Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tebrikler Galatasaray

Ali efendi bu gece istifa etmezse , o istifa edene kadar benden fenere gram destek ve hatta dua bile yok..

Yenemiyorsan yenilmeyeceksin Kadıköy’de

Varsa yoksa bahane var bu adamda

• bu maçın tamamlanması bana supriz oldu açıkçası ben yarıda kalma potansiyeli gördüğüm bir maçtı çünkü fenerbahçeli olarak yeneceğimizi biliyordum. Ersun yanal sanki fenerin içindeki kötülük gibi ali koc boşuna sezon başı istemediğini söylemiyordu taraftar kendi etti kendi buldu. Şimdide istifa diye bağırıyor komik geliyor.

• rezalet bir fenerbahçe vardı 2 tane tehlikeli sayılabilecek pozisyon oldu ikisini de ekici yaptı tek oynayan da oydu arada ozan 1-2 depar attı o kadar kruseden tut vedata kadar tüm takım rezalet oynadı jailsona laf edersem ağır kaçar tolga ile tolgayı maç boyunca göremedim hasan ali de yoktu sahada galatasarayda onyekuru iyi oynadı bi tek bakmayın fener o kadar kötü ki galatasaray da iyi gözüktü orta saha yol geçen hanı gibi hele son gol adam bomboş koşuyor etrafta jailson salmış altay izliyor şöyle mi vurayım böyle mi der gibi dolandı ceza sahasında 15 sn deliricektim maçta her neyse tüm yönetim değişmeli artık 2002 doğumluyum fenerbahçenin bir tane şampiyonlar ligi maçını hatırlamıyorum valla bize de yazıktır

• Ali Koç kızgın taraftarın arasına girerek nasıl bir adam olduğunu tekrar ıspatladı

Neyine güvenip girersin

Para bazı yerlerde bir halta yaramaz

Öfkeli bir holigan sağlam bir kafa atarsa görürsün sen artisliği

Sonra da polisi güvenliği suçlarlar

• rezalet bir fenerbahçe vardı 2 tane tehlikeli sayılabilecek pozisyon oldu ikisini de ekici yaptı tek oynayan da oydu arada ozan 1-2 depar attı o kadar kruseden tut vedata kadar tüm takım rezalet oynadı jailsona laf edersem ağır kaçar tolga ile tolgayı maç boyunca göremedim hasan ali de yoktu sahada galatasarayda onyekuru iyi oynadı bi tek bakmayın fener o kadar kötü ki galatasaray da iyi gözüktü orta saha yol geçen hanı gibi hele son gol adam bomboş koşuyor etrafta jailson salmış altay izliyor şöyle mi vurayım böyle mi der gibi dolandı ceza sahasında 15 sn deliricektim maçta her neyse tüm yönetim değişmeli artık 2002 doğumluyum fenerbahçenin bir tane şampiyonlar ligi maçını hatırlamıyorum valla bize de yazıktır

Tolgay Arslanı Beşiktaş aylarca oynatmamıştı. Doğru bir karar vermiş demek ki. Yeteneği yetmiyor ligin üst seviyesi için.

• Maç başlamadan önce, günler öncesinden başlayan yönetimin gerginliğinin etkisi teknik ekibi ve oyuncuları fena etkilemiş. Zaten iyi olmayan takım son 2 senedeki belkide en kötü maçını oynadı bence (anadolu takımları dahil). Ben yenilgiyi oyunculara değilde yönetime ve teknik ekibe yazarım Fenerbahçe adına..

Ayrıca bir dip not geçeyim kendi adıma. Maç öncesi zaten bizde olan ivme Tolgay'ın 11'de başlamasıyla tamemen bize döndü. :) Evde de kendi aramızda anlam veremedik bu karara.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

2 Mal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Tolgay Arslanı Beşiktaş aylarca oynatmamıştı. Doğru bir karar vermiş demek ki. Yeteneği yetmiyor ligin üst seviyesi için.

topçu değilki al topu ver yana jailson da öyle çalım atacak topçu yok fenerde koşacak topçu yok yıllardır appiah deivid alex anelkalar gördü bu takım stochlar kuytlar sowlar geçti bu takımdan kaldığımız topçulara bak ruh yok ruh yetenek yok kabiliyet yok para da yok topçu alacak eskiden avrupa piyasasında 10 milyon euroya taş gibi topçu alıyodun ki eskiden 25-30 milyon lira ediyordu şimdi 10 milyon euroya en kötü topçuyu bile alamıyon artık takımlar da kiralık veya beleşe kıyıda köşede kalmış topçulardan medet umuyorlar