Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Konu açılmıştır arkadaşlar bu konuda güzel güzel tartışmayı bir türlü öğrenemediniz, lütfen insanlara, kişilere, takımlara ve camialara saygımızı kaybetmeyelim. Kimseyi beğenmek zorunda değiliz ama bu saygısız konuşmamızı gerektirmez. Bu konu defalarca açılıp kapandı hatta tamamen kapatıldığı da oldu. Güzel konuşalım eğlenelim diye açık tutmaya çalışıyoruz lütfen sizde yardımcı olunuz..

Not: maç skorları tahmini için bu akşam puanları dağıtacağım aksaklık için şimdiden kusuruma bakmayın, iyi forumlar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Fenerbahçe dün akşam ki maç ta yapılan kural hataları yüzünde tff ye başvuru yapma kararı aldı. Bakalım nasıl bir sonuç çıkacak... Zaten eğer 4 ncü hakem defteri kural hatası geçtiyse fenerin şikayet etmesine bile gerek yok. Ki ben pek sanmıyorum ^^. Ve kesinlikle skora etki eden kutal hatalari mevcut sadece kural hatası değil hakem gerçekten çok kötüydü her iki takım içinde haksızlık oldu vermediği kararlar yüzünden.

• Yahu ne kural hatası bal gibi yenildik daha bunun nesini kural hatası arıyorlar anlamadım? boş boş işler..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• O yüzdenmi kural hatası olmuşmuş alt liglerde her maçta benzer pozisyonlar oluyor o zaman bütün maçlar iptal edilsin , her geçen gün komik komik şeyler Türkiye de .

• Benim gördüğüm taç yerinden kullanılmadı hakemde tekrarlattı bu kural hatasımıdır bilmiyorum

Evet yerinden kullanılmadı eğer taç kullanılmadan önce tekrarlarsaydı hata olmazdı ama alanyalı futbolcu hemen hakemden önce taçı kullandı ve hakem düdüğü çaldı taç el değiştirir burda ama hakem alanyalıya kullandırttı. Net kural hatası

• Fenerbahçe'de geçen seneki Galatasaray durumu gözlemliyorum. Dün takım güçlensin diye Alper girdi, maç zaten orada koptu. Bizdede kenara bakınca Muğdat'la, Sinan vardı, insanın içi kararıyordu. Fenerbahçe'nin ne yapıp edip ilk 11'le öne geçmesi lazım. ||

Belki FB'li arkadaşlar kızacak ama kural hatası olayı ise komik, her maç olan şeyi sırf gol oldu diye maç tekrarlansın isteniliyor. O pozisyon(lar) gol olmasa maç tekrarlansın istenilecek miydi? :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Fenerbahçe'de geçen seneki Galatasaray durumu gözlemliyorum. Dün takım güçlensin diye Alper girdi, maç zaten orada koptu. Bizdede kenara bakınca Muğdat'la, Sinan vardı, insanın içi kararıyordu. Fenerbahçe'nin ne yapıp edip ilk 11'le öne geçmesi lazım. ||

Belki FB'li arkadaşlar kızacak ama kural hatası olayı ise komik, her maç olan şeyi sırf gol oldu diye maç tekrarlansın isteniliyor. O pozisyon(lar) gol olmasa maç tekrarlansın istenilecek miydi? :)

Tüm dünyada bu kural hataları sabit ve bunun karşılığı maç tekrarı. Kimse kafasına göre konuşmuyor. Bu Galatasaray veya başka takımlarının başına gelse yine maç tekrarı olacaktı.

• Eğer kural hatası varsa maçın tekrarlanması gerekir tüm dünyada aynıdır bu ve olayın doğrusu budur ancaaak bence maç tekrarlansa da bişey değişmeyecek gibi duruyor Fenerin bu oyunla kazanmasi çok zor...

• Sevgili Fenerbahçeli dostlarım şimdi bu kural hatası dediğiniz pozisyon taç atışı pozisyonu mu? Maçı izlemedigimden soruyorum. Bu kural hatası dediğiniz pozisyonun devamında skora etki edecek bir durum oluştu mu? Eğer oluştuysa kural hatası aramakta haklısınız. Yok maç içerisinde pek kaale almadığınız ama maçı kaybedincede dur ulan şurada bir kural hatası vardı, hemen ortalığı velveye verelim ki maç belki tekrarlanır da belki yenemedigimiz Alanya'yı belki bir bahane ile tekrar maçında yenebiliriz düşüncesi mi. Yani kısaca şark kurnazlığı mı? Maçı Alanya değilde siz kazanmış olsaydınızda dürüstçe kural hatası var dermiydiniz. Ama bu son soruma vicdanızın sesini dinleyerek cevap verin. Teşekkür ederim hayırlı forumlar:)

• Eğer kural hatası varsa maçın tekrarlanması gerekir tüm dünyada aynıdır bu ve olayın doğrusu budur ancaaak bence maç tekrarlansa da bişey değişmeyecek gibi duruyor Fenerin bu oyunla kazanmasi çok zor...

O başka bir durum. Kazansa da kaybetsede tekrarlanmalı ki tekrarlanacak.

• Sevgili Fenerbahçeli dostlarım şimdi bu kural hatası dediğiniz pozisyon taç atışı pozisyonu mu? Maçı izlemedigimden soruyorum. Bu kural hatası dediğiniz pozisyonun devamında skora etki edecek bir durum oluştu mu? Eğer oluştuysa kural hatası aramakta haklısınız. Yok maç içerisinde pek kaale almadığınız ama maçı kaybedincede dur ulan şurada bir kural hatası vardı, hemen ortalığı velveye verelim ki maç belki tekrarlanır da belki yenemedigimiz Alanya'yı belki bir bahane ile tekrar maçında yenebiliriz düşüncesi mi. Yani kısaca şark kurnazlığı mı? Maçı Alanya değilde siz kazanmış olsaydınızda dürüstçe kural hatası var dermiydiniz. Ama bu son soruma vicdanızın sesini dinleyerek cevap verin. Teşekkür ederim hayırlı forumlar:)

Bu kural hatasından dolayı gol yedik.

• hocam yapmayın ya yani tamamen objektif bakiyorum hata varsa tekrarlanır kurallar açik ki zaten bir fenerli olarak dediğim gibi bu oyunla bişey değişmicek bence :)

Hocam bilmiyorum aynı ülkede mi yaşıyoruz, bilmez gibi yapmayın lütfen. FB özelinde değil, 3 büyüklerden biri bu maçı kazansa bırakın tekrarlanmayı kural hatası gündeme bile gelmezdi.

Bara döda fiskar följer strömmen...