Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Jailson oyunu topu katma becerisi bize pahalıya patladı son maçta bu ilk de değil diğerlerine gelirsek o formanın, aldığın paranın hakkını vereceksin vermezsen yedek kalmaya hatta kadrodışı kalmayı göze alacaksın.

bu özellikleri biline biline alındı ve bu teknik direktör aldı.jaılson un hatası sadece orda hala oyuna sokma cabası oysa bi sferlik taca dogru uzaklastırabilirdi maç genelinde direk pasları denemesi cok guzel bir özellik bence. artık bıkmıştık stoperden beke basit top oynayanlardan.guardiola bile bu taktiği city de iki senede anca yerleştirdi bu oyun kolay değil ama şuana dek baya iyi yürüttük bence

• club brugge de çok tehlikeli oyuncular var dikkat etmek gerekir.diatta okereke(tam bitirici) ve tabiki venakker taliscca ya benzer stiliyle.bjk nin de işi göründüğü kadar kolay olmayabilir.sparor en önemli oyuncusu iki senedir iyi performans sergiliyor atık bor golcudur.getafe ise deplasman olmasa yenilmeyecek takım degil fakat deplasmanda zorlanır trabzon

• club brugge de çok tehlikeli oyuncular var dikkat etmek gerekir.diatta okereke(tam bitirici) ve tabiki venakker taliscca ya benzer stiliyle.bjk nin de işi göründüğü kadar kolay olmayabilir.sparor en önemli oyuncusu iki senedir iyi performans sergiliyor atık bor golcudur.getafe ise deplasman olmasa yenilmeyecek takım degil fakat deplasmanda zorlanır trabzon

Roma- Başakşehir maçı hariç diğer üç maçta da temsilcilerimiz sahadan galipte gelebilir mağlupta. Misal bu akşam ben club brugge yi saha avantajından dolayı her ne kadar galibiyeti yakın görsem de Galatasarayın maçı kazanması bana sürpriz olmaz. Çünkü iki takımında saha içinde nasıl bir performans sergileyeceğini kestiremiyorum.

• dun gece ajax kazaninca hollanda ulke puani siralamasinda 9. siraya cikti. biz 11e geriledik. 11 olursak seneye şampiyon dahi eleme oynayacak. eleme maclarindaki performansimiza bakilirsa da kolay kolay gruplara kalamaz bence takimlarimiz. o yüzden hangi takim olursa olsun avrupadaki maci desteklenmeli alinan herpuan cok kritik. durum böyleyken kulupler birbirine basari dilemesi gerekirken yok terimin sicili yok su yok bu karsilikli demeç savaslari yasaniyor mac oncesi. ne gerek var böyle aciklamalarla ortami germeye. futbolun sadece futbol oldugunu (özellikle futbolu yönetenler) ne zaman anlayip futboldan keyif almaya baslariz merak ediyorum. son söz tum takimlarimiza avrupada basarilar vurdugunuz gol olsun...

• Geçen senemi ne kızıl yıldız real madridi yenmişti yani bu gün 2 denk takımın mücadelesi olacak her şey olabilir bu maçta .3 . lük için önemli bir maç .

• Geçen senemi ne kızıl yıldız real madridi yenmişti yani bu gün 2 denk takımın mücadelesi olacak her şey olabilir bu maçta .3 . lük için önemli bir maç .

Allah allah maçlar oynandıda benimmi haberim yok. Keşke böyle saçma yorum yapacağına başarılar yazsaydın

• Allah allah maçlar oynandıda benimmi haberim yok. Keşke böyle saçma yorum yapacağına başarılar yazsaydın

Sana göre saçma bana göre doğru . Psg de Madridte bu kupa için yatırım yapan takımlar boy ölçüşemez kolay kolay gerçekler bunlar nasıl geçen sene Avrupa ligi şampiyonu olacak yazan kişiler bunu unutup sonra benfica gerçeğiyle yüzleşmişlerdi.

Einmal editiert, zuletzt von Berkay4535 ()