Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bakın hocam daha 3-4 yıl öncesinde Aziz Başkan döneminde Fener'in kendinden başka 1 tane dostu yoktu yapmayın yani.Volkan'a milli maçta yapılanlar,her derbide ıslıklanması,Emre'ye yapılan saldırı,otobüsümüzün kurşunlanması Terimle Hasan Şaş'a yapılanlardan çok daha fazladırbence.Bizde yalnızdık ancak bu kadar olay yaratılmamıştı 3 sene önce...Neyse hocam daha fazla meşgul etmeyelim forumu iyi forumlar...

Otobüs kurşunlanması muadili olmayan büyük bir travmadır. Hiçbir olayla kıyas kabul etmez hocam. O konuda sonsuz haklısınız.

Aynen forumuda tartışmalarla çok işgal ettik, belki hafif konu dışıda olabilir. Daha fazla oyalamayalım. Iyi forumlar hocam.

Narsil abi forumu gerdiysek/konu dışı yaptıysak mesajlarımı silebilirsin abi.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Vintersaga estf arada bu tür tartışmalar normal, saygısızlık, hakaret vs olmadığı sürece istediğiniz kadar bu konularda konuşabilirsiniz, herkesin kendince bir fikri vardır..

İyi forumlar:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Fatih Terim'e verilen cezayı ben her ne kadar abartılı bulup federasyonu suclasamda Galatasaray kulübü ve taraftarı özellikle bu konu üzerinde ajitasyon yapıp rüzgarı kendi arkalarına almaya çalıştıkları bariz belli oluyor. Geçen sene bariz bir şekilde kayırma yoluyla şampiyon olurken haksızlık var demeyen taraftar (ki işlerine öyle geliyordu çünkü) bu sene kendi aleyhlerine haksızlık yapıldığını düşünüp ortalığı boş yere velveye veriyor. Çok ironik bir durum açıkçası

• Vintersaga hocam benim olayım hiçbir zaman kişisel değil yani bugün tartışırız yarın sistem kovalarız.Güzelce tartıştık ben bunu çok seviyorum işte.Konu da tatlıya bağlandı sanırım başka bir konuda görüşmek üzere:)Baybars hocama da teşekkür ederim benim adıma uygunsuz bir durum olduysa affola...

• Benden yanada sorun yok herşey güllük gülistanlık olursa zaten orada problem vardır arada tartışacağız farklı görüşler çıkacak öyle güzel olacak

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Vintersaga hocam benim olayım hiçbir zaman kişisel değil yani bugün tartışırız yarın sistem kovalarız.Güzelce tartıştık ben bunu çok seviyorum işte.Konu da tatlıya bağlandı sanırım başka bir konuda görüşmek üzere:)Baybars hocama da teşekkür ederim benim adıma uygunsuz bir durum olduysa affola...

Estafurullah hocam, sizin bu mesajdaki naifliginiz yeter. Benden yanada öyle canım. Kalp kırmadıktan sonra fikir savunacaksınız tabii. Havaforumun güzel yanıda bu, her türlü tartışma var burada. Mini bir Türkiye burası. Akşam mesela daha voleybol maçı var. 8)

Baybars abiyle de arada böyle futbol kritiği yaparız biz, sağolsun o da katılıyor tartışmaya. 😁

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Partili cumhurbaşkanlığını kabul etmiş bir ülkede tarafsız futbol federasyon başkanı aramak mantıksız geliyor.Olay başkanın tarafsızlığı değil oynanan oyundur.Kim daha iyi transfer ve taktiği ortaya koyarsa o aradan sıyrılıp gider.Kağıt üstündeki isimlere göre gs en güçlüdür.Ama o güç katan isimler şam.ligi için gelen kiralıklardır.Ş.liginden elenirse lig bitse de gitsek moduna girmeyeceklerinin garantisi yoktur.Ayrıca adapte olma durumları da ayrı bir durum.O yüzden bu sezon kimin alacağı ilk yarıdan önce belli olmaz.Sadece lige konsantre olan bir fener, başkanı ve hocasıyla fark yaratan Trabzon,Avcının şampiyonluk isteyen bjk taraftarıyla neler yapacağını kestirmek güç.Sergenli Malatya,Okanlı Başakşehirve Sivas-Rize takım oyunu iyi olan Alanyanın lige süprizleri olacaktır...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Moldovanın kadro kalitesi çok düşük bir takım , biz daha oyun kuramıyoruz biraz daha denk bir takım gelse İzlanda gibi rahat yener , yendide onlarında kadro değeri bizim yarımız kadar olmasına rağmen .