Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yalnız Trabzonspor çok kötü oynuyor. 10 kişi takıma üstünlük kuramıyor. Yaza ilk işleri Hüseyin Çimşir ile vedalaşmak olmalı. Hoca değil bence. Şu oyuncu kalitesi ile 10 kişi kalan Galatasaray'ı ezmesi gerekirdi.

Galatasaray'da 2 sezonun doymuşluğu var. Şampiyonluk gidince oyuncular salmış. Feghouli büyük ihanet etti. Fatih Terim bir daha florya'ya adımını attırmaz.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Penaltı ve kırmızı kart doğru karar arkadaşlar ama Trabzonspor top oynamıyor. Bu kadar eksik Galatasaray karşısında bu futbolla işimiz var. İkinci yarı 10 kişi falan kalırsak berabere biter maç

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Arap falan almayın kardeşim şu ülkeye geçen sene Belhanda bu sene Feghouli bunların sorumsuzluklarını görmek zorundamıyız ? Bırak futbolcuyu malzemeci top toplayıcı falan sokmayın şu takıma

• Belhanda ve Ciguli'nin gitmesindeki en büyük engeller yıllık aldığı paralar. Belhanda 3.5 civarı kazanıyor sanırım, Arap yarımadasına gidersem 6-7 isterim diyor. Avrupaya aynı paraya hemen giderim diyor ama Avrupa'da bu parayı verecek takım yok tabii ki. Araplarda yıllık 6-7 vermeyince böyle oynamaya devam.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Trabzonlu arkadaşlar kızmasın ama bu futbolla şampiyonluk mucize aslında bu maç ligin ne kadar kötü olduğunun kanıtı şampiyonluğa oynayan takımlar bile rezil durumda

• Sörloth'un pozisyonunda dirsek atarken birşey dikkatimi çekti o anda hakeme itiraz eden birşeyler söylemeye çalışan tek futbolcu vardı oda Belhanda'ydı.Belhanda'nın bu huyu hoşuma gidiyor en azından taraftarın ruhunu sahaya yansıtabiliyor fakat diğer oyuncularda tık yok.Engin baytar + melo olucaktı şu sahada..:)

• Sosyal medyada yine Fatih Terim'e sallamaya başlamışlar.Takımın yarısından fazlası sakat ve cezalı.As kalecin sakatlanmış.Üstüne 2 tane stoperin sakat olsun,kanat oyuncularından biri Onyekuru kiradan çağırılsın,forvetin biri cezalı diğer ikisi sakat olsun daha ne yapsın ki bu adam ? Yedekte Neymar - Messi - Ronaldo varda hoca oynatmıyor sanki.Takımın yarısı sakat bu kadar sakata rağmen Trabzonspor'a karşı 10 kişi daha iyi top oynuyoruz.Onyekuru karşı karşıya atamıyorsa,Emre Akbaba atamıyorsa hoca ne yapsın ki daha bu durumda ?

• Diğer takımları tutan arkadaşlarım bana darılmasın ama ben Türkiye'de mevcut durumda Şampiyonlar Ligi elemesini geçebilecek bir takım olduğunu düşünmüyorum. Corona kaynaklı Temmuz'da hala bitmemiş bir lig etkisini içine katarsak olmayan şans iyice düşüyor.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Vallaha stoper emin oynar jesse oynar altyapıdan forvet çıkartır oynatır ama feghouli belhanda mariano oynamaz kesinlikle oynamaz ama hoca ayranım dökülmesin yanağım öpülmesin derdinde

• Nedenki hocam

Daha önce yazdım.Böyle bitik bir kadroyla avrupa macerası olmaz.Genç oyuncuların kazanılacağı bir yıl olsun önümüzdeki sene.Hatta bu yeni kadro yapısının oturması için seneye de şampiyon olmasınlar.Hem gelir gider dengesi oturur hem takımın yaş ortalaması düşer.Başarıya aç bir kadro tam fatih hocalık olur.İşte o zaman bir hayalim olur...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Vallaha stoper emin oynar jesse oynar altyapıdan forvet çıkartır oynatır ama feghouli belhanda mariano oynamaz kesinlikle oynamaz ama hoca ayranım dökülmesin yanağım öpülmesin derdinde

Bu huyunu bende sevmiyorum hocanın.Tercihini hep tecrübeden yana kullanıyor.Bu saatten sonra şampiyonluk gitmiş artık kalan 4 maçı 16-18 arasında ki gençlerle oynarım en azından potansiyel var mı yok mu onu görmüş oluruz.