 dk izleyebildim, Bratislava'da teknik kalite yok denecek kadar azdı. Zaten 2-1 çevirdi ama son skoru görünce şok oldum. Üzücü bir akşam...

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Valla mis gibi poyrazın temiz havasına vücut direnemedi ve uyuyakalmışım. Pişmanmıyım asla^^^^^^son dakikalarını izleyebildiğim BJK maçında kondisyon yerlerdeydi. Bir 15 dk olsa 4~5 gol daha atacak gibiydiler...

• Post by modelci ().

This post was deleted by Baybars: kim Galatasarayla dalga gecti burada? Fanatikligi korukleyici mesajlardan uzak duralim ().
  • Öncelikli Beşiktaşlı arkadaşlara ve tüm Türkiye ye geçmiş olsun diğer maçları izlemediğim için sadece bu maça yorum yapacağım bugün sonuçta ne kadar futbolcu hataları olsa da teknik hataların da olduğunu düşünüyorum özellikle Abdullah Avcı’nın oyuncu değişiklikleri çok kötüydü Ülke olarak bugünü unutup diğer grup maçlarına odaklanmalıyız daha 1. Maçlarda ve deplasmanlardayız bir an önce takımlarımızın toparlanması gerekiyor inşAllah bütün takımlarımız gruptan çıkar.

• Futbolumuz ölmüş ağlayanı yok

Hala kendi içimizde tartışıp duruyoruz

Yok hakem yok algı yok kollanma başkanların atışmaları ve aklıma gelmeyen bir sürü şeyler

Bu durumlar başka ülkede var mı ya! Kendi kendimizi yiyoruz resmen...

• %72 topla oynayıp 4 gol yemeyi başaran takıma Beşiktaş denir. Bunların alayını topla BİR QUARESMA ETMEZ !!

Quaresman'in sol ayağı diaby'den

Babel'in ölüsü nkoudu'dan

Adriano'nun sağ ayağı rebocho'dan

Talisca'nin saçları Llahic'ten iyi oynar.

IMG_20190920_002504.jpg

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler. hava-kars323uzays3271653126