Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Rodrigez biraz becerikli olsa son 5 dk da 2 gol bulmustu..Guzel mac oluyor heyecanli ve pozisyonlu

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Drogba, sneijder böyle karşılandı dünya verim aldık. Falcao güney amerikalı. Aşırı derece tutkulu oyuncu. Taraftara çok bağlı adam. Gözünden hırs akıyordu.

Aldınız ama abartmamak gerek sanki savasta zafer kazanmış adam geliyor.cok iyi oynasa da karşılanmamalı hem ne olacağı belli değil persie olayı olabilir.persei den daha çok beğendiğim halde dikkat etmek gerek bikac hafta sonra küfürler baslayabilor

• Rodrigez biraz becerikli olsa son 5 dk da 2 gol bulmustu..Guzel mac oluyor heyecanli ve pozisyonlu

Tolga ya ne demeli hocam.kimisi ceza sahasına girmez tolga girer onun da durumu ortada.bu ozan ise bi türlü aklıyla oynamayı öğrenemedi.hala dan dün top vuruyor

• Pozisyonun penalti degil, dizinden geliyor top napsin elini..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Maçtan önce bi kaç yerde Fırat Aydunus Fener'i koruyor gibi bişeyler görmüştüm ama valla maç boyu Fener'in lehine bi karar verdiğini hiç hatırlamıyorum...1-1 bitti maç o kadar pozisyonu atamazsan yapacak bişey yok maalesef.Tolga ve Dirar vasattı Ersun hocanın değişiklerini de pek yerinde bulmadım.Takım ilk yarı süperdi ancak aynı tempoyu ikinci yarı gösteremedik.

• Güzel maç oldu.

FB geçen seneden çok farklı. İnanılmaz baskı yaptı, iyi oynadı. Baskı sonucu yoruldular 60'tan sonra oyundan düştüler ama ilerleyen haftalarda takım daha da form tutacaktır.

Trabzonspor biraz durgun geldi bana bugün. Yorgunluk olabilir belki.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Benim için görmem gereken şey şu, Kadıköyde baskılı oynayacak bir Fenerbahçe göreceğiz, dolayısıyla takım oturdukça daha emin daha iyi oynayacak, deplasman için henüz istanbul dışına çıkılmadığı için yorum yapmak zor ancak bu defans 4 lüsü kesin gol yer. Özellikle yan toplardaki adam paylaşımı sıfır..

Trabzondaki Mwakaeme formda olsun çok önemli futbolcu, bu oyuncu ile Ekubanı çıkarın Trabzon duran top dışında kaleye gidemez. Dolayısıyla özellikle bu 2 oyuncu takımda hep olmalı..

Einmal editiert, zuletzt von Narsil ()

• Hakettiğimiz maçı alamamak kötü oldu, gerek bizim beceriksizliğimiz gerekse de Uğurcan'ın kalede devleşmesi nedeni ile sonucu getiremedik:( Hakemlik bir olay olmaması ise maçın en güzel yanıydı, doğru düzgün bir maç izledik sonunda.

• Bugünkü maçlardan doğru skor tahmini yapanlara ödülleri gönderilmiştir. Tebrikler!