Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Biraz islerim duzene girsin su pandemi gecsin Bursanin maclarina gitmeyi dusunuyorum, bakalim sehrimizin takimini desteklemek lazim her ne kadar Fenerli olsakta..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Biraz islerim duzene girsin su pandemi gecsin Bursanin maclarina gitmeyi dusunuyorum, bakalim sehrimizin takimini desteklemek lazim her ne kadar Fenerli olsakta..

İkinci yarı seyirciye açılırsa bekleriz hocam beraber izleriz kısmetse:)--

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• İkinci yarı seyirciye açılırsa bekleriz hocam beraber izleriz kısmetse:)--

Olur hocam tabiki, su pandemiyi bir atlatsak cay sozumde var size:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Stadyumda yeni çok güzel stadyumda dışı yıllardır bitmiyor. Bursa maçları çok zevkli olur. Bende yıllarca kombine aldım artık almıyorum. Gelen yönetimler paraları yiyorlar. Küme düşürdüler el birliği ile güzelim kulübü. Dünya para kaçırdılar.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Her ne kadar yeni stadyum çok güzel olsada bana Atatürk stadyumu zevkini vermiyor. Kapalı kale arkası Teksas tribününde ne zevk alırdım. Çok iyi atmosfer vardı. Aynı olayı Galatasaray'da yaşıyorum. Eski ali sami yen çok güzel bir atmosfere sahipti. Tt arena hoşuma gitmiyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• sura16 yillar gecince stadyuma kufur etmeye degil mac izlemeye gidiyorsun, yillarca unifb tribununde maclar izledim, Fenerin stadi zaten baya guzeldir, metroyla acemlerden gecerken bursa stadinida goruyorum modern stad, seyirci gelirse eski keyfini alirsin yeterki takim duzgun top oynasin..

• ben ilk yarıda bursanın defansındaki sedatı çok beğendim rakibe basması oyunu okuması top çıkarması çok iyi yaşını bilmiyorum ama bu çocuktan olur ayrıca bursasporun yaş ortalamasının düşük olduğu belli iyi koşuyorlar

• ben ilk yarıda bursanın defansındaki sedatı çok beğendim rakibe basması oyunu okuması top çıkarması çok iyi yaşını bilmiyorum ama bu çocuktan olur ayrıca bursasporun yaş ortalamasının düşük olduğu belli iyi koşuyorlar

97 li 23 yaşında alt yapıdan yetişme

• Ben de tam tersi düşünüyorum. Bonus kafa sedatı beğenmedim. Yatarak çok penaltı yapar. Ali nasıl transfer edilmemiş hayret. Burak ayağında top tutmayıp basit oynasa daha etkili olacak. Neyse ilk maçın günahı olmaz....

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Ben de tam tersi düşünüyorum. Bonus kafa sedatı beğenmedim. Yatarak çok penaltı yapar. Ali nasıl transfer edilmemiş hayret. Burak ayağında top tutmayıp basit oynasa daha etkili olacak. Neyse ilk maçın günahı olmaz....

Hocam ne olduysa ikinci yarıda olmuş ikinci yarıyı izleyemedim ilk yarı iyiydi belki ilk yarı adanademirin kötü oyununda iyi gözükmüş olabilir

hocam zaten en büyük handikapı ağır olması bu yüzden bire bir de cok rahat ekarte oluyor.Ama alan savunmasında iyi yer tutuyor.

• hocam zaten en büyük handikapı ağır olması bu yüzden bire bir de cok rahat ekarte oluyor.Ama alan savunmasında iyi yer tutuyor.

Kafada önce yatarak engelleme var. İlk yarı yaptı tuttu. Tutmasa penaltı. 2. Yarıda 2 3 kez yaptı. Sizin kadar tanımıyorum takımı. Olur da yasak kalkarsa bence tecrübeli bir stoper monte etmeli. Bir de libero lazım takım atağa kalmak için birbirine bakıyor. Onları yönlendirecek yine tecrübe lazım. Ama çoğunluk alt yapıdan olsun sıkıntı değil...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• fb de zach gitti tolgay alper gitti.jailson unda gideceği söyleniyor.ayrica oyuncu almayacaklar orta sahaya.oguz kagani gondermezlerse oguz kagana gun dogar oguz kagan gidecekse de rize ye gitmemeli rize de orta saha kayniyir ptt de oynasa daha iyi olur.daha onemlisi ise gelistiren bor td olmasi lazim.set oyununu cok iyi oynayan bir oyuncu.

Yine ismail yüksek de kendini gosterebilr

• Kafada önce yatarak engelleme var. İlk yarı yaptı tuttu. Tutmasa penaltı. 2. Yarıda 2 3 kez yaptı. Sizin kadar tanımıyorum takımı. Olur da yasak kalkarsa bence tecrübeli bir stoper monte etmeli. Bir de libero lazım takım atağa kalmak için birbirine bakıyor. Onları yönlendirecek yine tecrübe lazım. Ama çoğunluk alt yapıdan olsun sıkıntı değil...

Kesinlikle hatta bir değil 2 tecrübeli stoper lazım bence.10 güne kadar transfer tahtası açılacak büyük ihtimal.Fazla degil gerekli nokta 4-5 transfer bu genclerle harmanlanarak yeni bir yapılanmaya gidilecek borcların bitmesi için.