Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu ödülü kazanmak milyonda 1 ihtimal olsaydı katılırdım fakat ödül birim başına % ihtimal bile karşılamıyor. :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• 15 gün ceza mı :) Mustafa Cengiz geçen sene 150 gün ceza yedi. Ali koç 60. Semih Özsoy aynı şekil. Sonra bu sene kollanıyorlar diyince kızıyorlar. Yapılan ayıp.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Abi sana kötü bir haberim var:

Sörloth'un sakatlıktan ötürü oynamama ihtimali var. :hfyeni (18)::hfyeni (18)::hfyeni (18):

Beni vur daha iyi. Bu nasıl haber.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Haber kaynağının doğruluğu konusunda hiç bir fikrim yok...

Galatasaray Michael Seri'yi yeniden kiraladı. Fatih Terim'in özel olarak görüştüğü ve ikna ettiği Fildişili yıldız oyuncu Roma, Sevilla ve Lyon'u kulüplerini reddederek Galatasaray'a yeniden imza attı. Galatasaray oyuncu için 1.5 milyon kiralama bedeli ödeyecek. (Soccer Spain)

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

Galatasaray Michael Seri'yi yeniden kiraladı. Fatih Terim'in özel olarak görüştüğü ve ikna ettiği Fildişili yıldız oyuncu Roma, Sevilla ve Lyon'u kulüplerini reddederek Galatasaray'a yeniden imza attı. Galatasaray oyuncu için 1.5 milyon kiralama bedeli ödeyecek. (Soccer Spain)

Haberin doğruluğu bende bilmiyorum hocam ama fatih hoca seneye de takımda görmeyi çok istiyor. Ffp yüzünden zaten gene transfer yapamayacağız. Mecbur kiralık ve boşta olan isimlere. O yüzden kiralamaya devam gene. İnşallah seri olayı doğrudur. Seri'nin önüne 2 tane dinamik 8 koyarsak müthiş olur. Bakalım kimleri alacağız. En kötü mensah gelsin bari.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Kaynak diyince aklıma geldi, geçen yaz twitterda GS ile ilgili bir transfer haberi verilip kaynak olarak bir yabancı site verilmişti. İlgili siteye gidince de kaynak olarak bir Türk twitter sayfası verilmişti. Paradoks ve sonsuz bir döngü. :)

• Hocam adam bana göre hep doğruları söylüyor^^ Sadece Ali Koç'u biraz daha eleştirebilmeli..Özellikle futbol ve basketboldaki transferler tam fiyasko.

Ahmet Ercanlar mı doğruları söylüyor? Yapmayın hocam, piyasadaki her takımda bulunan fanatik gazetecilerden biri. :)

Aklıma gelen en basit örnekler:

EFaRj0EW4AEQ66o.jpg

Varan 2:

cfb60f.jpg

• Hocam haber olarak değil de eleştiri olarak genelde takip ederim.Fener hakkında haberlere bakmayı bi 5-6 sene önce bıraktım ben^^