Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ahahhahahahagagga.... 65. Dakikadan itibaren taraftar efektinde saldırın tatangalar tezahüratı duyuldu. Tatangalar sakaryasporun taraftar grubu

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Alt tarafı sahada 3 türk oynıcak buna bile itiraz eden bi takım var.. Cokmu güzel oluyor milli marş sırasında öyle put gibi durmak 11 yabancıyla? Bırakın biraz türk oyuncularında değeri anlaşılsın.

• Alt tarafı sahada 3 türk oynıcak buna bile itiraz eden bi takım var.. Cokmu güzel oluyor milli marş sırasında öyle put gibi durmak 11 yabancıyla? Bırakın biraz türk oyuncularında değeri anlaşılsın.

milli marş mevzuysa o zaman yabancı yasaklansın nasıl bir yaklaşım bu

• Yıl olmuş 2020 hala yerli yabancı diye ayırım yapılıyor . Siyasetin popülist ikilemi zorla futbola dayatılıyor. Mevzu yerli ,yabancı değil alt yapıdır. Yapacakları iş , bütün kuluplerin altyapı takımların, tesisleri ve imkanları ilgili düzenlemelerdir.

Ama maalesef ülkemde hiç bir zaman bataklık kurutulmaz , herkese sinek ilacı dağıtılır üstüne de yerli ve milli yazılır olur biter.

Einmal editiert, zuletzt von karasah ()

• Bu arada yabancı kararını protesto edip beinsports üyeliğini iptal eden arkadaşlara olmayan bein sports üyeliğimi iptal ederek bende destek oldum. Müşteri hizmetlerini aradım bein sports üyeliğimi iptal etmek istiyorum dedim. Sistemden kontrol ettiler adınıza kayıtlı bir üyelik görünmüyor efendim dediler. Bende tamam o zaman kolay gelsin deyip kapattım. Sonuçta yabancı sınırı kırmızı çizgimiz.

• Bu arada yabancı kararını protesto edip beinsports üyeliğini iptal eden arkadaşlara olmayan bein sports üyeliğimi iptal ederek bende destek oldum. Müşteri hizmetlerini aradım bein sports üyeliğimi iptal etmek istiyorum dedim. Sistemden kontrol ettiler adınıza kayıtlı bir üyelik görünmüyor efendim dediler. Bende tamam o zaman kolay gelsin deyip kapattım. Sonuçta yabancı sınırı kırmızı çizgimiz.

yaşasın iptv 😊

• Saha da ki 3 Türk beni rahatsız etmez ama Hüseyin Türkmen gibi bir adama milyon ödemek bana koyar abi. Ben cebimde ki son para ile otostop çekip deplasmana maça gidecem ama Hüseyin gibi adamlar milyon dolar alıp son model araçlara binecekler. Nasıl ama? Futbol afyondur bırakın :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• O bile ücretli. Nerde beleş oraya yerleş. Daha iyisi apk programları var indirip izliyorum. Telefonu da wifi ile TV'ye görüntü aktar. Oldu bitti. Ara ara yayın donar ama olsun.

senelik parası bir şey değil başkan bende iphone var izlenmiyor çok donuyor gerçi bizim android değil apk indirelim :)