Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Besiktas macinin tartismali pozisyonlari ve ozetini cok merak ediyorum gercekten

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• kayserispor as başkanı mehmet cakmak'in antalya kayseri maçı sonrasi aciklamasi;

"bunlar galatasaray kültüründen geliyor. oyuncuyken de bolca küfür ederdi fakat kart gormezdi hocayken de küfür edip kart gormeyeceklerini sanıyorlar."

bahsettiği kişi bülent korkmaz. maç antalya maçı konunun galatasarayla ne ilgisi var?

• kayserispor as başkanı mehmet cakmak'in antalya kayseri maçı sonrasi aciklamasi;

"bunlar galatasaray kültüründen geliyor. oyuncuyken de bolca küfür ederdi faka kart gormezdi hocayken de küfür edip karr gormeyeceklerini sanıyorlar."

bahsettiği kişi bülent korkmaz. maç antalya maçı konunun galatasarayla ne ilgisi var?

Organize ama amatör bir kötülük.

"bunlar galatasaray kültüründen geliyor. oyuncuyken de bolca küfür ederdi fakat kart gormezdi hocayken de küfür edip kart gormeyeceklerini sanıyorlar."

Aşağılık kompleksine girmiş vasıfsız. Kalitesini belli etmiş.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Öte yandan terimin aldığı cezayi

"bu yönetim yeni geldi artik cezalar hep böyle olacak" diye savunanlar vardi.

bugun abdullah avci hakemleri ve kurumları açık açık eleştirdi. bakalim 19.03 te açıklanacak bi ceza gelecek mi? bir sorum da bugun avcinin sözlerini terim söylese kac maç ceza alir?

• Öte yandan terimin aldığı cezayi

"bu yönetim yeni geldi artik cezalar hep böyle olacak" diye savunanlar vardi.

bugun abdullah avci hakemleri ve kurumları açık açık eleştirdi. bakalim 19.03 te açıklanacak bi ceza gelecek mi? bir sorum da bugun avcinin sözlerini terim söylese kac maç ceza alir?

Fikret Orman TFF'ye verdiğimiz sürece bitti diyerek açıkca tehdit etti ve ceza almadı. Aynı durum abdullah avcı için olur ceza almaz. Dün kayseri-antalya maçı oynanıyor maçın özetine baktım Antalya'nın hakkı yenilmiş maç sonu gene Galatasaray'a laf geliyor. Kasımpaşa açıklamaları.Bunların hepsi organize ama amatör kötülük. Sonra La Fontaine'den masallar diyorlar . Çok güldüğümüz futbol bilgisi 0 olan sinan engin'e gidin bütün pislikleri bizzat içinde olduğu için biliyor. Aziz yıldırım ile nasıl iş birliği yapmış ben anlatamayacağım burada.Bu sene yorumcular, medya, kulüpler herkes Galatasaray'a karşısına almıştır. Galatasaray ne kadar haklıda olsa olayları haksız gibi gösteriyorlar. En büyük örnek kayseri maçı ve kasımpaşa maçı.

Hakemler derneği başkanı fenerli Abdurrahman Arıcı'nın kızı TFF Dış İlişkiler Üyesi Buse Arıcı.Fenerbahçe formasıyla çektiği video var twitter'da küfürlü atmayım buraya bunlar tff'de çalışıyor işte.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

2 Mal editiert, zuletzt von sura16 ()

• Dünkü maçta Gazişehir'in 2 topu direkten dönmüş ve 1 tanesi de direği sıyırmış ilk yarıda fark daha fazla olabilirdi...Ve ben Gaziantep'li futbolcuya verdiği kırmızı kartı anlayamadım?

• Dünkü maçta Gazişehir'in 2 topu direkten dönmüş ve 1 tanesi de direği sıyırmış ilk yarıda fark daha fazla olabilirdi...Ve ben Gaziantep'li futbolcuya verdiği kırmızı kartı anlayamadım?

Elneny'ye dirsek atıyor Gazişehir'li furbolcu Elneny'de sinirlenip tekme atıyor. 2 kırmızı kartta doğru.

Einmal editiert, zuletzt von Fease ()

• Bir GS li olarak sıkıldım bu "herkes GS ye karşı" muhabbetlerinden.Varsa da öyle bir durum o duruma sokanları sorgularım önce. Çıkarsın takır takır oynarsın sonra haksızlıklar oluşur o zaman gs li olmayan da yazar buraya haksızlık oluyor GS ye diye. Ortada doğru düzgün bir futbol yok kuru gürültü oluyor. Şampiyonlar liginde göreceğiz bakalım ne seviyedeyiz...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• sura16 sataşmadan duramiyorsun degil mi? Sonra ben herseye tepki gosteriyor oluyorum..

Organize ama amator kotuluk he alginizi yesinler sizin, siz burada algi yaptikca ben La Fontenden masallar diyecegim. Galatasaray macinda Luyindamanin pozisyonu icin burada bir galatasarayli bile yorumda bulunmazken sonra gelmis herkes Galatasaraya karsi algisini hemde daha 3. haftadan olusturuyorsunuz, korkmayin korkunuz Federasyonun basinda Fenerbahceli bir adam olusu cunku biliyorsunuz ki Haluk Ulusoy zamaninda Galatasarayli federasyonun nimetlerini yediniz. Ama sizinle bizim aramizda bir fark var Galatasaray Turkiyenin en buyuk kulis faaliyeti yuruten ve yurutebilen takimidir heryerde her meslekten ağı vardir. Bunu gecen sene kanitlarcasina gorduk..

He buarada Kasimpasanin spiker aciklamasi ve Bulent Korkmazla ilgili aciklamalarda bos laftan ote degildir nacizhane gorusum bu.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• İmkanınız varsa malatyanın maçlarını izleyin derim. Çok üstün futbol oynuyorlar. Geçen seneden 4 kat daha iyi. Kadro yapılanması, pas grafiği çok çok iyi. Haftaya gs yi yenerler bence

• Trabzon defansı evlere şenlik. 5 dakika daha oynansa Gençlerbirliği 3. golü atardı.

Gençlerbirliği'ni hiç tam olarak izlememiştim, acayip dinamik, kuvvetli oyuncuları var...

Aynen oyle stoperler yeni alisana kadar sanirim bu tur maclar oynayacaklar..

• Trabzon kanatları geri dönmüyor. Mikel çok kötü oynuyor. Sörloth adam öldü Ünal Karaman değişiklik hakkı var kullanmıyor. Her maç 90 dakikaya kadar değişiklik hakkını kullanmıyor. Defansı da sıkıntılı. Ünal hoca oyuna müdahale etme konusunda çok kötü. Bu konuda kendini geliştirmeli.

• Aynen oyle stoperler yeni alisana kadar sanirim bu tur maclar oynayacaklar..

Obi Mikel'de tam isteneni veremedi abi, orta saha biraz yumuşak kalıyor.

Birde bu maç özelinde maç sonu fiziken bitik Sorloth'un yanına hazır olmayan bir Sturridge girince takım eksik oynadı...

Bara döda fiskar följer strömmen...

• İmkanınız varsa malatyanın maçlarını izleyin derim. Çok üstün futbol oynuyorlar. Geçen seneden 4 kat daha iyi. Kadro yapılanması, pas grafiği çok çok iyi. Haftaya gs yi yenerler bence

Kesinlikle harika top oynuyorlar. Önce brugge sonra malatya deplasmanı çok zorlanacağız.Puan kaybı bana süpriz olmaz. Sergen hoca gerçekten iyi hoca.

• Futbol konusunda bir kıvılcım yetiyor konuyu kapatacak noktaya getirmeye .Burası Fatih Terim ne dedi Trabzonspor ne yaptı kim haklı yeri değil . Kişilere hakaret ve karşılıklı laf dalaşına gider bu işin sonu herzaman uyarıyoruz . Konuda efendice sohbetimizi edelim fikirlerimizi paylaşalım yorum yapalım ama hakaret etmeyelim , bir başkasının değerlerine sataşmayalım .

Konu bir müddet kapalı kalacaktır . İyi Forumlar